Резултати от Търсенето

  1. Kris_p

    Фотоапарати и мобилни телефони

    Ето малко видео снимано със Smasung Galaxy s9+ на забавен кадър.
  2. Kris_p

    БУЛПАП

    Аз си сложих 2 мм неопрен самозалепващ от едната страна,и студа не се усеща изобщо.
  3. Kris_p

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Ето една мишена на 45 м от прозореца на колата,чашки жсб 1.175 @280 м/с.Двата флаера са от мен,много съм доволен от резултата.
  4. Kris_p

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Анди,ако знаеш точно какво искаш и има някой технически грамотен,който да направи чертеж,прати ми го и ще видя какво мога да направя.
  5. Kris_p

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Увеличението отговаря,като го сравнявам друга по евтина китайска оптика(при нея не отговаря) .
  6. Kris_p

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Аз имам bsa contender 6-24x40 Според мен съотношението цена качество е много добро. Паралакса е в ядове,но работи коректно поне при мен,туретите за хоризонтална и вертикална корекция си вършат работата за прострелка,но не стават за стрелба по кликове (което се отнася и за почти всички евтини...
  7. Kris_p

    SUMATRA by Eun Jin

    Одавна я мерих, но мисля,че е 100 мм.
  8. Kris_p

    БУЛПАП

    Аз мога да го направя един детайл,но реших да започна с нещо по просто.Това е първия булпап който правя и незнаех какво ще се получи.
  9. Kris_p

    БУЛПАП

    За тъкава шина ли става въпрос?
  10. Kris_p

    БУЛПАП

    На мен спусъка ми пасва идеално,но може да се регулира при нужда
  11. Kris_p

    БУЛПАП

  12. Kris_p

    БУЛПАП

    Имам 2 мм неопрен самозалепващ от едната страна и много добре върши работа.
  13. Kris_p

    БУЛПАП

    Благдаря rashko. Дано скоро,да се върне на работа по добрият стругар и ще я оправим и тази работа с болта (мен също много ме дразни). Какво имаш в предвид под облечи цевната кутия? Аз мисля да я анодирам заедно с другите алуминиеви елементи.
  14. Kris_p

    БУЛПАП

    Имаш право,но като правех 3D модела исках да използвам карбонова тръба с по голям диаметър.За сега не мога да намеря тъкава
  15. Kris_p

    БУЛПАП

    Вече съм със шрауд и намалена дължина на приклада.
  16. Kris_p

    БУЛПАП

    Нагласих спусъка на 300 гр. по на долу става опасно.За сега ще остане така,но вече направих промени по чертежите на детайлите. Щом ми се освободи машина(нишкова ерозия) ще ги пусна да видим какво ще стане.
  17. Kris_p

    БУЛПАП

    Това,че не прави самострели е супер.А аз май имам такъв кантар,ще пробвам с него.
  18. Kris_p

    БУЛПАП

    Може би аз бъркам нещо при меренето,защото на мен спусъка ми се струва много лек.
  19. Kris_p

    БУЛПАП

    Нямам необходимия уред,за това използвам тежест която закачам на спусъка.Не е много точно но с това разполагам в момента. Ако знаеш да предложиш друг начин,кажи.
  20. Kris_p

    БУЛПАП

    900 или 90?
Нагоре