Резултати от Търсенето

  1. S

    Булпап Huben K1

    Откога си търся хамърлес семи ауто на достъпна цена.Та ако има някой Хубен за продажба..... На лични :)
  2. S

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Имам същия с автоматичен стоп и 4 години бачка без проблем,че и маслото не съм му сменял още :)
  3. S

    Benjamin Bulldog 357

    Като си го поръчал дали не може да се поръчва и неговия резервоар за въздух отделно ?
  4. S

    Имаш ли право на стрелба с ВО в частен имот

    Затова е добре да не си сам.За да се избегнат драми с ловци,горски и тнт.
  5. S

    Русенска група - DANUBE POWER

    Нон стоп има хора на полигона на ДЗС.И като не го зная дали не се води в населено място......
  6. S

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    А има ли компресори стабилно помпещи над 300 бара ? Че има пушки с титаниеви резервоари работещи на 350 бара....
  7. S

    danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

    Принципно се интересувам от от 35 и 45cal semi auto ;)
  8. S

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Моя го слагам на стол за му омекотя вибрациите,само че днес не е тръгнала помпата и докато се усетя вдигна 75 градуса.Помпата тръгна и смъкна веднага температурата до 50 ама......
  9. S

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Колега това е така,но при hammerless е по-ралично.Вероятно там ще са нововъведенията....и като гледам целта е доближаване на firearms
  10. S

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Моя фаворит е western airguns,най доброто към този момент....
  11. S

    Hatsan Factor Sniper L

    Абе цевта е объркана то е ясно,аз на Вулкана и Урагана 7.62 нямам такива проблеми.Ше го опраят комшиите като мине байряма ;)
  12. S

    Hatsan Factor Sniper L

    Ами значи и Були лонг 7.62 може да има този проблем.
  13. S

    РАЗХОД ВЪЗДУХ/ГАЗ, СПОРЕД ТЕМПЕРАТУРА,КАЛИБЪР, МОЩНОСТ

    На Бенджамин булдог разхода на въздух е 10 бара на изстрел.Разпробити са отворите на трансфер порта и на цевта.От 4.8 на 7мм.Пружините са стокови като тази на ударника е развита на макс.Не е ли твърде много разхода ?
  14. S

    danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

    И аз гледам,че никъде го няма,вероятно не могат да насмогнат.В Крале Бенджамин булдог на снимката е новия,но и там го няма.
  15. S

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Може да върне пушката на добра воля от страна на Павката.Що не върне пушка купена от Крале "щот някак не го кефи".Тука нали сме сериозни хора.Купуваш пушка без фабрични дефекти значи всичко е ок.Като не те кефи има раздел купува-продава.
Нагоре