Бургаска група

Карлсон

Потребител
Няма постоянно място за сбирки, ако ти имаш нещо на ум - добре дошло... Аз лично гледам да има асфалт или бетон, да няма хора и постройки наоколо, и да е по-закътано, да не се вижда много от пътя...
 

Sonio90

Новодошъл
Аз знам идеалното място. Има асфалтирана площадка около 30х30 метра , има една голяма маса около 4м дължина под масивен дървен навес и камина от тухли до нея. А на около 50-на меъра от нея е една малка рекичка. Единствения проблем е че се намира на 25-30км от турската граница, малко дълечко е. Иначе е закрито от пътя чрез храсти и не се вижда много.
 

Карлсон

Потребител
Това ще рече на 60-тина километра от Бургас, някъде из дълбоката Странджа... Далечко е, ако ще се ходи трябва да е за цял ден, за час-два няма смисъл само гъз път да види... С тез талибани дето мърдат по границата, пълно е с милиционери, най-много да си навлечем неприятности... Не е оферта...
 

Sonio90

Новодошъл
Слвд Крушевец по пътя за Малко Търново има един мост някъде 300-400 м след него има отбивка в ляво от пътя.
 

Sonio90

Новодошъл
Вас като ви гледам пушкалата , бая сериозни ми изглеждат. Плод на години и години краста предполагам.
 

Sonio90

Новодошъл
Сетих се за едно място . Някои знае ли къде във кв. Ветрен се намира седалището на фирма за ядки "Лакомник". Точно отстрани има едно голямо поле има и бвтонни плочи и някакви релси. Който незнае за къде говоря разклона за мястото се пада веднага след първата спирка във Ветрен в дясно.
 

Карлсон

Потребител
Дай GPS данни или сложи карта, аз мисля че се сещам къде е, но пак сме близо до хора и сгради, ще събудим нечие любопитство...:)
 

Sonio90

Новодошъл
Аз забравих да спомена че пушката ми е китайски евтинджос. Незнам ако стане някоя сбирка ще може ли да идвам с вас да пострелям?
 

Sonio90

Новодошъл
Еми де да знам . Като видях със какви пушки сте малко се стъписах и си викам на главата да не би да ходя само да се излагам. :)
 

Странджалия

Новодошъл
Здравейте господа!
И аз съм Ви градски... от к-с Меден Рудник! Още от 2007 бях много запален по пневматичните пушки и още тогава си купих "Cometa Fenix 400", но за мое съжаление рядко ми се отдаваше възможност да ходя да пострелям някъде (сигурно да имам 600 -700 проектила изстреляни с нея от тогава)...Последваха жена...малки деца.....и знаете какво им се случва на някои от хобитата в този период! Бих се радвал ,ако някои от вас ходят някъде да пострелват от време на време да се видим някъде да постреляме и да се запозная и с местни почитатели на пневматиката. Също така ми се иска и да запитам някои от вас за съвети относно потдръжката на пушката ,за да се науча и как да си я обслужвам правилно, понеже и пушката никога от както я имам от края на 2007 г. не съм я отварял за почистване....както съм чел ,че много "колеги":) го правят още при покупката. Сигурно има и доста по-опитни от вас,които са на ясно в детайли как стават тез ипроцедури. Живи и Здрави да сте ...и ще се радвам да се запознаем някой ден!!!:cheers:
 
Нагоре