Kral Arms

llcoolj

Редовен Потребител
Това като го гледам, май е изцяло ново! Всичко е променено, не е като при старите краловее!
Абсолютно! Това са част от характеристиките му.
Kral Arms SHADOW
The prominent features of this tactical model:
1. Detachable trigger group.
2. Renovated valve system.
3. Regulator.
4. Lightened and foldable stock.
5. Movable cheek rest.
6. Movable shoulder rest pad.
7. 22mm picatini to attach a foot under the stock.
8. 500cc 250 bar air cylinder.
 

Ivalpetkov

Потребител
Здравейте приятели.Ето координати на човек който изработва пълнители за Крал от материал ,който е здрав и жилав.Не се пука както оригинала и е на ниска цена.Работи на 3 Д принтер и е много коректен.
+359888809783
 
Последна промяна:

rivan

Редовен Потребител
Мисля, че темата е за купува - продава!
В кой град се намира, каква е цената на 1 бр за кал. 5,5
 

Ivalpetkov

Потребител
Той ги изработва в кв.Сарафово в Бургас.Аз му занесох само капачетата за 22 и 25 калибър че ми се счупиха.
Но има чертеж за 25 калибър за цял пълнител.Говорим за пластмасата на пълнителя.Още не съм ги платил моите капачета но ми спомена че ще излязат около 3..4 лева броя.Аз си поръчах черни.Има много цветове.Материала е жилав доста.Реших да ви пусна координати.Може да ви е от нужда човека.Цял пълнител не зная колко ще е..но няма да е като в isd 60 лева.Мисля доста по евтино ще излезе.Той първо прави 1 брой.Дава ми го да го пробвам.Да видя къде какво и дали има нужда някаква корекция.Първия искаше да му разширим фаската за болтчето.Това беше.И след това прави няколко броя.
 
Последна промяна:

llcoolj

Редовен Потребител
Днеска говорих с въпросния човек от Бургас, който прави барабаните. Питах го за 0.25 за цял барабан на Крал армс. Каза, че ще струва около 10-11лв изработката на барана, без пружината, което е без пари!
 

Ivalpetkov

Потребител
Страхотно.И е много коректен.В момента копира цял пълнител.Вместо нитче аз си сложих топлийка с поксипол я фиксирах.Режа дължината на нитчето късичко колкото трябва и така.А болтчета има по магазините.Само пружинки ще трябва да се купят.
 
Последна промяна:

toni_tv

Потребител
От 125-цата на Хатсън от няколко дена минах на Бигмакса и просто няма база за сравнение. Благодарности на Ивайло Иванов от Стара Загора за нея и компресора. Много точен човек. И на Gadnqra за съвета да взема Бигмакса. Сега се чудя как да продам старата понеже онзи ден при регистрацията КОС-аджията каза, че вече по-новото не можело да се продават а само се унаследяват. Което много ме изненада. Питах го кога ще стане готов листа който даваха при регистрацията преди с името и данните на пушката той и за това ми отговори, че пак вече по-новото не издават такива листчета, а само ги вкарват в тяхната база данни.
 

Attachments

  • IMG_2.jpg
    IMG_2.jpg
    1,009.9 KB · Прегледи: 55
Последна промяна:

Коцкар

Редовен Потребител
Днеска говорих с въпросния човек от Бургас, който прави барабаните. Питах го за 0.25 за цял барабан на Крал армс. Каза, че ще струва около 10-11лв изработката на барана, без пружината, което е без пари!
Имате ли идея как да се направи пружина или от къде да се купи пружина за тези пълнители?
 
Нагоре