МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

The PuNiShEr

Редовен Потребител
6

6.35

Гост
Защо не мога да си кача снимките
Пише че били големи
Нещо е променено ли,защото от години ги качвам така
 

lynx

Редовен Потребител
Направиха ъпдейт на форума и има доста новости и промени.
Трябва да намалиш големината на снимките, за да ги качиш или евентуално да ги качиш на друго място и да посочиш линк тук.
Трябва да се пренастроим към някои нови неща и да свикнем с тях, ще мине време докато всичко проработи по старому.
 

llcoolj

Редовен Потребител
Направиха ъпдейт на форума и има доста новости и промени.
Трябва да намалиш големината на снимките, за да ги качиш или евентуално да ги качиш на друго място и да посочиш линк тук.
Трябва да се пренастроим към някои нови неща и да свикнем с тях, ще мине време докато всичко проработи по старому.
Аз още не мога да свикна с новия "стайл" на форума! На мен лично старият изглед на форума ми харесваше повече! А проблемите с качването на снимки отказват много съфорумци, включително и мен да се занимавам с това.
 

niki 67

Потребител
А проблемите с качването на снимки отказват много съфорумци, включително и мен да се занимавам с това.
Затова хората са казали, ако нещо си работи, не го барай!
 
Последна промяна:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Не виждам проблем...
Дори и обикновен телефон(не смарт) си има настройки за разделителна способност на снимките.
А след като вече поне 80% влизат от мобилно устройство(смартфон, таблет) къде е проблема? Трябват ти 20-на секунди да смениш(намалиш) резолюцията за снимане на камерата.
По принцип няма смисъл тя да е максималната за камерата. Излишно си пълниш телефона с пре големи снимки и клипове.
Ако ти трябва снимка с високо качество(предимно за печат, дигитална обработка за публикуване или професионални цели) , винаги можеш да си пренастроиш камерата.
Обема на снимките беше лимитиран, за да стане възможно едно желание от както е форума - да могат да се пращат снимки прикачени към личните съобщения.
Не виждам защо мрънкате, като проблем няма..... Всичко си работи. Отделно, че не му е мястото тука.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Е, проблема е в настройките на твоя "телевизор", не във форума.
Няма камера, на която да не се регулира.
Най-лесно е да потърсиш в гугъл как става за твоя телефон.
Понякога са "скрити" под неочаквани преводни изблици, ако ползваш меню на български.
На някои ги дават като "съотношение" - 16:9, 4:3, 1:1, цял екран....
На други като резолюции - FHD, HD, ....
На трети като пикселни отношения - 8К, 4К, 1080, 720, 480, .......
 
Последна промяна:
6

6.35

Гост
50 метра от маса
АТ 44 JSB
На закрито
 

Attachments

  • IMG_20220529_154231.jpg
    IMG_20220529_154231.jpg
    104.8 KB · Прегледи: 54
  • IMG_20220529_154238.jpg
    IMG_20220529_154238.jpg
    112.7 KB · Прегледи: 53

njatanasow

Редовен Потребител
Що не пускате мишени бре момчета?Да не сте в отпуска? ;) Тази вечер времето "умря" даже и течение не долавях.
Та реших да прострелям малкия Валтер LGM-2 (германо чехкиня).Нямах от любимите и 0,51 и се наложи да стрелям с 0,547.
Ами получи се! 25 м,235 м/с.Който иска да брои точките аз ги изкарах 250 и мнооого хиксове!;):cheers:
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    53.6 KB · Прегледи: 67

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Мислиш ли, че не съм опитвал колега? Е няма по малка резолюция, фиксирани 64МР и това е. Извинявам се за спама, наистина не е мястото тук!
Ники, мисля че ще ти е най-лесно след като имаш снимки които са направени с телефона ти, просто направи си скрийн шот на екрана на дадената снимка и си готов за качване в размер удобен на форума ;) Това мисля е доста по-удобно, бързо и ....... Поне за мен !!!
 
Нагоре