Предложения за мероприятия през 2015г.

kid

Редовен Потребител
ФТКС
Мен няма да ме има на тези дати... :(
Иначе с удоволствие "ша сЪ дотътра..." :)
 

Dominus

Редовен Потребител
Знам , че много от вас са планували отпуската си, не ги виня и не се сърдя на никого. Вярвам, че ако не сте ангажирани ще сте от първите от вдигналите ръка.


И да не забравя, мястото е в непосредствена близост до рибарско селище, има и рибна борса. Всеки може да се наслади на дунавски риба. Имам и колега - майстор на рибената чорба и фен на купона. Свирна ли му, ще изненада всички с рибената си чорба :)
 
Последна промяна:

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Много изкушаващо звучи, но аз въпреки желанието си нямам възможност да дойда :'(
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
Аз също няма да мога да дойда, точно тогава заминавам за Созопол :( Дано се съберат повече ентусиасти и успеете да организирате това което си замислил.
 

Dominus

Редовен Потребител
Не е задължително да се случи. Като гледам нагласите ......
 

Propar

Потребител
От 10-ти до края на месеца съм свободен и мога да отделя много време. Това беше и мотива ми за датата. Или ще го бъде или не. Все пак е кастигнг.
Ако не , здраве да е.
На сила не мога да докарам никого. От мен мерака. Мисля че не е малко. И все пак мерака е свързан с известни ангажименти, които ще се опитам да изпълня.
Както писах по-горе е важно да науча дали има мераци и нагласи за подобни мисии та да несе Абим напразни.
А защо не пробваш с последната събота и неделя от месеца ? Предполагам ще имат доста от колегите по хоби да си пре настроят приоритетите поради по дългото време за нагласа . Лично мнение , нали е кастинг и дано се увеличат желаещите :cheers:.
 

Dominus

Редовен Потребител
Янко имаше мерак да направи един хънтър по него време, а и вероятно ще се прибера ве по-рано от 25-ти.
 
Последна промяна:

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Павка, и аз съм го мислил за лятно състезание, но точно заради отпуските се отказах още навремето. Идеята ти е много добра, и ако мога ще дойда. Казвам ако мога, защото се прибирам от море на 11-ти и не си знам графика за месеца. Не се знае дали в съботата няма да работим. Ако работим, няма да ме пуснат със сигурност след двуседмично отсъствие. Ще умра от яд ако се състои, а аз не мога да дойда. Като си разбера графика със сигурност ще знам.. Ако все пак нещата се развият добре, ще дойда, даже ще помаме за тсето.. Инак през септември също може да се спи на палатка.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Адаш, на фона на липса на състезания тази година идеята е много добра.
Аз също бих дошъл, въпреки, че не съм привърженик на палатковото преспиване.
Тъй като с Оги сме тандем, ако има състезание може би бихме дошли за едни ден само в неделя.
 

Dominus

Редовен Потребител
Нека видим до 9-ти дали ще се съберем 10-12 чиляка поне. Пък може и да го направим формат 2Х25. Но нощуването на палатка е страхотно. Нито е студено, нито пък горещо.
Абе дано, пэк времето ще покаже. Разчитам и на помощ от Русенската група. В други ден ще мина да говоря с отговорните лица, че без зелена светлина не става.
 

rashko

Редовен Потребител
Охххх...стана ми по добре.
Имам много лоши спомени от Дунавски комари.....дзверове беа.
 

poacher

Потребител
На море съм от днес до 16.08. Иначе бих присъствал на дунавското ФТ-трасе.
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
A тази година заради малкото дъждове и комарите са малко, ама все пак репелентче носете.
 

lynx

Редовен Потребител
A тази година заради малкото дъждове и комарите са малко, ама все пак репелентче носете.

Васко, ходил съм на риба на Дунав и ще ти кажа, че тамошните комари-врабчета пият Райд-Макс и нищо им няма :D
Изедоа ни!
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Васко, ходил съм на риба на Дунав и ще ти кажа, че тамошните комари-врабчета пият Райд-Макс и нищо им няма :D
Изедоа ни!
Е аз съм раждан в Свищов и редовно съм спал от дете на брега на Дунава, като сме на нощен риболов за сом с баща ми.
 

rashko

Редовен Потребител
Много беше зле нали, нали...изядоха те, нали?
При мен спомена е сутрин на зазоряване и вечер на смрачаване....апат по хиляди, а ако заголиш гъзере от нужда,.....м..ти с е е..ло....зоррр.
 

Dominus

Редовен Потребител
Мисля си вече за еднодневно във формат 2Х25. Като гледам е голям зор да се съберем и 10 души. Най-вероятно е да не се състои.
Повече обещавам такива мисли да не ми минават през главата.
 
Нагоре