МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

alex70

Потребител
Това не съм се сетил да погледна, понеже никога не съм свалял осмицата. Утре ще махна о-пръстена ако има и пак ще се стреля.
 

Gogo

Потребител
Ето и моя скромен принос: мултиплицирах стандартната мишена за 10м въздушен пистолет х6 + 2 центъра върху формат A3 и А4 с малка модификация ;)

Варианта А4 е подходящ за дестинации 5-10м, а А3 - 10-15м.
 

Attachments

  • 10Mx6-a3.pdf
    14.3 KB · Прегледи: 68
  • 10Mx6-a4.pdf
    12.5 KB · Прегледи: 23
Последна промяна:

methaa

Редовен Потребител
Това са групите след новия бединг на приклада. 50 метра с немерени съчми. Групите не са подбирани, така си стреля пушката с 5,52 от 2014 година.
IMG_0356_zpsfgahsdop.JPG IMG_0357_zpsklgpggl0.jpg IMG_0358_zpszvkyfjqm.jpg
 
Последна промяна:

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
SPA P12, 45J, 25 метра до мишената, ФТ седнал, чашки JSB 1.175 от последната партида на Петко. Вътрешният диаметър на удебеленото черно кръгче е 15мм.
11f7846b8ac2f5057bc6f5eee5291f6a.jpg
 

methaa

Редовен Потребител
Вече почвам да подозирам че в хасковския метан слагат някакви турбо добавки за АТ :eek:
Човек който не може да си простреля оптиката прави ето такива групи на 50 метра :eek::cheers::bravo::bravo:.
Тази е направена с кросман:
IMG_20150515_114127_zpsb5hsmhzo.JPG
А тази е с JSB от Убавите:
IMG_20150515_114121_zpsb95dqrth.JPG Долния изстрел е и първия. Изглежда както и моята цев, иска да мине поне една чашка за да влезне в крачка. След дова всичко е в дупката :bravo:
Всичките групи на тази пушка са подобни и не са подбрани.
Не знам дали да плача или да се радвам :sorry: Но тази пушка никога няма да напусне Хасково!!!!
 

dinkata

Редовен Потребител
Според мен иска самия редуктор да направи един изстрел да сработи дето се вика. Преди започването на всяка мишена пускайте по 1 в тревата и работата ще замяса :)
 

methaa

Редовен Потребител
Предположих че може да е от това, но за сега това се получава при смяна на съчмите.
 

Without_a_trace

Потребител
Кире голям природолюбител си, уж си снимал мишени пък си фокусирал у тревата..., ама тфа 'щот моя мишена снимаш.... твоите са си на фокус .. и ме караш по няколко пъти да ги снимам. Дейстейтаджиите ...нямат край номерата ви. :lol::cheers::cheers::cheers:

И не издавай интимни подробности от отношенията ми с оптиката!
 

sniper elite

Потребител
Кире голям природолюбител си, уж си снимал мишени пък си фокусирал у тревата..., ама тфа 'щот моя мишена снимаш.... твоите са си на фокус .. и ме караш по няколко пъти да ги снимам. Дейстейтаджиите ...нямат край номерата ви. :lol::cheers::cheers::cheers:

И не издавай интимни подробности от отношенията ми с оптиката!

Чукча не ЧИТАТЕЛЬ ,Чукча ПИСАТЕЛЬ.;).
 

dilom08

Редовен Потребител
Група е когато всичко е на едно място. такова дето 5 са не едно място и две са където си искат не е група. То пак е група, но не е както трябва да бъде.
 

methaa

Редовен Потребител
Съгласен съм. Следващия път ще направим няколко поредни групи само с ЖСБ и до колкото може ще компенсираме и вятъра.
 

dilom08

Редовен Потребител
Групите на моя аватар са на бас - 3х5 на 10м. с иж 38. Колко бира изкарах тогава...................
 

anibis

Редовен Потребител
Днеска доволно пострелях.Качвам две мишени,на първата мишена съм стрелял в прострелъчните мишенки и на първия ред, за група х-5 изстрела. След това почнах и за точки.
Наистина докато си наместя тежестите за цевта беше голям.... Но най накрая ми хареса как групирва и ги оставих.
На втората съм стрелял за точки.
http://i1130.photobucket.com/albums/m535/miroslavcho7/CIMG3984_zpsa9wctxpe.jpg
http://i1130.photobucket.com/albums/m535/miroslavcho7/CIMG4016_zpsu3zvgbym.jpg
 
Последна промяна:

оги-пз

Редовен Потребител
Миро браво екстра са мишенките. Сега тренирай за повече Х-сове.
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Днес ходихме до Хасково малко да постреляме с групата и залитнах малко по БР.Много съм доволен от мишената имаше един два флаера но с това обурудване толко.;):lol::lol::lol: Не съм мятал за група ами просто ейй така няколко бързи.Стреляно е със спининг 2.10м плетено влакно 0.14мм на 50м с лек вятър.:lol::lol::cheers:
Извинявам се за спама но днес доста се посмяхме и нямаше как да не ги пусна снимките да се повеселите и вие малко.:cheers:
 

Attachments

  • IMAG1334.jpg
    IMAG1334.jpg
    391.6 KB · Прегледи: 97
  • IMAG1337.jpg
    IMAG1337.jpg
    327.7 KB · Прегледи: 98
  • IMAG1338.jpg
    IMAG1338.jpg
    359.4 KB · Прегледи: 95
  • IMAG1339.jpg
    IMAG1339.jpg
    412.8 KB · Прегледи: 90
  • IMAG1340.jpg
    IMAG1340.jpg
    290.5 KB · Прегледи: 92
  • IMAG1341.jpg
    IMAG1341.jpg
    376.9 KB · Прегледи: 91

methaa

Редовен Потребител
Милко, скри ни шапката на бенча :D Радвам се че не си пил много бира че иначе не знам каква мишена щеше да направиш:lol::lol: :lol:
:cheers:
 
Нагоре