METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

st_beer

Редовен Потребител
Slavomir написа:
Ар 1000 е със 100 лева по-скъпа от тези двете за това казах до 100 лева , аз знам че по-скъпото е по хубаво и здраво, но не разполагам с толкова пари. Ар 1000 е 175 лева и оптиката за нея е около 30-40 лева, стават 210 лева. Все пак това ще ми е първата пушка.
Точно защото ще ти е първа пушка не прави компромиси иначе бързо ще се разочароваш от въздухарките.Ако е необходимо изчакай и събери някой лев и си вземи по добра пушка от колкото някой боклук за 50-100 лв
 

Grifcom

Потребител
Slavomir написа:
Препоръчайте ми някаква въздушна пушка до 100 лева, предимно ще я използвам за мишени.
Мнозина "ветерани" минаха на ПЦП но все още държат в арсенала си "QB-57" . И тя е чения , ама поне е манияшка и лесно ще се отървеш от нея ако не ти пасне :cheers:
 

Bladebuster

Потребител
някой знае ли каква група прави Qb 57 ,колко е силна без тунинг и дали след време се прецаква мястото където се сглобяват 2 те парчета от пушката ???
 

Dimitrov

Новодошъл
Имах такава,много готина пушка! Яд ме е че я продадох но мисля скоро пак да се сдобия с такава! Към 16 джаула е..
 
A

Anonymous

Гост
Кажете мнения за БАМ Б4-4 ? И от къде мога да си я закупя ?
 

lynx

Редовен Потребител
"Цена с оптика и чашки: 59 лв." :eek: :eek: ;) :yahoo:
"Пушката" е върха, даже може и да стрелне няколко чашки преди да се скапе нещо.
Но цената с оптика и чашки е неустоима!!! ;)
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Имам б2 и още си стреля!
Фира даде пружината и я смених с асанска.
Подпирам вратата с нея :) но и много бързо сваля близките мишени.
 

didk0

Потребител
това си е чист метеор б4-4 ама да кажем че и бама имат такива изгъзици :Д
 

Bladebuster

Потребител
подпираш вратата с нея :lol: по добре я подари на някой да и се радва ако баш подпираш вратата с нея ;)
 

didk0

Потребител
по става от б3-3 но където 130 там 170 вземи си ар 1000,пък и има форум ако държиш на този модел прочети разучи и след това купувай.
бъди умен,винаги можеш да бъдеш глупав :) :cheers:
 

Dimitrov

Новодошъл
По добре един хатсан за 120-130 лева. Не се занимавай с тия китайски боклуци. Само ще те разочароват.
 

didk0

Потребител
да така е за б-тата няма да говорим но ар1000 е в пъти над хатсана.
лично мнение :cheers:
 
A

Anonymous

Гост
st_beer написа:
Леле как сте я оплюли тая пушка. Само аз ли си я харесвам толкова много? Може и аз да съм късметлия и да съм попаднал на добра бройка че толкова да съм доволен от нея. Имам и Бам 21 като ги сравнявам двете по точност и сила Бам 21-та е само едно стъпало над метеора.Това е моето мнение за Метеора и не съм с ОМ за него.
П.П Ето 3 мишени на колегата Pavloff които той не харесва и иска още от пушката. Мишените са на по 5 изстрела в мишена на 25 м с упора. Чашките на 2-те с гамо мач а едната е с фтт





И аз споделям мнението , че пушката е супер (цена - качество), не претендирам да съм кой знае какъв мерник, но съседа ми е и когато я прострелваше без оптика от 20 тина метра и думите му бяха, сефте стрелям с въздухарка ( той е ловец ) , обаче тва си го бива и то доста. Така, че без коментар. Всичко зависи от зад прикладното устройство.
 

didk0

Потребител
не само от задприкладното устройство,ако си добър стреляц а цевта ако няма хубави канали например си кругла 0 но общо взето задприкладното устройство е най полезно :Д
 
Нагоре