Резултати от Търсенето

  1. iliev_ps

    Палатки и къмпинг

    Супер е примусчето, аз също съм се борил с бирени кутийки за да си направя такова. Отвора по средата се запушва от канчето, което слагаш отгоре да се грее. Не ми се получаваше добре уплътнението м/у двете части и все подаваше по някое пламъче отстрани, вие как го правите?
  2. iliev_ps

    ВЕТРОМЕРИ, НИВЕЛИ И ЪГЛОМЕРИ-начини за работа. Хоризон

    Верно бе :-[ Блял съм някъде вместо да разгледам картинките. Излишно се направих на умник, извинете. :pardon:
  3. iliev_ps

    ВЕТРОМЕРИ, НИВЕЛИ И ЪГЛОМЕРИ-начини за работа. Хоризон

    Инклинацията в градуси, независимо + или - съответства на определен коефицент, умножаваш дистанцията до целта която е примерно под 35гр. по коефицент 0.82 и получаваш дистанцията за която реално трябва да направиш корекции. Примерно ако целта ти е на 50м. под ъгъл 35гр. , сметката ти е следната...
  4. iliev_ps

    Приклади - изработка и поддръжка

    И на мен ми харесва такъв дизайн, поздравления! :clap: На фокус са снимките, скоростта на затвора е била малка и са разместени. Само статив помага или светкавица, по добре статив.
  5. iliev_ps

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Отвор с Ф-0.2 е най-лесно със свредло Ф-0.2, обаче зависи от дълбочината, която ти трябва. Тея свредла обикновено са мн. късички(2-3мм). Лесно може да се свали оксидацията, ама оригиналния метален блясък на стоманата не знам как да се запази освен с лакиране, което за оръжие не е вариант. Хората...
  6. iliev_ps

    Приклади - изработка и поддръжка

    Абе 5ко, откъде ги вземате тея задтилъци регулируемите? Искам и аз такъв. Иначе за пушката, мн добре изглежда ореха, само малко ми жълтее, от безира ли е или от фотоапарата?
  7. iliev_ps

    Hatsan VS BAM

    На тая снимка се вижда горе-долу как е устроена сглобката м/у цевта и тялото на Бам-а. На шлици е само пластмасовия детайл, той изпълнява и функцията на един вид центрираща втулка (не я изпълнява добре >:(). На моята пушка цевта стоеше накриво, както на много от Бамовете, след като я сглобих...
Нагоре