PP700W - PCP пистолет

Дискусия в 'Компресионна Пневматика' започната от FreeMan, 5 Февруари 2016.

1. FreeMan

FreeMan Редовен Потребител

Публикации:
    1,512
    от:
    София
    Здравейте колеги.
    Вече има (за сега) 13 пищака които със сигурност ще се доработват и експериментират.
    Нека споделяме информацията тук за да може да сме взаимно полезни.
    Недостатъци
    1. Като първи недостатък (според мен) е че шината е 11мм, а всички бързомери са уивър - пикатини и ще трябват преходници или захващане на планка.
    2. Друг недостатък е че обличането на цевта е с много малък обем и няма да върши необходимата работа и ще трябва доработка поне на един детайл - ще го снимам допълнително.
    3. Еднозаряден - но това се знае.

Иначе се очертава надежден инструмент :)
    Ето малко снимки:

Прикачени Файлове:

Gadnqra харесва това.
  2. dberov

dberov Редовен Потребител

Публикации:
    2,800
    от:
    Добрич
    Хубаво че са предвидили резервни О-рингове, на тоя пищак още преди първия изстрел трябва да се сменя и то не с оригиналан че кой знае какъв ластик е ...

2016-02-05_210632.jpg

Gadnqra харесва това.
  3. FreeMan

Публикации:
    1,512
    от:
    София
    О-ринга е най-малкия проблем, а и уплътнява отлично. Естествено ще се вземат от хубата качествени
    Така като гледам иска полиране на началото на цевта...
    Първо ще се пробва на полето за точност и скорости, а после интервенциите, но това другата седмица.
    Вече имам идея за заглушението но утре ще пусна снимки.

Gadnqra харесва това.
  4. biserterziyski

biserterziyski Потребител

Публикации:
    116
    Моят о пръстен е добре .Затваря мазно и не духа при изтрел.Ще му търся бързомерец още утре.Изработката много ми харесва -пищова е бруталия.Благодаря още веднъж на колегата за нервите по тази поръчка.

Прикачени Файлове:

Gadnqra and FreeMan like this.
  5. FreeMan

Публикации:
    1,512
    от:
    София
    Модериране - или нов детайл с преход за 1/2UNF или цял детайл.
    20160205_201459 copy copy.jpg delrinrimmy2.jpg 20160205_201459 copy 2.jpg 20160205_201232.jpg 20160205_201113.jpg 20160205_201002.jpg 20160205_200930.jpg 20160205_200913.jpg 20160205_200904.jpg

Gadnqra харесва това.
  6. dberov

dberov Редовен Потребител

Публикации:
    2,800
    от:
    Добрич
    Голям плюс е това че модера се разглобява, вътре може да се въртят различни по дължина и форма камери или цели детайли.
    А забеляза ли гадната входна фаска, сигурно и дулната няма да направена добре.
    Дано само това са кусурите....

2016-02-06_083015.jpg

Gadnqra харесва това.
  7. biserterziyski

Публикации:
    116
    Аз бих участвал в изработка на нов детайл с повече камери.Все пак пистолета си е голям и ако трябва да се навива мидератор се губи смисъла.

Последна промяна: 7 Февруари 2016
    Gadnqra харесва това.
  8. Propar

Propar Потребител

Публикации:
    651
    от:
    РУСЕ
    Получих и аз моя пищак , ама нямам конектор за щтуреца . Ако някой знае от къде да се сдобия с такъв моля да пише . Пистолета е перфектен , шума е поносим за мен . Проблема с бързомерите ми е проблем , че и двата са на 22мм / китайска му работа /. За напред драстично ще си огранича покупките с надпис Made in Cina.
    Българина НЕ напразно е казал : '' Око да види , ръка да пипне '' . Пазаруване на тъмно и плащане напред , повече НИКОГА .

Gadnqra харесва това.
  9. peko

peko Редовен Потребител

Трябва ти един комплект QRC 1/8 BSP. Щуцера на пищова като гледам директно в женското ще влиза, а щуцера на Крикета го навиваш в мъжкото.

Karni харесва това.
  10. PUNISHERvw

PUNISHERvw Потребител

Публикации:
    319
    от:
    София
    Ето го и моя хубавец с батко му заедно.

Прикачени Файлове:

Gadnqra харесва това.
  11. CaMyPau

CaMyPau Редовен Потребител ФТДМ

Публикации:
    3,386
    от:
    Троян, Козлодуй
    Хайде момчета - уикенд е.. Дайте малко ТТ данни. Хронотест и мишенка с групичка.. Тоя дълъг пищак ако извади прилична мощност може спокойно да се потребява като заместител на по-слабички булпапи..

Gadnqra харесва това.
  12. biserterziyski

Публикации:
    116
    Сложих му преход и взех един bushnell от випа с 3МАО много финна точка.Направих няколко изтрела на околовръстното дето духа яко.Първата по близка мишена на около 10м направих прострелка 4 изтрела.След което директно на далечната (около 25-30)метра на усет повдигнах и я почнах 6 изтрела.Позиция -от кола подпрян на врата.Чашки Фтт много вятър и за първи път стрелям с пцп пищов и бързомерец.

Прикачени Файлове:

Последна промяна: 6 Февруари 2016
    Gadnqra харесва това.
  13. Niki

Niki Потребител

Публикации:
    456
    от:
    София
    Абе,Светлъо/Пунишър/ какво си го увил тоя китаец,да не настине!Кажи с колко М/С маа ,да го видим ще го бъде ли?

Gadnqra харесва това.
  14. Propar

Propar Потребител

Публикации:
    651
    от:
    РУСЕ
    И аз преди малко направих 5 изстрела в 4.5 0.68 JSB 179.5 m/s ..... 180.5 m/s . Нямам възможност да го напълня на 220бара за да видя колко изстрела ще направя . Аз съм си доволен от новата ми играчка .
    Хиляди БЛАГОДАРНОСТИ на FreeMan за стореното от него за нас .

Последна промяна: 6 Февруари 2016
    Gadnqra and FreeMan like this.
  15. CaMyPau

CaMyPau Редовен Потребител ФТДМ

Публикации:
    3,386
    от:
    Троян, Козлодуй
    Пропъре, туй с лекото jsb ще извади прилична скорост бре.. На метан ще си е 16-ка от всякъде. Браво !

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk

Gadnqra and Propar like this.
  16. Propar

Propar Потребител

Публикации:
    651
    от:
    РУСЕ
    На мен ми е нужен от 2м до 10м за това си взех от по тежкото JSB .

Gadnqra харесва това.
  17. FreeMan

Публикации:
    1,512
    от:
    София
  18. Propar

Propar Потребител

Публикации:
    651
    от:
    РУСЕ
    Гледам че са две бройки , За малкия бързонерец ще стигне и единия брой , ако ти е излишен се кандидатирам .

radi харесва това.
  19. FreeMan

Публикации:
    1,512
    от:
    София
    Знам, но по-добре да ги запазя, че утре може оптика или за другия калибър да не свалям и качвам само.
    Също така на теб ще ти излезе по-евтино направо да си поръчаш в къщи, вместо половината цена + еконт...
    Ако не можеш да си поръчаш - аз мога а за парите не бери грижа - може и на някоя среща...

20. PUNISHERvw

PUNISHERvw Потребител

Публикации:
    319
    от:
    София
    Някой от разбиращите колеги ще го разглоби ли пищака и да каже какво трябва да се направи за да се вдигне скоростта.

Сподели Тази Страница

Софтуер за Интернет Доставчици и Кабелни Оператори | Мартеници Галена