Бургаска група

A

Anonymous

Гост
Пред боровата гора на пистата за мотокрос. Мястото беше добро само много силин вятър духаше, въпреки това за няколко часа "си начесохме крастата". Стреляхме по мишени. Разбрах, че от сега нататък ще стрелям само с диаболо баракуда и Walther domminator 1250 е страхотна пушка.
 
A

Anonymous

Гост
Ей само се надъхвам покрай вас с тези ПЦП-та ще ме изгонят от къщи. Днес и аз малко пострелях на село, ама не е като да са 2-3-4-5 пушки. За следващия път отрано отменям всички ангажименти, пък и на легло да съм ще дойда. Бат' Митко на Сафарито до старата поща има най-различни немски чашки и леки и тежки, тези баракуди мойте ще ти ги дам защото ЦФХ-а неможе да ги стреля надалеч. За следващия път мога да осигуря шатра ако искате да опънем ако няма сянка.

П.С Дано "Следващия път" е скоро :wall: :wall:
 
A

Anonymous

Гост
Благодаря, ще направя всичко възможно да дойда, стига разбирасе да не бачкам пак.
 
A

Anonymous

Гост
:stop: Поради големите жеги, предлагам след 18,00 часа в удобен за нас ден да си организираме една стрелба. Който е съгласен да пише.
 
A

Anonymous

Гост
Какво става колеги, няма ли желаещи? :wall:
 

Архитекта

Редовен Потребител
ФТДМ
Колеги от Бургаската група, напомням ви, че започна подаването на заявки за VІІ национална среща - Узана 19-20.09. Условията са публикувани на стр.14 в темата. Поздрави на всички!
 
A

Anonymous

Гост
Някъде в Бургас да знаете да се продават чашки ФТТ (H&N Field Target Trophy)
мисля че е обсъждано назад в темата но не можах да намеря къде точно :pardon:
 

s73r01d

Потребител
Ако няма на старото Сафари срещу старата поща най-вероятно няма никъде. Ама все пак нека и колегите да кажат ако знаят нещо, че моята данна е от преди 2 години.
 
A

Anonymous

Гост
Не мога да повярвам, свърши лятото и нещата тука потръгнаха. Ако има желаещи за 27.09 да :rambo: нека да пишат.
 
A

Anonymous

Гост
Мен ако ме питаш направо нещата са се бетонирали :) незнам на кое му викаш раздвижване
 
A

Anonymous

Гост
към zerforie! Ако си навит в неделя можем да спретнем :rambo:? Има още двама от форума които ще са навити.
 
A

Anonymous

Гост
Ми по принцип не виждам какво пречи стига да си с превоз че аз съм пешком :) или поне натовари пушките и бутилката пък аз ще тичам отзаде.Кой са другите двама и каде ходите
 
A

Anonymous

Гост
И аз да се обадя а? В отпуск съм до неделя включително, вемето е слънчево и не толкова горещо, Бат'Митко ти какво ще кажеш. Хайде всички да се съберем, виждам че доста хора има. А дали ще гърмим то това е отделно. Аз съм свободен.
 
A

Anonymous

Гост
Само не разбрах каде ходите и как е въпроса с транспорта основно
 
A

Anonymous

Гост
A съботата как сте следобедните часове. В боровата гора на мото пистата, идеалното място.
 
Нагоре