Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

didarai

Редовен Потребител
Не съм въобще в час с покупките от сайтове извън страната,но погледнете този.
http://www.cromparts.com/prDet.aspx?Pro ... MCAXTIF315
Май е само за пружини(всякакви за ППП ,съединители и т.н.).Страницата е с така трудните за намиране пружини за Норика.
 

sharpbg

Потребител
Я да си поставя и аз въпроса към хората по-навътре с тези работи.
http://www.shop-cz.com/air-rifles-air-g ... ts/c-1148/
Как стоят нещата с поръчките на дребни резервни части от тук, защото в бг естествено са кът или ако не са нека някой да каже интересува ме по конкретно заден мерник (пружина маншет о-ринг)консомативи за славия 630/631 :)
 

svako

Потребител
http://www.brits.hit.bg/index.html
Тази фирма извършва доставки от Англия на стоки, които сте си избрали в който и да е он-лайн магазин там, срещу комисионна + 1,5 GBP на кг. до Варна и София.
 

frenky

Новодошъл
Винаги нещата от dealextreme са ми идвали в пощата, но за съжаление последния път чаках около месец. Въоръжи се с повечко търпение и дано да стане бързо. :)
 

geniya

Потребител
Вече китайските пратки не минават през Русия и затова идват много бързо от порядъка на 10-12дни макс.Става дума за пратки от Дийлекстрийм.Последните две доставки ми пристигнаха за 7дни от Китай след шипването естествено.От ибей се бавят повече.
 

st_beer

Редовен Потребител
lynx написа:
Само аз ли съм кърък с тоя "Китайски Магазин за 1 лев" наречен Дийл Икстрийм?
Стоките ми пристигнаха след 1 месец и получих честитка по пощата да се отбия в митницата :joker:
Ако стоката която си поръчал е над определена сума забравих колко точно беше задължително те отбиват да минеш през митниците да те дернат.
Не си само ти. Наскоро един мой колега и той изгоря така и ходи до София да си освободи нещата и му излязоха златни малко ама съдба какво да се прави.
Такъв ти бил късмета.
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
lynx написа:
Само аз ли съм кърък с тоя "Китайски Магазин за 1 лев" наречен Дийл Икстрийм?
Стоките ми пристигнаха след 1 месец и получих честитка по пощата да се отбия в митницата :joker:

Ти пак си получил :yahoo:
Аз постоянно ги топя в PayPal, ама файда йок.
Даже се правят на хитри и искат да ми върнат по-малко, отколкото съм похарчил.
Май и тези се превръщат в черна дупка, както много от онлайн магазините. :mad:
 

biserterziyski

Потребител
Вчера си получух зеления лазер от диилекстриима,като го бях поръчал на 2.03 на9.03 са го изпратили и по клеимото на бг пощите е пристигнал на 18.03 а аз го получих на 22.03, доста бързо пристигна ,но и нашите пощи са бързи 4 дена от софия за софия(пристигна във вкъщи)
 

venciru

Редовен Потребител
Днес си получих пратката от dealextreme. Направих поръчката на 15.03, "шипната" на 17.03 и днес пристига директно на адресът, без известия, без разкарване до пощи, митници и т.н. Да чукна на дърво ;). Според мен доста бързо.........
 

tzocho

Потребител
venciru написа:
Днес си получих пратката от dealextreme. Направих поръчката на 15.03, "шипната" на 17.03 и днес пристига директно на адресът, без известия, без разкарване до пощи, митници и т.н. Да чукна на дърво ;). Според мен доста бързо.........

Мога да кажа, че аз също не съм имал проблеми с този сайт. Поръчвал съм от там около 10-на пъти на стойност от няколко до около 200 USD.
Пристигали са за около 3 седмици от датата на поръчката и в зависимост от датата на шипмънта. Само първия път се наложи да ползвам проследяване на поръчката ама проблема си беше - БГ-пощи. Никакви проблеми с проверки, минтница и т.н. Последната доставка беше към края на февруари т.г.
Очевидно както и за много други работи в заобикалящата ни действителност и тук е въпрос на КЪСМЕТ, при това аз не съм от най-късметлийте! ;)
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Я да попитам нещо.След 1 месец заминавам за САЩ за 4 месеца да поработя.Искам да попитам ако си взема 2 ЗОС-а за навръщане в багажа може ли да ми направят проблеми по летищата?
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
scandalo написа:
Я да попитам нещо.След 1 месец заминавам за САЩ за 4 месеца да поработя.Искам да попитам ако си взема 2 ЗОС-а за навръщане в багажа може ли да ми направят проблеми по летищата?

Доколкото се сещам по хамериканския закон е забранено да се изнасят оптики със скала кръст. Не съм много сигурен ???
 

didarai

Редовен Потребител
valens1968 написа:
..
Доколкото се сещам по хамериканския закон е забранено да се изнасят оптики със скала кръст. Не съм много сигурен ???
Някой знае ли нещо по въпроса със сигурност?И какво значи "изнасят"?В ръчен багаж?В другия?По пощата?
Няколко колеги мисля получиха оптики от САЩ по пощата.
 

biserterziyski

Потребител
Аз получих пушка с оптика с милдот кръст по пощата от щатите,таке че не мисля да е проблемно.
 

lynx

Редовен Потребител
На мен едното ми Нико 10-50х60 пристигна от Щатите.
Доколкото знам, не е забранено със закон.
Просто има някаква директива и някои от сайтовете не желаели да пращат оптики с по-сериозно увеличение.
 

DANNY

Редовен Потребител
Тук обикновено са специалните оферти на BAR AirGUN Buyer.
За разлика от "Пирамида" тук всичко пристига без мито или ДДС. Дирекно до вашата врата.
За жалост на любителите на FAC-аните пушки тук всичко е до 16j
Предлагат се както нови така и втора ръка артикули.

специални оферти:
http://www.airgunbuyer.com/Showproducts ... l%20Offers

втора ръка:
http://www.airgunbuyer.com/subcat.asp?cat=Secondhand
 

VGAlexandrov

Новодошъл
Здравейте, никъде в pyramydair не успях да намеря колко пари излиза доставката до българия, писах е-мейл но все още нямам отговор, някой ако знае г/д каква е цената моля да сподели:) Благодаря предварително.
 

DANNY

Редовен Потребител
Доставка на пушка е приблизително $250 :sorry:.
Доставката се определя на база-килограм.
 
Нагоре