Пловдивска група

dinkata

Редовен Потребител
Някой от Вас, ще участва ли ? Ако не бях на работа, щях да се пусна за шоуто :) :'( :cheers:
 

apapazov

Редовен Потребител
Сега се връщам от гребната база.Бях да бягам и цялата алея от северната страна е заета от рибари,които ловяха,но каквото хващаха го връщаха обратно без да го описват или да викат съдия да гледа,така че предполагам това е един вид тренеровка ,а самото състезание ще е събота и неделя.Пред мен хванаха 2 амура над 5кг.Така че които участва ще начеше крастата.Откакто я забраниха за риболов има много дърти риби.Успех на участващите и наслука.
 

dinkata

Редовен Потребител
Днеска мина ли някой от състезанието да разправи интересно ли е ? Защото ако има желаещи и аз може утре да дойда да разгледам... :cheers:
 

andi

Редовен Потребител
Отиваме с Гената на поляната в Тракия . Ще разпъвам маса за прострелка и ще сме там до 20-20'30 часа.
 

kodi

Потребител
Здравейте колеги, нов съм във форума и със "оръжията" не бях много запознат, можете ли да ми кажете къде да намеря стабилен майстор на въздухарки в Пловдив? Едната пушка е Cometa 400 чисто нова но някой неща в нея ме плашат.Другата е стара ижовка с оригиналните консумативи.
Благодаря предварително !



Благодарение на неволята :wall: аз се оправих,мерси на отзовалите се . :cheers:
 

azzaro

Потребител
Ами най-добрия ни стрелец в тази дисциплина май се е излекувал от стрелбата,Роберто вече не стреля :wall: :sorry: но за състезание и аз ще почистя Фанито !
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Нека и ние да се преброим за Копринка.
Ако котка не ми мине път, за сега:
1. Пеко
 

azzaro

Потребител
Гледам че времето се разваля и се чудя пак ще се съберем ли желаещи за залата тази година,Анди каза поне 15 човека твърдо решени че ще си плащаме наема???? Е има ли такива,аз съм първия ,давайте нататък !!!
 
Нагоре