Предложения за мероприятия през 2015г.

andi

Редовен Потребител
Здравейте дойде време да се обявява дата за националната традиционна вече среща на яз. Копринка и тъкмо тези дни щях да пускам тема и днеска ми съобщиха, че края на септември ще съм в командировка в чужбина за около седмица и няма да мога да направя пак по същото време срещата. Смятам да е пак началото на октомври, че и на мен ми се идва :D тъй като гледам 3-4 октомври ми изглеждат добре за сега, за това имайте предвид тези дати, за момента, след една седмица ще закова дата като си събера мислите след почивката. Ако нещо ми убягва като пречка тези дати пишете, че да помисля евентуално за друга. Състезание този път няма да има без такова сме най-добре май :D може евентуално да си спретнем някое надстрелване при желание по мишенки тип Бенч или от ФТ поза бенч, или кой каквото оборудване носи и има условия. Пиша нарочно в тази тема, защото не съм обмислил всичко и да не ви подвеждам колеги с окончателни дати, пък и да ви кажа, че не съм ви забравил

Много уважавам това събиране , но 3-4ти е откриването на едрия лов и няма да мога да дойда .
Ако е преди , или след тези дати идвам . Ще доведа и още няколко човека .
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Тая тема е за архивиране. Ако някой ще пуска нова, сега е моментът! ;)
 
Нагоре