Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

emci74

Редовен Потребител
Това е знак от съдбата, скачай и, няма какво да му мислиш :) !
Преди 2г имаше някакъв бъг и ми показваше на половин цена стоките в Крале. Веднага сложих един Импакт и Елемент Титан в кошницата. Голяма радост беше!
След като ме прехвърли в сайта на Борика за потвърждаване на плащането, всичко си дойде на мястото.
Бях постнал скрийншоти даже тук или в на Фх темата.
 

Dim

Новодошъл
Здравейте има ли някой поръчва аксесоари за въздушно оръжие от този сайт.. africanairordnance.com
 

Laferrari63

Редовен Потребител
Ако ще поръчвате от там ще се включа. Ще им пробвам тунинг кита за Vulcan-a .

 

Gadnqra

Редовен Потребител
Ако ще поръчвате от там ще се включа. Ще им пробвам тунинг кита за Vulcan-a .

Коки, не се вкарвай в излишни филми. Нищо особено не е, което да си струва да си човъркаш пушката и нервите.
 

llcoolj

Редовен Потребител
За да избегнеш митница, както е казал Митко до адрес на ggbg.bg или до адрес на твой приятел в UK , след което той ти го изпраща до България.
 
Последна промяна:

kokodjambo

Потребител
Mито няма но 20%ддс си плащаш върху цената на оптиката и след това отделно и за доставка. Редовно поръчвам от 2-3 години от англия и сащ каквото няма директна доставка до БГ и държавните таксички си вървят няма прошка. Същито е и през AMAZON от USA гледаш го евтино ама като тръгнеш да поръчваш пише 20% VAT/ддс и отделно shipping.
 
Последна промяна:

немезис

Редовен Потребител
Поръчал съм от Крале едно нещо. Тия от UPS имат ли навика да звънят преди доставка (незнам дали ще ме намерят на адреса)
 

mobilen

Редовен Потребител
Първо ще се получи съобщение на мейла,че пратката пристига.Звъни куриера когато е на адреса,но може да се разберете за по късно или да я остави в офис..
 

немезис

Редовен Потребител
Първо ще се получи съобщение на мейла,че пратката пристига.Звъни куриера когато е на адреса,но може да се разберете за по късно или да я остави в офис..
Получих имейл, утре ще я доставят. Нямаме техен офис в нашенско. По-скоро незнам дали ще намерят адреса (индустриална зона е). Мерси.
 

Васил 83

Редовен Потребител
UPS не ги разкарват, за всички техни пратки отговарят intime. Винаги звънят преди доставка, може да им се звънне предварително за уговорка.
 

Бай Колю

Редовен Потребител
Модераторски Екип
На някои колеги може да са от полза тези аксесоари:
 

Вилян

Потребител
Мойте 20 ст'инки - супер са сайтовете - до момента, в който престанат да бъдат супер ..
Моя опит с Хума е, че са точни, но доставките са малко хлъзгави като времеви диапазон.Не знам отколко време са така, но сега имат опция със UPS express, който идва наистина с Intime до адреса (въпреки, че и те 2 пъти променяха датата на доставка за по-следващи дни). Предни доставки от тях идваха в близкия ми пощенски клон.
Със Крале предполагам всички имате опит - ОК са, мен малко ме дразни, че не публикуват реални мнения, а само хвалебствията за продуктите (от личен опит го казвам) - но не са нито първите, нито единствените с тази по-скоро масова практика ...
За Балистас , Мундилар - нещо аз ли не съм в час, или изглеждат като да разпродават каквото имат и да хлопват кепенците - това го няма, онова го няма ... (а не говорим за 600мм слъг лайнери на FX , че да са чак толко дефицитни ... :) )
 

michorovm

Редовен Потребител
Имам над 30 поръчки от 2-та сайта, да точни са. Даже и пари са ми връщали от Крале. Но имах неприятен инцидент с Хума - един Секмет манометър на 6-я месец се скапа след като го продадох на колега. Е гаранция след 3 е-мейла няма отговор от Хума, а иначе бързо реагират :) Гаранцията беше от мене ...
 

ipeshev

Новодошъл
Здравейте, някой купувал ли е пушка от сайт в ЕС, според тях, те пращат, въпроса е тук дали ги спират на границата?
Поздрави
 
Нагоре