Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

LogiBG

Редовен Потребител
В мундилар от днес 9-ти до 16-ти има намаление от 10 процента с код HAPPY2023. Опитах да поръчам и дори на вече намалена стока пак може да се приложи кода. Успех!
 

MALIN

Потребител
Колеги има ли в България някой да внася това бижу
 

Attachments

  • Screenshot_20230109-093605.png
    Screenshot_20230109-093605.png
    381.8 KB · Прегледи: 117

MALIN

Потребител
Дообра цена
 

Attachments

  • Screenshot_20230109-094130.png
    Screenshot_20230109-094130.png
    270.1 KB · Прегледи: 68
  • Screenshot_20230109-094130.png
    Screenshot_20230109-094130.png
    270.1 KB · Прегледи: 68

apapazov

Редовен Потребител
Същото желязо с друг приклад и име
Бих ти препоръчал Р15
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Извадили са още някоя бройка ТХ 200
 

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС

mitkui

Потребител
Да доставката е дебела /130 усд/ , при започване на поръчката не отказва адреса и начислява доставката . Питам , защото само там намирам една пушка , която вече е спряна от производство. Става въпрос за Feinwerkbau Sport , ако някой има идеи , от къде може да се поръча, може да помогне. :)
 

Павката

Редовен Потребител
Бягай далеч колега! Опитах преди време покупка,приеха поръчката,но не получих потвърждение,а паричките от картата бяха дръпнати.Цял месец се занимавах с обяснения по банки,докато си получа парите.
 

mitkui

Потребител
Благодаря другари . :) Ако някой мерне по европейските сайтове FWB sport ще се радвам ако сподели
 

gt3rs

Новодошъл
Здравейте, някой може ли да помогне срещу заплащане разбира се? Става въпрос за нормална оптика( не Термо или нещо от сорта). Нямах представа,че е толкова сложна ситуация купи ми ги приятел, който се прибира,но го наплашиха ,че ще го задържат на летището, защото било част от оръжие. Някой , който е по наясно с нещата... Има ли вариант или да пия една студена вода и да се мъчим да ги продаваме там?
 

Amfo

Редовен Потребител
Ами страшно си е да сгазиш лука в щатите. Но пък от моя опит , там винаги може да попиташ и ще ти бъде обяснено, няма нищо общо с отношението в България.

Виж из чуждите форуми.

Ето това намерих, поне е официално.

 
Последна промяна:

Djubey

Редовен Потребител
ФТКС
Преди няколко години си купих един sigthron от щатите. През една варненска фирма (delivery shop) или нещо от сорта. Пуснах им линк към магазина и те ми направиха оферта, след това платих половината и другата половина я платих в Еконт когато пристигна.
 

gt3rs

Новодошъл
Ами страшно си е да сгазиш лука в щатите. Но пък от моя опит , там винаги може да попиташ и ще ти бъде обяснено, няма нищо общо с отношението в България.

Виж из чуждите форуми.

Ето това намерих, поне е официално.

И аз четох,но това е от 2015... Сега заради войната нещата станали много по сложни... Производителя казва,че няма легален начин за износ. Пуснахме ги по куриерска фирма като стигнаха до скенер ги върнаха, но писахме какво има вътре. Не знам дали не беше по добре да ги пратим като друго и да се правим на луди. И аз четох,че всеки слага в багажа и нямал проблем ама как да кажа на човека слагай ги и квото стане... На оптиките майната им да не му навлечем неприятности.
 

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
И аз четох,но това е от 2015... Сега заради войната нещата станали много по сложни... Производителя казва,че няма легален начин за износ. Пуснахме ги по куриерска фирма като стигнаха до скенер ги върнаха, но писахме какво има вътре. Не знам дали не беше по добре да ги пратим като друго и да се правим на луди. И аз четох,че всеки слага в багажа и нямал проблем ама как да кажа на човека слагай ги и квото стане... На оптиките майната им да не му навлечем неприятности.
Звънни ми,че не ми се пише толкова..0899001948
 

Amfo

Редовен Потребител
И аз четох,но това е от 2015... Сега заради войната нещата станали много по сложни... Производителя казва,че няма легален начин за износ. Пуснахме ги по куриерска фирма като стигнаха до скенер ги върнаха, но писахме какво има вътре. Не знам дали не беше по добре да ги пратим като друго и да се правим на луди. И аз четох,че всеки слага в багажа и нямал проблем ама как да кажа на човека слагай ги и квото стане... На оптиките майната им да не му навлечем неприятности.
Втория линк би трябвало да е актуален. А и както писах по-горе там има кой да се пита и ще ти бъде обяснено кое ,как и защо . Важното е да не ги лъжеш , защото ако усетят тогава става дебела работата . Ще го отнесе заради лъжата и оптиката, ако е забранено де .
 
Нагоре