Резултати от Търсенето

  1. D

    НОВИНИ

    Хайде да се спрете!!!
  2. D

    Snow Peak AirGun - SPA P12, P10, M10, M11, M10, M20, M22, ......

    Малко е OFF ,но е дразнещо повтарянето. SI е съкратено Система интернационале. ,,SI система,, е същото като водна вода.
  3. D

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Четири мил-а на 150м.Това с какви монтажи е и на колко метра е прострелката на нула?
  4. D

    AirForce Texan LSS .457

    Дългите тояги в големите калибри имат тясна ,,ниша,, за приложение. Най-доброто според мен ,,възпиращо-летално,, е AEA HP Max 9 мм или 45-и кал. Компактно,сгъваем приклад,много добра изработка,правоток,достатъчно въздух за 15-тина изстрела,пълнител, адаптер за единична стрелба, трещи...
  5. D

    НОВИНИ

    Има тема за Епик.Там има добро ревю на 5,5 мм с 50 см цев Оплакват се от слаби първи два изстрела.В Тубата има тромав френски клип на слаб стрелец.
  6. D

    Поставяне на въпроси и дискусии, за които няма определена тема.

    Това беше първото ми РСР,2007 г.CZ 200S ,варианта с разделените приклад и полуложе.Моята си беше с нормална ляст.опашка,стигаща назад до болтовото и оптиката си стои класически върху цевната кутия.Нямаше такова захващане напред върху цевта.Уникално точна 16 Дж пушка.Още съжалявам, че почти я...
  7. D

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Изглежда има терминологични несъответствия,защото има маса изделия които се определят като термо,а имат подсветка.
  8. D

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Колеги,може ли някой с цифров прицел или с опит с термоприбори да сподели как е нощния режим без подсветка в сумрак и пълна тъмнина.За нестрелкови цели питам.
  9. D

    Epic airgun

    От чужд форум. https://www.airgunnation.com/threads/epic-airguns.1285627/page-10
  10. D

    Epic airgun

    https://www.balistas.com/epic-two-5-5mm-cz-700mm-cfb-arca-swiss-l-fixed-stock Гони 5 бона.
  11. D

    Epic airgun

    Вече ги има в Крале.Стандарт и компакт.
  12. D

    AGN Technology - VULCAN

    Като човек имащ общо с авиацията,твърдя,че гръм идва от летящо със свръхзвук гяло, тъй като, постоянно се генерират ударни вълни,достигащи земята.При нашата дейност свръхзвуковият изстрел субективно е неразличим,защото скоростта бързо става дозвукова.Американеца в клипа говори за други...
  13. D

    AGN Technology - VULCAN

    Малко офф,но преминаването на ,,звуковата бариера,,физически не е съпроводено със звукови феномени.Надзвуковата скорост би трябвало да прави полета на чашката небалансиран докато е надзвукова и после дозвуково се оправя и оттам леко по-широките групи.
  14. D

    AEA оръжия

    Не става за бракониерство.Това е спънатата немска версия.Иначе 9мм трещи като огнестрел.С това модерче няма да стане.Като гледам и с голямото Дони е над 100 Дб по клиповете..Между другото холандския сайт се спомина.Изглежда бях един от последните.Остана само испанския и някакъв комшийски в...
  15. D

    Заглушител (moderator, supressor)

    Колеги,попаднах на датски огнестрелни модератори Нилсен.Версията Фриц/ без нахлузване/дали ще работи.Цените от сайта им са прилични. https://nielsengunparts.com/vare/nielsen-sonic-45-fritz/?lang=en
  16. D

    AGN Technology - VULCAN

    Ами и аз се връщам след 4г прекъсване,за което време моята BSA най-после си изпусна въздуха. V3 Long 7,62.Аз доволен,жената не знае /препоръчителен вариант/.Засега с ръчката Hill толкова,колкото да и чуя гласа и да ми мине уплаха от тия 7,5 Дж на книжката.
  17. D

    AGN Technology - VULCAN

    Човека правеше ревю от ,,кутията,,и вътре имаше разпечатка от хронограф и мишена от прострелка.Останах с впечатление,че така идва от производителя.В едни древни времена 2006г когато ми донесоха CZ-200 от Чехия,бях много впечатлен,че имаше такава разпечатка и заводска прострелка. Колебая се между...
  18. D

    AGN Technology - VULCAN

    Колеги,в един американски клип видях скорости за Вулкан 3 7,62 мм 1115-1118 f/S с JSB 44,57 Gr на разпечатка от хронограф.Това тунинг ли е и ако да-какви са реалните скорости за 6,35 и 7,62 от ,,кутията,,
  19. D

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Не доставят до България/поне до по-миналата година/.Питал съм и ми отговориха.
Нагоре