Резултати от Търсенето

  1. Tesla

    Варненска група - SEA WOLVES

    Добре дошъл, колега. Групата има доста места, най сигурното при вятър е Белослав старият цех на стъкларския завод, към 1000 hrs събота и неделя ...все ще има някой да те свърже с групата.
  2. Tesla

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Колеги имам едно питане за Feinwerkbau 300 s. Има една пластинчата пружина в задната тапа с две дупки за чопове , в задната влиза чоп със зегерка , в предната влиза един чоп дето заключва тапата за основното тяло и стопира пружината . Въпроса ми е как точно е обърната , че три пъти ми пада...
  3. Tesla

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте , занимава ме от известно време един въпрос и никъде не мога да намеря отговор??? Започнах един DIY проект Led осветление на колата. Интересува ме 3 вата led диод, какъв радиатор му трябва, дали може да мине във фаровете само с 2 см алуминиевата плочка звезда цък или му трябва по...
  4. Tesla

    Варненска група - SEA WOLVES

    Това с транспортните ленти може да се уреди. Ако правилно разбирам, има откъде да ги вземем безплатно даже ще ни благодарят 700 мм на 20 мм от 2 до 20 метра.
  5. Tesla

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Пада веднъж от стойката на хоризонталния тумблер. Не ме интересува как и защо се е случило, а как да го оправя?
  6. Tesla

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Имам странен проблем с един ZOS 10-40x60. При въртене на паралакса кръста върви по диагонал. При прострелка на 10 метра в кръста на 50 метра бяга по диагонал около 15 см ляво горе. Това горе е бял кахър ,но при хващане на твърда опора (менгеме) кръста видимо се движи по диагонал спрямо...
  7. Tesla

    Варненска група - SEA WOLVES

    Вчера бях в магазина, търсих JSB сачми - няма. В магазина на Св. Климент имаше. Незнам дали е същият магазин но продавача определено не е, май съм го виждал в Магнум. Да не би да бъркам нещо и да има и друг магазин във Випа? Търся JSB, ако някой знае къде във Варна има да пише.
  8. Tesla

    Варненска група - SEA WOLVES

    Колеги, някой знае ли къде се премести оръжейния магазин от ул. Св. Климент, този от колелото (Шишковата градинка) към гарата ?
  9. Tesla

    Варненска група - SEA WOLVES

    Аз съм мнооого далеч от мисълта за умишлена стрелба. Ако не стрелях със "тихото", и аз нямаше да чуя звука на счупено стъкло. Въпроса не е в това кой точно го е направил, може да се случи на всеки. Незнам какви са щетите, нека собственика си ги оцени. Аз съм готов да платя за да ходя отново...
  10. Tesla

    Варненска група - SEA WOLVES

    Днес бях в Белослав, верно че палетите влизат в стрелковата ивица зад мишена на 25 метра, но не е оправдание. Преместих мишените, но направеното е факт. Лично се извинявам на собственика.
  11. Tesla

    Варненска група - SEA WOLVES

    Пичове без да засягам никого, в Белослав сме стреляли по палет с чаши. През мишената на 25 метра, включвам себе си щото и аз пуснах един преди да се усетя. Сигурен съм, че не е умишлено. Тъй като сме гости там смятам ,че е редно да възмездим собственика за загубите..
  12. Tesla

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Вий внимавайте с тез фенери да не подпалите въздуха .. Че после с кво ще стреляме :rambo:?????
  13. Tesla

    Приклади - изработка и поддръжка

    Лоша работа, заради някой араби дето четат само картинки, натриевата основа стана какво ли не. Едно време си беше сода каустик сега какви ли не научни названия. В духа на днешните реклами мажеш със сода каустик и после миеш със дехидроген оксид.
  14. Tesla

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    И при мен валя същата градушка.. Кит за кола върши по-добра работа, после шкуриш пръскаш с бял спрей, до следващата градушка. :)
  15. Tesla

    ХФТ-РУСЕ,29-30 април 2012г.

    Утре тръгвам дайте някакви google координати и инфо за пътищата?
  16. Tesla

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Едва ли оптика за 200 лева ще спре прогреса (прежалил съм я), дори никой да не даде акъл мисля да се пробвам с маймунски ефект (пипаш копче и гледаш какво става), все пак приемам всякаква помощ..
  17. Tesla

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Препаралаксирана е колега, а и при стрелба по далечни светли мишени явно се вижда че сачмата си лети наляво. За съжаление проблема си е в оптиката. Днес смених оптиките без да свалям стойките от пушката( и двете са 30мм). Липърса си бие както трябва, мести се попадението само по вертикала...
  18. Tesla

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Нека поясня: спускам вертикал (отвес) на 7 метра, който виждам като права линия през оптиката, но мил дота ми е дъга или обратно, наистина не мога да определя. Абе не е несъосие, или поне направих ужасно несъосие в обратна посока проблема си остава.
  19. Tesla

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Имам странен проблем. Прострелвам АТ 44 със ZOS 10-40x60E-SF на 8 метра, стреля си дупка в дупка. На 50 метра обаче, бие 10 см вляво горе, няма вятър. След съответните корекции на 50 метра отново на 7 метра бие около сантиметър дясно долу. Вертикала не ме тревожи, тревожи ме хоризонтала. Някой...
  20. Tesla

    Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

    Брей голямо раздвижване на темата, само защото съм помпил експериментално уж без предпазни средства. Нека поясня : 1. Азот 220 бара работно , именно заради това помпих до толкова . (тестовото е повече) . 2. При свита ГП вероятно налягане вътре 180 бара тоест външното спокойно може да...
Нагоре