Бургаска група

A

Anonymous

Гост
Май накрая да не станем много хора ама пеша :) никой нищо не пише за транспорт ако има коли ще си платим бензина не се стряскайте толкова,ако има шофьор и кола аз съм навит и до Ямбол за конбинирана среща да идем или до Варна така че...... :rambo:
 
A

Anonymous

Гост
Бате (Бате защото съм най-малък)транспорта лесна работа. Предлагам събота 16:30-17:00ч. казвайте на кой кога и къде му е удобно, аз съм с кола така че съм лесен. И в неделя пак става, хайде като се събудите драснете. Аз съм от славейков, но кремъклийката ми е в меден рудник, мога да взема с мен всеки от където и да е, транспота не е проблем както казах.
 
A

Anonymous

Гост
Значи обявявам 17:00 мотопистата, кой е без транспорт да го взема.
 
A

Anonymous

Гост
Сега се връщам че ходих на разходка малко до Русе и Ямбол ама и аз да потвърдя за срещата.Абе незнам колко въздух има в бутилката ама ще доида пък квото стане ако няма въздух ще пуцам със 155-цата последно събота към 17 така ли?Със Skidog ще се разберем на лични от каде да ме вземе и аз съм от Славейков.Абе да питам само 17 не ви ли е малко късно че то 18-18.30 се стъмва вече за комарите няма да говорим и малко време като че ли е?
 
A

Anonymous

Гост
Към skidog да се чакаме в 17,00 часа, където стреляхме последно.
Към domminator : Ако нямаш транспорт да мина да те взема?
 

domminator

Потребител
имам транспорт но днес е мрачно и според мен ако имате възможност да се съберем по рано
 
A

Anonymous

Гост
Мен не ми пречи още вчера споменах за по рано ама другите незнам как са с ангажиментите дано да не завали само ако си имате номерата може да се чуете,вероятността за дъжд е 20% ама квито сме каръци :)
 
A

Anonymous

Гост
Да със Skidog се уговорихме само на maykal някой ако звънне да види дали него го устройва или ако не тримцата да бъдем
 
A

Anonymous

Гост
Към всички от групичката дето предният път се събирахме нещо дали ще се организира скоро или ще си почиваме
 
A

Anonymous

Гост
Ми да се оговорим де,аз съм свободен двата дена стига някой да ме вземе,а и дано времето да е хубаво сега вие казвайте :) на кой кога му е удобно
 

njatanasow

Редовен Потребител
zerforie написа:
Ми да се оговорим де,аз съм свободен двата дена стига някой да ме вземе,а и дано времето да е хубаво сега вие казвайте :) на кой кога му е удобно
Много сте несезиозни ;)
 

njatanasow

Редовен Потребител
Към всички от групичката дето се събирахме в Росен,Предлагам отново сбирка ,Адреса го знаете/и телефона ми/ ;)
 

domminator

Потребител
този път аз отпадам,давам ви възможност да тренирате за да се доближите до моето ниво :rambo: ;) приятна стрелба на всички
 

domminator

Потребител
:cheers: много добра стрелба се получи в неделя (крийте се че еколозите ви търсят за натравянето на почвата с олово :-[ ;) )
 
A

Anonymous

Гост
Ха нас търсили че ти като ги вкарваш чашка в чашка кво тебе не те търсят ли мислиш ;) екстра беше срещата малко дъждец ама....,аиде сега чакаме някой ветровит ден че нали се събираме от дъжд на вятър :crazy:
 
Нагоре