SF - 2x50 01-02.07.2017г

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Така и не намерих една снимка от гугъл мапс с кръстче или хиксче, до къде се пътува с кола и се паркира, до къде се ходи после пеша, къде е мястото на провеждане???
Ако реша да посетя Мероприятието, не знам къде да ходя.
 

lynx

Редовен Потребител
Петко, с твоята кола ще стигнеш безгрижно до палатковия лагер и местата за паркиране на сянка в гората.
Като пристигнеш там където се събират ул.1006 и Люлинска скала, звъниш на някой софиянец и ще те асистират от къде се минава, за да достигнеш лагера.
https://www.google.bg/maps/@42.6590056,23.1990942,178m/data=!3m1!1e3
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Нямах предвид само себе си. Толкова ли е трудно да се отбележат местата и очертае пътя и да се качи снимка в темата?
Намираш нужното място на мапса, натискаш принтскрийн, отваряш си пейнта, пействаш снимката от клипборда, взимаш моливчето и с избран цвят и дебелина нанасяш маршрута и местата. Накрая сейфваш редактираната снимка някъде на чалъм и я качваш в темата.
Децата в 4-ти клас го учиха това как се прави.......
 
Последна промяна:

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Прикачих файл. Не слагам маршрут понеже всички го знаят, но си прав за новите няма как да гадаят.
Ето кординати на мястото където паркираме колите : 42.658815, 23.198452
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Явно си говорим на различни езици....
Координатите са на кръстовището, което Рачо е посочил.
Аз поисках упътванията след това, по посочения от мен елементарен начин......
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
На прикачената снимка е отбелязано мястото като "гората".
 

jost70

Потребител
ФТКС
:exclaim:Горе гъмжи от хапещи насекоми. Днес ме нахапаха сериозно, поне три кърлежа размазах. "Аутан"- нещо не сработи, ръцете ми са като на Попай.:exclaim:
 

jost70

Потребител
ФТКС
Да, на пътеката ! В гората едва ли е по-различно.
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Що не се обади, бре?
В гората беше по-добре, макар че следобед гадините почнаха да изпълзяват. Аутана свърши работа за момента. На беседката е по влажно.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Днес сме се разминали и аз ходих до пътеката.Има комари но са добронамерено настроени. За кърлежи ще напръскам, но за комарите аутана действа ок. Вечерта огъня ще ги гони.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Днес с Пацо проверихме алтернативното място за провеждане на състезанието. Няма да стане :(
Ще се опитаме да разместим трасето от миналата година доколкото може.
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Да не излезе, че сме некви прости ето малко картен материал.
Мястото с координатите от Рачо (N42.6590056 E23.1990942) спрямо лагера и трасето, както и особеностите на някои участъци от пътя и места за паркиране:
SFT 01-02.07.2017.jpg
Не рядко отбиването и завоя от главния път затруднява някои колеги. SFT 01-02.07.2017(2).jpg Ориентир може да послужи оградената в червено къща на завоя, която е с ярко червена фасада.
SFT 01-02.07.2017(1).jpg
А това е целият маршрут (в зелено) от Италианския лицей, който е с координати N42.675933° E23.231610°. Разни чужденци го намират, не вярвам да затрудни някой нашенец.
SFT 01-02.07.2017(3).jpg
За всеки случай - ето как изглежда през стрийт вю (сградата в ляво от пътя, по който се движите):SFT 01-02.07.2017(4).jpg
Ако малко след него настилката стане павирана и с дупки, но за кратко, значи сте на прав път :)
 
Последна промяна:
Нагоре