Пловдивска група

Sisi

Потребител
azzaro написа:
Гледам че времето се разваля и се чудя пак ще се съберем ли желаещи за залата тази година,Анди каза поне 15 човека твърдо решени че ще си плащаме наема???? Е има ли такива,аз съм първия ,давайте нататък !!!
Преди да гледаме времето (че се разваля) и да се броим, мисля че Анди трябваше да пусне един пост - дали е водил преговори за залата за тази година, какви са условията, какво е договОрил ...
Иначе на мен ми звучи като - "Иванчо" каза, ако се съберем 15 човека ще ни заведе в Китай. Ама "Иванчо" нищо не знае за това :lol:
 

azzaro

Потребител
Ами по време на срещата на Копринка ,Анди така ми отговори на въпроса: ще има ли зала тази година?! Искаше да има твърдо 15 човека ,че да си прави труда нещо да се договаря и че му е било гадно да се моли на всеки да си плаща таксата за залата/за което си е прав/.За това поставям въпроса така ,че да се види колко човека имат желание за залата.Като гледам май мераклии много ,плащачи малко.... и нещата вървят да сме без зала!!!!
Здраве да е, ще си пуцаме в домашни условия :p ;)
 

andi

Редовен Потребител
Не съм говорил с лекоатлетите нищо още . Какъв е смисъла да питам дали може да я ползваме отново, без да съм сигурен дали има желаещи да я плащат ???
И аз искам залата ! Търсил съм подходящо помещение, и това е единственото 130 метрово в което ни пуснаха миналата година . Но .... струваше 150 лв на месец .
Засега сме 6 4овека "плаща4и" . Ако намерите по-евтино помещение в Пловдив ще имаме зала.
 

FreeMan

Редовен Потребител
Как я няма тази възможност в София.
Хора наем на стрелбище на ден струва към 150лв а това е за цял месец. За 10 души е по 15лв.
Ако правите по едно състезание на месец с по 20 души и таксата е 10лв - залата ще ви излиза безплатна и ще останат пари и за медали и малко отгоре.
:cheers:
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
За залата + 1.
Добри сбирки се полу4иха миналата година.
Правя си пушка само за БР. Трябва да я ползвам някъде.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Мисля, че едно ядро от 10-на си има. Нека да оторизираме Анди да говори, и ако стават нещата - където 10, там и 15 лв.
Тук, таме някой "пришълец" ще помогне, и да не са ката месец, поне 2-3 "състезанийца" могат да се организират - и от там малко помощ. Но предлагам, да вървим поне един месец напред - в началото да платим за 2 или 3 месеца напред, за да има "буфер". Да си е един вид "предплатена услуга", за да не се търсим пак в последния момент за месеца - даде ли ти, не даде ли, пък и да не го стресираме толкова Диян с парите за месеца. Ако започнем да ходим пак, сигурен съм, ще се "явят" и още желаещи, но сега май повечето са в "изчаквателна" позиция. Затова нека "твърдите" да "отсечем" искаме или не искаме да пуцаме зимата?
 

go_panch

Потребител
BAD TORO написа:
За залата + 1.
Добри сбирки се полу4иха миналата година.
Правя си пушка само за БР. Трябва да я ползвам някъде.
Симо, хората обсъждат дали да наемат залата тази зима а не 2019, когато ще ти е готова пушката за БР.
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
peko е прав ако сте 10-на човека, и правите състезания ще можете да си избивате част от вложенията и смятам, че всички ще са благодарни и ще приемат таксите които ще определите и вие за да имате полза, защото все пак ще ни давате възможност и зимата да стреляме а не всеки има къде. И за да не се ангажирате на сляпо пуснете една анкета да видите колко желаещи ще има да идват на тези състезания (извън плащащите за залата), даже си мисля че може да са и повече от миналата година ;)
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
go_panch написа:
BAD TORO написа:
За залата + 1.
Добри сбирки се полу4иха миналата година.
Правя си пушка само за БР. Трябва да я ползвам някъде.
Симо, хората обсъждат дали да наемат залата тази зима а не 2019, когато ще ти е готова пушката за БР.

2019/2020 няма зна4ение. Тогава ще съм основен акционер ;)
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Di_mitar написа:
Здравейте колеги, привет от Ямболската група бихте ли дали малко инфо за този оръжеен магазин
http://pricel.net/index.php?route=common/home

Благодаря предварително :cheers:

Редовно пазарувам от там и мога да кажа, че са коректни търговци
 

Di_mitar

Потребител
Благодаря колеги и специални благодарности на колегата mmst :worship: за отзивчивостта
:cheers: ще е от мене на следващата Среща
 

BATE NIKI

Новодошъл
Здравейте имам запитване.От каде мога да си закупя пружина за GAMO SHADOOW RSV4.5 Благодаря предварително
 

kid

Редовен Потребител
ФТКС
BATE NIKI написа:
Здравейте имам запитване.От каде мога да си закупя пружина за GAMO SHADOOW RSV4.5 Благодаря предварително

От ВИП-а. Мисля , че това е адреса:

ул. "Брезовска" 34
гр. Пловдив

Вадиш старата и на место с нея...
 
Нагоре