Предложения за мероприятия през 2015г.

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Аз също мога да помогна с някоя и друга мишена и труд по подготовка и т.н.на едно ФТ трасе.
:cheers:
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
И аз мога да се включа първо като стрелец второ като помощник за организиране на ФТ трасето и състезанието.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Гледам, че прогнозата за времето на 21.02. 2015 е хубава. Слънчево, 6-7 градуса, вятър 1-2 м.с (или около 4-6 км.ч) .
Та да питам ще се открие ли сезона по ФТ на Бонсови, както е посочена датата в календара за 2015 ? Да знаем да простреляме пушките уйкенда
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Поне се надяваме да ни уведомите 1 седмица по-рано за състезанието, че сме намислили да идваме евентуално, но трябва да си направим и организацията предварително, че да видим свободни ли сме всички :cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
За съжаление зимата на Бонсови е така, или сняг до коленете, или една педя кал. Все пак е в планината, доста е високо.
Чакаме по-доброто време и това е положението.
 

FreeMan

Редовен Потребител
Вчера и завчера времето беше страхотно. Днес се очартава същото.
За другата седмица го дават още по топло...
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Не е въпроса в температурата. Много е подгизнало. Поляната е като блато. По това време сме правили винаги на заслона с монтаж върху дърветата, но и там е много мокро и не си заслужава хамалогията.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
От колега във форума разбрах, че и в Русе се подготвя мероприятие.
Само това знам.
Незнам какво ще бъде и за кога ще бъде насрочено.
 

Dominus

Редовен Потребител
Приятели, от доста време ми се ще да организирам едно мероприятие, но ми е трудно да се реша на такава сериозна стъпка. Има едно приказно място на брега на р.Дунав и бих се ангажирал да свърша всичката "черна"работа. И тъй като в кръвта ми е ФТ то би било изцяо насочено в тази посока. Мястото има питейна вода и електричество, но е извън населено място и няма никакви хотели, мотели и др.тели. За някой може би това е недобство, но в този дунавски рай е грехота да не си на палатка. Ние (мойте колеги) сме си организирали много купони там и винаги е било супер, а и Дунава си е Дунав. Винаги можеш да разхладиш дупето. Брега на р.Дунав предлага невероятни възможности за страхотни ФТ трасета (бих казал с висока трудност). Та в първом ми се ще да проуча мераците Ви, дали си заслужава да хабя барут, да ходя да бия колене на шефове и т.н.? Дет се вика кастинга да направим.
Мисля си за евентуална дата 15/16.08.2015г. От това по-добра тренировка едва ли би съществувала.
Бих се радвал да се случи това, да няма ние-вие и всички дето ни е в кръвта стрелбата да се съберем. А следващата година Ви обещавам ще ме търсите за това мероприятие. А може и кмета за спосор да си пазарим :D
 

Dominus

Редовен Потребител
И мисля че е време и лятна нациолана среща да си направим. Ще се радвам и зимна след време да си измислим.
Както казва един приятел "щом решим да се напием и повод ще измислим" :cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
С най голямо удоволствие бих дошъл но съм на вила в планината,заминавам тази събота.Ако се организира нещо може и да се измъкна за ден но не обещавам.Павка поздравления за мерака и дано се съберете хора.:cheers:
 

Propar

Потребител
Това е по вече от хубаво и евала за ентусиазма :bravo:.Единствено ме притеснява че срока е твърде къс и за двете страни.Най вече за теб . Защото дали ще дойдат 15 или 50 човека твоя труд е един и същ , НО друго си е да присъстват 50 и нагоре колеги по хоби. А този месец е месец на отпуските с планувани от преди месеци напред .Понеже попита за мнение - изразих го :). Ще е много жалко да се пропусне такова мероприятие покрай р. Дунав:(. Аз лично съм готов за посещение:cheers:.
 

Dominus

Редовен Потребител
Това е по вече от хубаво и евала за ентусиазма :bravo:.Единствено ме притеснява че срока е твърде къс и за двете страни.Най вече за теб ..
От 10-ти до края на месеца съм свободен и мога да отделя много време. Това беше и мотива ми за датата. Или ще го бъде или не. Все пак е кастигнг.
Ако не , здраве да е.
На сила не мога да докарам никого. От мен мерака. Мисля че не е малко. И все пак мерака е свързан с известни ангажименти, които ще се опитам да изпълня.
Както писах по-горе е важно да науча дали има мераци и нагласи за подобни мисии та да несе Абим напразни.
 

Dominus

Редовен Потребител
Нека видим първо, трасе ще има ли?
И преди всичко, дали си заслужава да хабя барут, да ходя да бия колене на шефове и т.н.?
Никой не може да отиде там свободно. Мястото не е фрии.
Не напразно исах да науча дали да ходя да се разправям.
 
Нагоре