Kral Arms

Boxingteam91

Редовен Потребител
Здравейте колеги,днес бях в Турция и взех няколко пушки насам. Първо искам да се похваля ,че май си намерих най-накрая моята пушка - Кнайт в 5.5, взех и един Бигхорн .... по-голяма тояга не бях хващал , огромен приклад и много голямо дърво ,с две думи не бях хващал по-гадна пушка, ако трябва да съм честен изпитах голяма наслада след като я махнах даже от джипката . Цените вече са много дебели , скоро турските пушки ще ги купуваме само тези които сме им любители . Скока в цената на пушките е между 100 и 300 лв,зависи от модела.
 

gary m

Редовен Потребител
Hello colleagues, today I was in Turkey and I took some rifles here. First of all, I want to brag that I finally found my rifle - Knight in 5.5, I also bought a Bighorn ... I had never caught a bigger stick, a huge stock and a very big tree, in short, I had never caught - nasty rifle, if I have to be honest, I experienced great pleasure after I even removed it from the jeep. The prices are already very high, soon Turkish rifles will be bought only by those who are fond of them. The jump in the price of rifles is between BGN 100 and 300, depending on the model.
Big horn, how much now?
България.
 

Ivan888

Редовен Потребител
Айде няма нужда другите марки да вдигат цените си, достатъчно са скъпи, още не мога да заделя пари за тоз снайпер шведски :(
Един приятел, инструктор по сноуборд ми каза преди време... всички рано или късно стигат до FX. Душа човек е той
 

Коцкар

Редовен Потребител
така е и на мен ми се плинква със 150 + джала в .30cal FX impact M3 slug liner barrel ама не ми се дават 5-6 бона пък сега почти същото за 1500лв заедно с тунинга. Един вид bigmax-a e сиромашки FX пък и другите 3500-4500лв остатък мога да ги дам за други модели или екипировка като някоя стара джипка/мотор night vision scope cam насадка, smart optic, thermal или пък изцяло ново хоби. Само щото комшията кара G class-a на offroad не значи че немога да направя същото със старото suziki vitara/rav4. budget/affordable
 

emci74

Редовен Потребител
Така е, но е човешко да ти се прииска G класа след като си изредил всякакви трошки преди това. Освен , ако не си Грета Тунберг!
Щом ти се плинква с М3 снайпер, значи че червейчето вече рови в тази насока и е въпрос само на време
 

Lighthammer

Редовен Потребител
Старият спор на нов глас, т.е. в друга тема? Не мога да разбера постоянното желание на хората да убеждават другите в своята религия. Нямате ли подтема/фейсбук група/клуб, където да си се радвате, че имате най-яките пушки на пазара, без да досаждате? Ако пък на някой му се прииска компетишън, да си грабне ФХ-а и да дойде във Варна на скромно надстрелване, на скромното разстояние от 50 м, с едно скромно момче, Митко се казва, ще ви запозная, който е с една скромна пушчица - едно очукано АТ44, с някаква скромна оптика (даже не съм запомнил каква) и ще остане (не)приятно изненадан.
Доста търпелив човек съм, но щом аз се дразня, представям си какво е за останалите. Може да се изненадате, но повечето хора нямат възможност да отделят пари за "G класа" или пък просто не искат да го правят, стига им средството просто да си върши работата - да ги закара от точка А до точка Б икономично и без да ги остави на пътя, а спестените пари да отидат по по-смислено направление, за семейството, например (ако не се лъжа, използвал съм същия довод и преди, но явно трябва да се повтаря). Толкова ли е трудно да се приеме? Аман от религиозен фанатизъм и позиции, че всичко, което не е от правовата вяра, е по-долно и няма никакво значение.
Съжалявам, не се сдържах. Ако модераторите преценят, да изтрият публикацията. Темата е за пушки "Крал", доколкото виждам, сигурен съм, че има теми за хвалебствия на "ФХ". И не, не съм аз този, който всява някакво разделение, осъзнавате или не, вие го правите. Светът и без това е разделен на бедни и богати, които нямат допирни точки, като изключим моментите, в които богатите казват на бедните, че те са си виновни, че са бедни. Хайде да не го прехвърляме и в нашето хоби, какво ще кажете?
 
Последна промяна:

emci74

Редовен Потребител
Колега, идеята на поста ми беше, че човек трябва да следва мечтите и приоритетите си. Ако наистина желаеш нещо, все някога ще се случи!
Никой не е писал, че това е най-доброто и всичко друго е боклук.
 

Ivan888

Редовен Потребител
Колега Lighthammer, прави си. Извинявам се пред теб и пред всички които са се почуствали засегнати от написаното от мен. Просто понякога се дават повече пари в опити. Затова го казвам. Извинявам се на всички, бъдете здрави!
 

немезис

Редовен Потребител
така е и на мен ми се плинква със 150 + джала в .30cal FX impact M3 slug liner barrel ама не ми се дават 5-6 бона пък сега почти същото за 1500лв заедно с тунинга. Един вид bigmax-a e сиромашки FX пък и другите 3500-4500лв остатък мога да ги дам за други модели или екипировка като някоя стара джипка/мотор night vision scope cam насадка, smart optic, thermal или пък изцяло ново хоби. Само щото комшията кара G class-a на offroad не значи че немога да направя същото със старото suziki vitara/rav4. budget/affordable
Нямам Крал армс (не съм имал) и не съм запознат с възможностите и но със сигурност каквото направя с Г класата с равката няма как да стане (имам ги и двете)
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Аз пък харесвам и двете марки. Но най-много харесвам направените пушки. Харесвам много и безпроблемните. За 4000+, наистина според мен, трябва да са безпроблемни. И да не бараш като луд и да се чешеш, сега кво да сменя и т.н. Ама не знам - може аз да не разбирам. Сега, сигурно модата е такава. Готов бях да приема религията на ФХ. Само едно нещо ми липсваше - безпроблемност. Като я няма, за мен това е подигравка. А търгашлъка им е на такова ниво, че такова чудо не съм виждал никъде. Няма нищо да казвам повече. Мисля, че в темата за ФХ, пише достатъчно - там се вижда най-добре колко са безпроблемни и какво получава човек за тези 4000+.
 

немезис

Редовен Потребител
Сигурно направения Крал армс ще става .Всеки харесва безпроблемните пушки (включително и аз).Не сравнявам Крал армс и Фх нямам и ФХ (не бих и взел)Просто при офроуда е обратното при Г класата е все едно направена от Николай Крал армс безпроблемна, а Равката ако се ползва офроуд е Фх нежна и мнооооого тунинг.
 

Lighthammer

Редовен Потребител
Не е нужно да се хейти по някоя марка, все едно сме някакви футболни агитки. Всички си имат плюсове и минуси. И както е с всяко нещо, избираш го според плюсовете му и намираш начин да живееш с минусите или ако е възможно, да ги оправиш. Коментирано е неведнъж, за 3-5 пъти по-скъпа пушка, както каза и Ники, не предлагат нито 3-5 пъти по-голяма точност и функционалност, нито 3-5 пъти по-голяма надеждност.
Нямам нищо против някой да си има религия, стига да не ми я навира постоянно пред очите и да ми крещи, че тя се бори за световен мир, а в същото време да е изклала хиляди.
 
Нагоре