Бургаска група

Карлсон

Потребител
Няма да намериш никой тука, тя групата май се разпадна... Инак и станоци има и хронографи има и пушки има, но мерак за сбирки няма..
 

antoanbs

Потребител
Лошо вчера стрелях малко на 25 метра да пристрелям едно гамо 1250 с гп за без станок горе долу съм доволен 5 сачми една 9 две 8 и две 7 по вертикала разлика само явно доста мърдам
 

haifisch

Потребител
Здравейте.
Искам да си закупя въздушна пушка, залитам към Суматра 6.35, но не смея да купя без да се посъветвам с някого. Отговора: "Във форума всичко има, чети.", не ме устройва. Друго си е някой с опит да ти обясни тънкостите. Да не говорим, че болшинството от термините, които използвате в постовете си не са ми ясни. До края на месец февруари съм без ангажименти и ако някой има желание за среща на кафе съм насреща. Ще съм благодарен на всеки, който има желание да помогне.
 

haifisch

Потребител
Добре заварили. Събирате ли се бургазлии на по кафе? Или само интернет си общувате?
 

Sonio90

Новодошъл
Здравейте. Наскоро си купих въздушна пушка та се чудя може ли някой да ме насочи някое готино местенце да си стрелям без да преча на някого или да има минувачи. От Бургас съм. Благодаря предварително.
 

Карлсон

Потребител
Честито за пушката и добре дошъл... Има доста места за стрелба по Бургаско, ти си прецени кое ти е удобно... Ако някога пак започнем да се събираме ще ти пиша...
 

Sonio90

Новодошъл
Благодаря , очаквам с нетърпение. Аз лично отидох един път на едно място като се отбие за пътя за м.с. Черно море след релсите пак веднага в ляво, едно малко пътче успоредно на главния там изгърмях една кутийка за около 2-3 часа мина само една заблудена кола.
 

Карлсон

Потребител
И аз ходя да стрелям там, едно време беше кариера за инертни материали, внимавай ако слизаш от асфалта, че надолу ако е валяло няма излизане от тая глина... Инак е спокойно мястото, нека да изпече малко ще направим един излет...
 

Djack

Редовен Потребител
И аз ходя да стрелям там, едно време беше кариера за инертни материали, внимавай ако слизаш от асфалта, че надолу ако е валяло няма излизане от тая глина... Инак е спокойно мястото, нека да изпече малко ще направим един излет...
Да се обадите, ей!
 

Карлсон

Потребител
Нали няма места за стрелби, няма да ти се обадя... :))) Шегувка, разбира се че ще направим сБИРАне...:)
 
Нагоре