PCP Umarex Walther Reign M2 L 60 Джаула 5.5 мм

radosten

Потребител
Моля за мнения за въпросната пушка, до сега съм стрелял с ГАМО с прожина. Предварително благодаря за отзиви. Нямам опит с РСР.
 

MALIN

Потребител
Имам такава в 6,35
От половин година.прекрасна пушка и супер много уудобна .направо ти лепа в ръцете.
Много къса с дълга цев.230 бара обаче са неизползваеми.напомпиш ли е до 230 бара след това докато падне налягането до 184 прави изтрели с много ниска скорост защото от силното налягането клапана затваря мно го бъезо и пуска по малка порция въздух.но след това от 184 до 144 бара прави перфектни точно 20 изтрела с разлика е скоростите от максимум 8 .това и е да го наречем платото.след това пак падат скоростите.тоест използваема е между 184 и 144 бара с тези 20 изтрела.и не е в 6,35 70 дж а е 60
Според мен в 5,5 ше бъде 50 дж макс препоръчвам я на всеки .уникална заради компактните си размери. Ии стреля само с чашки.не харесва абсолютно никви слъгове.но пък с чашки е уникално точна.на 40 метра прави групи в 1 СТОТИНКА.най добре и най мощна е с чашки кингхеви мк2 , 2,2 гр на джиесби.наистина има много по хубави , но за 1350 лв толкова.хубава е.пробвал съм я и на 100 и на 200 метра.при 100 метра от всеки изтрел в платото цели буркан.при 200 метра от всеки изтрел целу гонг с диаметър 30 см.какво повече да искаш от това сладко пушленце.препоръчвам я обаче в 6,35
 

MALIN

Потребител
Но в цяла България са останали само 2 бр. Една в 5,5 и една в 6,35. Така че колега побързай с покупката.и двете са в бургас
 

Amfo

Редовен Потребител
Колега , аз лично не бих взел пушка без регулатор, тоест не бих повторил тази грешка . Все още е гледам въпросната пушка , и само това ме спира да е купя . Ако прави 20 изстрела в плато , трябва да знаеш ,че са нищо ако стреляш по мишени . На мен лично ми е досадно постоянно да пълня въздух. Купи си нещо хубаво, не купуваме пушки всеки ден . Разликата е огромна , както и удоволствието от стрелбата . Ако ще стреляш на 40 метра има пушки , които не са ПЦП и пак ще правиш страхотни групи .
 

radosten

Потребител
Но в цяла България са останали само 2 бр. Една в 5,5 и една в 6,35. Така че колега побързай с покупката.и двете са в бургас
Аз съм от Бургас, спрял съм се на 5,5, защото са ми останали доста проектира от предишната пушка.
 

njatanasow

Редовен Потребител
Аз съм от Бургас, спрял съм се на 5,5, защото са ми останали доста проектира от предишната пушка.
Колега ,едно време имаше един лаф....направил си балтон по копчетата които имал. ;) :cheers:
 

Amfo

Редовен Потребител
Аз съм от Бургас, спрял съм се на 5,5, защото са ми останали доста проектира от предишната пушка.
Чудесно, че си от Бургас. И аз съм от Бургас. Бих те посъветвал да не бързаш с покупката. Огледай хубаво пушката, дали ще ти пасне на начина на стрелба. Сега, мисля не е толкова хубаво времето в Бургас. Имаш време да направиш проучване и да помислиш ,какво ти трябва . Към края на февруари трябва да се прибера живот и здраве ,може да дойдеш да стреляш с нас . Аз бих ти дал моята пушка да пробваш , така ще имаш лично впечатление . Аз нямах такава възможност. Нали знаеш, три пъти мери ,веднъж режи. Имай предвид всичко е пари , въздух проектили и т.н . 6.35 са по скъпи от 5.5 . И едно е да направиш 60 изстрела друго е 20 с едно и също количество въздух. И пак ще се напиша , лично мое мнение е но по-добре е пушката да е с регулатор.
 

emci74

Редовен Потребител
Колега ,едно време имаше един лаф....направил си балтон по копчетата които имал. ;) :cheers:
Няма лошо! Аз така кола си взех, защото имах останал ключодържател от старата....
 

t.marev

Редовен Потребител
Няма лошо! Аз така кола си взех, защото имах останал ключодържател от старата....
Ако е имал емблема.....
Аз пък, като ме пита някой каква кола ще ме посъветваш да си взима, му казвам: -Няма значение, само гледай отпред на радиатора да има четири кръга!:)
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Ако е имал емблема.....
Аз пък, като ме пита някой каква кола ще ме посъветваш да си взима, му казвам: -Няма значение, само гледай отпред на радиатора да има четири кръга!:)

Ти Пътна помощ ли имаш?
 

radosten

Потребител
Чудесно, че си от Бургас. И аз съм от Бургас. Бих те посъветвал да не бързаш с покупката. Огледай хубаво пушката, дали ще ти пасне на начина на стрелба. Сега, мисля не е толкова хубаво времето в Бургас. Имаш време да направиш проучване и да помислиш ,какво ти трябва . Към края на февруари трябва да се прибера живот и здраве ,може да дойдеш да стреляш с нас . Аз бих ти дал моята пушка да пробваш , така ще имаш лично впечатление . Аз нямах такава възможност. Нали знаеш, три пъти мери ,веднъж режи. Имай предвид всичко е пари , въздух проектили и т.н . 6.35 са по скъпи от 5.5 . И едно е да направиш 60 изстрела друго е 20 с едно и също количество въздух. И пак ще се напиша , лично мое мнение е но по-добре е пушката да е с регулатор.
Да съгласен съм, оглеждам и Cometa Lynx V10
 

radosten

Потребител
Няма лошо! Аз така кола си взех, защото имах останал ключодържател от старата....
Да разбирам ли, че трябва да избирам друг калибър? Според подигравките Ви. Имам проектили за над 200 лв. За това съм се спрял на 22 кал. Но явно има, какво да ме посъветвате, за това съм тук, да науча нещо.
 
Нагоре