Бургаска група

Djack

Редовен Потребител
Опа, Бургаската група, тука ли сте??? ;) Аз вече съм готов за бой и поход! :rambo: Вчера се чух с колегата Карлсон, ще му звънна пак да се разберем допълнително, и ако искате в неделя следобед можем да отидем да попуцаме малко нейде, ако даде време естествено!
Поздрави! :cheers:
 

Карлсон

Потребител
Аз утре съм на линия за стрелби, днес съм на вилата и нямам обхват на телефона хубав... Димо утре към 10ч. ще ти звънна да се разберем, знам че и Рашко иска да излезем да разпуснем малко... Абе ще ви прослушам утре сутринта всичките...
 

rashko

Редовен Потребител
Пламене утре аз ще ти звънна, че тази вечер ще е тежка !!!
 

Карлсон

Потребител
Аз ще пропусна, ще се разходя малко из морската градина да видя има ли студена бира по капаните..
 

Карлсон

Потребител
Къде ги намери тези снинки, бре, изглежда страхотно полянката, ама и аз не я знам къде е..
 

rosento

Потребител
това е първото място на което ходих да стрелям там минават доста хора .Това е на минерални бани в парка точно до рекичката - не става за стрелба!!!
 

Djack

Редовен Потребител
Аз говорих по-скоро за снимките на онова местенце с язовирчето! :cheers: Снимките на "Мин. бани" и "Отманли" ги разпознах!
 

Карлсон

Потребител
Момчета, май ще трябва да си търсим ново място за стрелби... Вчера пак проверки, документи на пушките ми, кой си, от къде си.... И накрая вежливо ми бе дадено да разбера, че не сме желани на това място и че малко прекаляваме... Ще направя тези дни една обиколка на няколко места да видя дали ще мога да намеря ново стрелбище.
 

Djack

Редовен Потребител
Във всички други групи активност, само в нашата...........!?!?
 

Ceco Raynov

Новодошъл
Здравейте, тарся добър майстор на ПЦПта в Бургас и някой изработва ли редуктор за Хатсан АТ 44-10.
 

Карлсон

Потребител
Момчета, ще свърши лятото една сБирка не сме направили... Утре ако не духа много силно, може да се кача на халето, може и без пушка, ще взема пиво и снакс и отивам... Ако имате друго на ум пишете.
 

triple_dogs

Новодошъл
Знам че темата не е за този раздел ама не намерих къде другаде да я пусна
Има ли някой колега от бургас който да разполага с хронограф и да е съгласен да замерим две пушкала естественно почерпката ще е от мене все още не съм си купил хронограф мисля да поръчам самоделките на колегата стува ми се идеално като цена качество и точност на измерване .0887013807 Андрей Ненков
 

Карлсон

Потребител
Къде ще мериш,иска се място и хора да няма, инак хронографа е лесна работа... Живея в Изгрев по принцип
 

njatanasow

Редовен Потребител
Знам че темата не е за този раздел ама не намерих къде другаде да я пусна
Има ли някой колега от бургас който да разполага с хронограф и да е съгласен да замерим две пушкала естественно почерпката ще е от мене все още не съм си купил хронограф мисля да поръчам самоделките на колегата стува ми се идеално като цена качество и точност на измерване .0887013807 Андрей Ненков
Колега ,ако не си се оправил до сега,обади ми се.
Имам всичко необходимо за целта. 0897871938
 

antoanbs

Потребител
Ехо има ли градски къде се събирате да стреляте и има ли някой станок за прострелване ?
 
Нагоре