Резултати от Търсенето

  1. jimmy_mln

    ПАЗАРДЖИШКА ГРУПА

    абе те хубаво са се потрудили, ама не стават
  2. jimmy_mln

    ФТ ПЛОВДИВ 24 О7 2010

    Щом така ТИ изнся, нека е така.
  3. jimmy_mln

    ФТ ПЛОВДИВ 24 О7 2010

    Нещо не ми се вързват нещата. Има готова база в Оризари, където определено има място за спане, а вие организирате състезание на средата на нищото ;D :bravo: :question: :question: :question:
  4. jimmy_mln

    ФТ ПЛОВДИВ 24 О7 2010

    Без да взимам страна, ще кажа, че промята на мястото на състезанието в последния момент е доста несерьозна постъпка. :-X А за тези които нямат палатки да кажете нещо?
  5. jimmy_mln

    NORICA - още по-красивите испанки.

    На външен вид, тялото на тази Норика прилича на Марвик Голд, и мощноста им 23,8 J е еднаква. Не е никакъв проблем да ги постигне в калибър 6,35, за 5,5 незнам а в 4,5 е някъде около 18 J.
  6. jimmy_mln

    ИГРИ

    Не съм я пробвал, защото компютъра ми е със слаба видеокарта, но от клипчето (http://www.sniperghostwarrior.com/) става ясно че поне са се опитали да направят стрелбата доста близо до реалните условия.
  7. jimmy_mln

    Хронографи и софтуер за тях.

    Благодаря, точно това за фототранзистора и светодиода ми трябваше :cheers:
  8. jimmy_mln

    Хронографи и софтуер за тях.

    Нормално е да доставят навсякъда в страната с куриер. Сайта на Комет е направен е за хора които са много на ти с електротехниката а има и огромен избор, моите познания в обаста не са достатъчни за да се справя сам с избора на необходимите елементи.
  9. jimmy_mln

    Хронографи и софтуер за тях.

    За съжаление не успях да открия нужните елементи за хронографа в Пазаржик. Ще помоля някой колега, който е запознат с конкретните части, да ми помогне за поръчката им от comet.bg или някой друг онлайн магазин.
  10. jimmy_mln

    Хронографи и софтуер за тях.

    Благодаря за отговора колеги. Тази седмица като намеря време ще отида да напазаря частите и ще го направя, любопитен съм и ще пробвам :crazy: :cheers:
  11. jimmy_mln

    Хронографи и софтуер за тях.

    В Кауфланд сащо ги има
  12. jimmy_mln

    Хронографи и софтуер за тях.

    "PVC тръба за топла вода с разпробити 3мм отвори за датчиците. Да не е прекалено дебела, 3/4" най-много" Има ли значение на какво растояние ще са двете двойки отвори една от друга?
  13. jimmy_mln

    Русенска група - DANUBE POWER

    :cheers: Наздраве от Пазарджишката група! Колкото по често, толкова по добре.
  14. jimmy_mln

    ИГРИ

    http://www.sniperghostwarrior.com/ Играта излиза на 29 Юни 2010. В замунда има демо версия.
  15. jimmy_mln

    Моят автомобил.

    Интересно ми е какви лепенки слагата по голфовете в Пазарджик, дали не искаше да споменеш друг град?
  16. jimmy_mln

    Моят автомобил.

    След задълбочен анализ на материала от който е изработена скоростната кутя на моята кола, достигнах до извода че е изработена от рециклирана петролна помпа от Саудитска Арабия. С огромно разочарование, мога да споделя, че резервоара ми не е от същия материал. :'(
  17. jimmy_mln

    Моят автомобил.

    Продавам трансмисионно масло, изглежда чисто ??? и не мерише лошо. Извира ми от скоростите около 0,5л на седмица ;D
  18. jimmy_mln

    Моят автомобил.

    Имах теч от скоростите,веднъж долях масло и сега всеки пат като го проверявам става все повече и повече :o :wall: ПС теча спря след като долях масло
  19. jimmy_mln

    Моят автомобил.

    За свещите мога да кажа че най-добри са Бощ Итриум, те са с най-добри характеристики за газ. Относно кабелите, не е редно да махаш ламарната отгоре, щтом е там има защо и другото е че в лулите има сапротивления, които са различни за различните двигатели, може просто да не са подходящите кабели...
Нагоре