Vulkan 3

краси83

Новодошъл
Здравейте и аз съм решил да мина във вашето хоби.за сега съм се спрял на vulkan 3 6.35.искам да питам какъв капитал ще ми е нужен за зарядна станция,оптика,маркучи за зареждане,бутилка и другите такъми да се оборудвам???? За пушката разбрах че е към 3100лв.колко ще струва ако е възможно да се вдигне мощноста?
 

Gadnqra

Редовен Потребител
От къде си? Вулканът е прекрасна пушка. Добре е да вземеш бутилка. Ако е карбонова - 9 литра. Ако ще е стоманена - 10, или 12 литра. Тук ще отидат около 800 лв. При стоманените, в тази цена влиза и зарядната станция. Другото перо, от съпътстващата периферия е оптиката. Там - минимум среден клас. Започваш от 350 - 500 лв. Мощността ще я оправим - пипва се редукторът и пружината на ударника и става звяр.
 
Последна промяна:

Павката

Редовен Потребител
Здравей Краси
За оптиката е добре да започнеш да се оглеждаш от сега.Ще ти е нужна 4 24 50 минимум,а още по-добре 5 30 56.Прочети за разликите между 1ва и 2ра фокална равнина и си реши коя е за теб.
Ако ще я купуваш от Али-експрес се чака месец ,че и два,а пушката можеш да я вземеш от Павката от Русе и ти гарантирам, че няма да съжаляваш. Успех!
 

краси83

Новодошъл
От къде си? Вулканът е прекрасна пушка. Добре е да вземеш бутилка. Ако е карбонова - 9 литра. Ако ще е стоманена - 10, или 12 литра. Тук ще отидат около 800 лв. При стоманените, в тази цена влиза и зарядната станция. Другото перо, от съпътстващата периферия е оптиката. Там - минимум среден клас. Започваш от 350 - 500 лв. Мощността ще я оправим - пипва се редукторът и пружината на ударника и става звяр.

Здравейте тази оптика става ли за vulkan 3

Marksman 6-25x50,​

 

Павката

Редовен Потребител
Става колега,но ако вече си избрал Вектор и имаш възможност най-добре е Континентал.Пушката го заслужава,пък и оптика
не се купува всеки ден.
 
Нагоре