Бургаска група

A

Anonymous

Гост
Абе може и да му се стреля на някой ама ще си гледа формулката на топло за сега,да се надяваме за другата седмица нещо да се измисли.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Незнам в неделя дали ще е хубаво времето,но днес беше идеално,И в събота и в неделя сам на "стрелбището"Някой може да се сети
какво значи това. :yes:
 
A

Anonymous

Гост
Някой случайно да знае къде продават маншет за ГАМО ЦФХ и дали въобще продават. Проверих в Сафарито и Зодиака но нямаше :sos:
 

Milen

Потребител
Молба до всички от Бургас! Къде в нашия град има свестен магазин за ПСП оръжие (пушки)? В "Зодиака" и "Сафари" има само ХАСАН и Бенджамин Мародер.
 

Milen

Потребител
Walther 1250 Dominator 5,5! За сега си го харесах по описание от форума. Но...... око да види, ръка да пипне. Интересен ми е и EVANIX. Като гледам май ще трябва да ходя до близките по-големи градове (Варна, Пловдив и София).
 
A

Anonymous

Гост
Валтер преди имаше на зодиака ама явно са го взели,така че май наистина ще трябва да ходиш до някой друг град еваникс досега в бургас не съм виждал,преди да тръгнеш за който и да е град първо пиши в съответната група да те опътят каде има магазин с това което търсиш да не стане само да се разхождаш.По принцип в бургаската група има двама човека с валтери ама много много не сме по събиранията :) иначе хубава пушка е доста лека,точна,десет зарядна може би единственият недостатък е че се пълни до 300 бар незнам ти с какво ще пълниш ама да си имаш едно на ум,не че ако я пълниш до по малко налягане няма да стреля просто ще правиш по малко изстрели.
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Milen написа:
Walther 1250 Dominator 5,5! За сега си го харесах по описание от форума. Но...... око да види, ръка да пипне. Интересен ми е и EVANIX. Като гледам май ще трябва да ходя до близките по-големи градове (Варна, Пловдив и София).

Звънни на Бисерка http://forum.airguns.bg/http://forum.ai ... ic.php?t=5
За много години на Групата!
 

Milen

Потребител
zerforie написа:
Валтер преди имаше на зодиака ама явно са го взели,така че май наистина ще трябва да ходиш до някой друг град еваникс досега в бургас не съм виждал,преди да тръгнеш за който и да е град първо пиши в съответната група да те опътят каде има магазин с това което търсиш да не стане само да се разхождаш.По принцип в бургаската група има двама човека с валтери ама много много не сме по събиранията :) иначе хубава пушка е доста лека,точна,десет зарядна може би единственият недостатък е че се пълни до 300 бар незнам ти с какво ще пълниш ама да си имаш едно на ум,не че ако я пълниш до по малко налягане няма да стреля просто ще правиш по малко изстрели.
Реших по съвет на колегата "domminator" да я зареждам с бутилка. Една бутилка струва колкото една помпа, а аз съм си малко мързелив. Освен това може да се ползва и за всяка друга пушка. Виждам ПСП-пушките не се продаватс помпи (с малки изключения), а с редуктори за бутилки, което ме навява мисълта, че и производителите мислят за зареждане с бутилки.
Днес открих още един интересен магазин зад театър Адриана Будевска, но и там освен Хасана други пушки от този род няма. Има още един, който утре ще посетя. Намира се под пожарната. Нямам впечатления от него, тъй като не см го посещавал. Ако и там няма......... За други магазини не се сещам.
 
A

Anonymous

Гост
Ми ти общо взето си обиколил всички магазини има един до 3-та поликлиника от светофара в ляво завиваш и след сто метра ти се пада в дясно ама ме съмнява там да има каквото търсиш,това че пушките ги продавали с редуктори за бутилки не за помпи не го разбрах ама щом си се свързал с "доминатора" тои като собственик на въпросната пушка ще ти дава съвети ако трябва.Със бутилка найстина е по мързеливо стига да ти върши работа,незнам какъв брои изстрели очакваш с едно пълнене и дали ще гониш плато и такива работи......аиде със здраве и дай боже да се събираме по често тази година
 
Нагоре