FT Open SF 2x30 "Бонсови поляни" - 10.03.2013 г.

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
2-ро ФТ мероприятие на ФТКС за тази година :rambo:


Състезанието ще се проведе в м. "Бонсови поляни" на беседката над кв. Горна баня в гр. София. Трасето ще се състои от 30 мишени, разпределени в 15 коридора (стрелкови позиции), които ще се минават 2 пъти (два кръга). Разрешени за участие са пушки в калибри 4,5мм с мощност до 16 джаула и 5,5кал - до 35 джаула.
При записването ще има тест с хронограф.

Събираме се най-късно в 8:45ч. на беседката или на поляната. Трябва да се реди трасе. Ще помоля за дейно участие от всички, за да може да ни е по-приятно мероприятието.
Мястото ще определим в деня на състезанието. Ако в 9:00 ч. няма спрени коли около или на поляната, то ще сме на беседката.


Програма:
9.00-10.15 ч. - аранжиране на трасето.
10.00 - 10,30 ч. – Пристигане, установяване и записване.
10.30 – 10.45 ч. – Кратък брифинг
10.55 – 11.00 ч. – Заемане на позиция и начало.
11.00 – 14.00 (14.30)ч. – Стрелба.
14.30 – 17.00 ч.(ориентировъчно) – Скара, бира (или кой каквото обича и си донесе) и сладка приказка.
Ще се радваме да се забавляваме заедно.



ПП Надписът "Овча Купел" от първата снимка, да се чете кв. "Горна Баня"

index.php


index.php


index.php



При възникнали въпроси, тук или на ЛС.
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Жалко ще пропуснем западните Мускетари това мероприятие.
Един няма пушка, двама сме в бокса по понятни причини.
Желая успех на мероприятието и нека най-добрия победи.
Ще чакаме да видим поне снимиките.
:cheers:
 

lynx

Редовен Потребител
Павка, сега като ви кажат че състезанието ще е Рейтингово, ще долетите кой с каквато пушка намерил? ;)
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Рачо, недей само да пишеш, ами ела да постреляме малко ;)
 

lynx

Редовен Потребител
И моята пушка е на 200 парчета в момента. Пак потънах в периода на зимните експерименти ;)
Ако до неделя заприлича на пушка, ще дойда да пострелям извън сътезанието, да се види ще стане ли пушка от това или не.
При всички случаи няма да имам тумблер до неделя и няма да мога да се направя на състезател.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Рачо си пази силите за "Купа Балкантрейд". Дано тази година да не вали :cheers:
 

TeXHo

Потребител
Скарата приема заявки. Не вярвам, че е нужно да го пиша всеки път ;)
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Класирането:

1. TeXHo - 36 т.
2. scandalo - 35 т.
3. milen.m - 31 т.
4. fatalen - 30 т.
5. sir John - 28 т.
6. Jost70 - 25 т.
pavloff - 25 т.
8. Sibila - 23 т.
9. mamawaits - 14 т.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Поредното хубаво мероприятие.
Времето не ни попречи да си направим прилично състезание.
Имаше вятър,имаше дъжд,но ние напук на всичко си изкарахме супер.

П.С- Състезанието беше 2х20. Поради лошите условия решихме да намалим мишените.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
А как ми се идваше ... Другия път няма да пропускам. Браво за постоянството, момчета ! :cheers:
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Искам да изкажа възхищението си от бързия напредък във ФТ на ТеХНо и особено на scandalo!
И двамата за много кратко време научиха и много добре прилагат наученото все по-често, което мен ме прави особено щастлив!!!
Какво по-хубаво от това, да има конкуренция и първите места да са неясни до последния изстрел.

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Радвам се за отличното представяне на Панайот и Румен :bravo:
Удоволствие е да наблюдаваш такива резултати :cheers:
ФТКС добавя нови асове в групата си :bravo: :bravo: :bravo:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Един приятен ден сред приятели.
Въпреки дъжда и вятъра все пак имаше мероприятие.
Благодаря на колегите от ФТКС.
Трудно ще ги стигнем като гледам как напредват.
Поздравления момчета.
:cheers: :bravo:
 

lynx

Редовен Потребител
Браво на победителите! :bravo: :bravo:
Вчерашната генерална репетиция, даде резултати днес.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Благодаря за хубавите думи.
Имаме най-добрите учители(голямо благодаря от мен),рано или късно и резултатите идват.
Аз продължавам да се уча от най-добрите в бранша в БГ.
 

TeXHo

Потребител
Като се изключи дъжда, състезанието се проведе при много интересни условия. Вятъра го имаше почти през цялото време и на всичкото отстрани, беше в доста необичайна посока. Трасето беше много приятно и бих казал с прилична трудност. Жалко, че заради дъжда не разпънахме всичките 30 мишени.
Също така, държа да отбележа факта, че отново имахме дама на стрелковите позиции. Макар и още да е в началото на стръмния път към добрите резултати, наблюдавам много бърз прогрес при Сибилла. Едва второто й състезание, но вече преодоля един от най-големите проблеми. Въпреки, че се нервира много на една позиция, на следващия коридор подтисна емоциите и постигна добри резултати. Иска ми се повече от нашите състезатели да могат да се похвалят с такъв самоконтрол.

lynx написа:
Браво на победителите! :bravo: :bravo:
Вчерашната генерална репетиция, даде резултати днес.

Знаех си, че дори с коренно различна пушка ще ми се отрази положително да пострелям. Просто нищо не може да замени това да подържиш пушка и да постреляш. Иначе, условията бяха толкова различни, че ако разчитахме на някакви изводи от стрелбата от предния ден, пропуските щяха да са доста повече. Най-малкото, преобладаващия вятър се беше завъртял на около 50-70 градуса.

scandalo написа:
Благодаря за хубавите думи.
Имаме най-добрите учители(голямо благодаря от мен),рано или късно и резултатите идват.
Аз продължавам да се уча от най-добрите в бранша в БГ.
И аз потвърждавам думите на Румен. Въпреки, че звучи малко като реч за приемане на Оскар и не съм фен на речите за събития с малко значение, благодарностите и комплиментите са напълно заслужени. За себе си знам със сигурност, че нямаше да мога да стрелям толкова добре без огромното количество помощ, което съм получил от приятелите си. :rose: :rose: :rose:
 
Нагоре