FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

SEPULTURA

Редовен Потребител
Голяма глупсот е това с въздуха около цевта. 5 изтреля на макс мощност ще докарва хаха Аз лично не бих си купил FX DRS.
 
  • Харесвам
Reactions: Sax

dani62

Потребител
Съботно , кеф !!! Докато си отворя бирата и вятъра задуха, на това му се казва късмет.
Но, така и така сме излезли да свършим малко работа с разграфяване на турета за 30 кал. ще се постреля на 150 м. , какво като задуха отвратителен вятър.
Линкче :

View attachment 114985View attachment 114986View attachment 114987
Четири мил-а на 150м.Това с какви монтажи е и на колко метра е прострелката на нула?
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
Да споделя развръзката. След като телемедицината се оказа безсилна за болежката на Крауна ми се наложи да посети клиниката на д-р Тенев ( [SIZE=17px]The PuNiShEr[/SIZE] ). След кратък престой,пациента беше изписан в отлично здраве. Ето и резултатите от изследванията при изписването. Радвам се,че има и се познавам с колеги като Петьо. БЛАГОДАРЯ!
Screenshot_2024-03-03-13-22-47-137_com.miui.gallery.jpg IMG-24ac3f0400f2944872888830a866696a-V.jpg IMG-4be34a331eb955fb959d07e8b2a90c2d-V.jpg
 
Последна промяна:

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Да споделя развръзката. След като телемедицината се оказа безсилна за болежката на Крауна ми се наложи да посети клиниката на д-р Тенев ( [SIZE=17px]The PuNiShEr[/SIZE] ). След кратък престой,пациента беше изписан в отлично здраве. Ето и резултатите от изследванията при изписването. Радвам се,че има и се познавам с колеги като Петьо. БЛАГОДАРЯ!
View attachment 115178
Радвам се че мога да помогна. Всяка пушка трябва да стреля точно и приятно като усещане, Крауна ти Ники даже надминава тези две за мен изисквания. Понякога пушките ни създават грижи и неприятности, нормално е, не са просто устроени и има консумативи които се износват. Всяка една ще влезе в релси след посещение на клиниката, ясно е че слабост са ми FX, те са с предимство донякъде, но и другите брандове ще се вредят.

П. С. Благодаря за подаръка Ники, трогнат съм определено .
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Жорка, и двете бутилки са облечени,както и единия шрауд.
Това е термо лента от Алито ,много добра защита за бутилката ,както и удобна за захват при стрелба от ръка подложена под бутилката.
Имам термо налично,мога да ти облека бутилка-две-три и т.н. ;)
Ето как изглежда отблизо :
IMG_20240222_204658.jpg
 

Kameno Karp

Редовен Потребител
100 метра. Ама все се намира един дето да развали картината. :mad: Да отбележа,че мишената е подбрана. Ама мишените са много смотани. Хич не пускат зеленичко,като на рекламата.
Screenshot_2024-03-04-10-40-20-366_com.miui.gallery.jpg Screenshot_2024-03-04-10-54-16-096_com.miui.gallery.jpg
 
Последна промяна:

Georgi Atanasov

Редовен Потребител
100 метра. Ама все се намира един дето да развали картината. :mad: Да отбележа,че мишената е подбрана. Ама мишените са много смотани. Хич не пускат зеленичко,като на рекламата.
View attachment 115275 View attachment 115276
Много почнаха да лъжат тея китайци с мишените - преди 7-8 месеца като поръчвах бяха супер а скоро пак поръчвах и преебавка…
Две от старите и една нова за сравнение
39F01382-767B-4E7E-949A-6C001816FC8D.jpeg
 

Georgi Atanasov

Редовен Потребител
Жорка, и двете бутилки са облечени,както и единия шрауд.
Това е термо лента от Алито ,много добра защита за бутилката ,както и удобна за захват при стрелба от ръка подложена под бутилката.
Имам термо налично,мога да ти облека бутилка-две-три и т.н. ;)
Ето как изглежда отблизо :
View attachment 115213
Това е като термо шлауха само че по голям диаметър ако те разбирам правилно?… или се увива около бутилката?
 

emci74

Редовен Потребител
Петьо, дай линк от къде намери такъв голям диаметър. Все до 50мм ми излизат
 

emci74

Редовен Потребител
Как успяваш да изстискаш още 10мм от термо шлауха?
С нагряване очевидно не е опция :sorry: !
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
С нагряването свива, ами успявам някак, силни ръце, малко durex lube ;) Ако искаш прати ми бутилката си на не повече от 130-140 бара и ще те уредя :)
 

navan

Потребител
Карбоновите бутилки трябва да се пазят от удар и надраскване. От много време търсих нещо подобно , бях решил на 3D принтер да направя защитен кожух , минаха ми и други мисли -калъф от неопрен да направя , но сега видях това решение на колегите за което им благодаря.
 
Нагоре