Field Target Worlds 1-3.10.2010

DANNY

Редовен Потребител
Ти кога ще престанеш да пишеш глупости!?
...Или пък ме смяташ за идиот!?
Повярвайми не съм!!!
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Кое е глупост ??? ??? ???
Каза ли,че ще идваш на световното-каза :exclaim: :exclaim: :exclaim:
Поради този факт Милен направи резервация и за теб :exclaim: :exclaim: :exclaim:
Питах ли те в другия форум( в онази темичка ) ще идваш ли защото времето изтича :exclaim: :exclaim: :exclaim:
ТИ отговори ли ми ??? ??? ???
Ето ще се опитам да ти го обясня по-простичко като за ...... ;)-Заради теб запазихме четворка и тройка, а можеше да запазим две тройки , или четворка и двойка :exclaim:
Ти как си мислиш , че се сменя резервация в препълнен за световното хотел- А :exclaim: :exclaim: :exclaim:
Сещаш ли се , че някой трябва да плати и за теб ??? ??? ???
Ама да плещиш по форума е лесно :exclaim: Някой го бил отписал видете ли :exclaim: Пак ти казвам разбери се с Милен колко му дължиш. Като си такъв отворко поне да му беше казал да не те включва :exclaim: :exclaim: :exclaim:
А колкото до горното ти твърдение .............вече започвам да се съмнявам ;)
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
Предварителните групи, в които ще стреляме са готови.
Тук може да се видят групите по тройки.
Тук може да се видят стартовите позиции на всяка група.
Възможно е първоначалното подреждане да претърпи промени и това ще бъде уточнено в четвъртък 30.09.2010.
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Последната генерална тренировка на шестимата учасника е вече в миналото(Бонсови 26.09).Тренираха и в дъжд. Двама от тях ходиха чак до Англия да стрелят във вятър :crazy:

Остава да им пожелаем успех в Дебрецен, Маджария.

Спокойна ръка, точно око и попътен вятър за всички и отбор БЪЛГАРИЯ.
flag.gif
 

BAD TORO

Модератор
ФТКС
Благодарим за топлите пожелания :exclaim:
Утре рано сутринта потегляме :exclaim:
Мислехме да ударим по едно шкембе сутрита в Русе и да минем по моста,
но Карпатите са дупка до дупка. Утре ще решим през Видин или през Оряхово да е пътя.
Аре, живот и здраве ако има възможност ще пишем от там. Ако не - най рано в понеделник ;)
 

DANNY

Редовен Потребител
Ето и наградите. Изглеждат ми познати :)
Тези са Унгарските
prizes2.jpg


prizes1.jpg


prizes3.jpg


prizes4.jpg




А тези са нашите 2 години по-рано :)
DSC02381.jpg


DSC01538.jpg



А тези са на "Air Arms Owners Club"
AAOCmeet2010017.jpg
 

cdman

Администратор
Първия ден преди световното мина. Деня беше предвиден само за организация , записване и прострелка. Правихме много снимки, но поради "бързата" интернет връзка в хотела не мога да ги пусна всички. ....

Току що довършихме бутилката самогон на литовците и пускам няколко снимки за подгрявка:


Ето записването на нашият отбор в щаба на световното.

1.jpg



Тук отиваме към колите да си вземем пушките за прострелка.

2.jpg


Разопаковане и зарядка.

3.jpg


Ето го и миналогодишният шампион Джеймс Уудхед.

4.jpg


15.jpg


Ето го и нашият отбор на прострелката!

5.jpg


6.jpg


7.jpg


8.jpg


12.jpg


13.jpg


16.jpg




А ето тук хванах и дамите които ще участват в състезанието.

Унгария - Jolán Vitányi

10.jpg


Германия - Birgit Teipel

14.jpg


Южна Африка - Natali Terblanche и Jacoba Stephina

17.jpg


11.jpg


Естония - Heli Jalakas - само да кажа че госпожата е 57-ми набор и стреля много добре, до колкото разбрах синът и също участва.

18.jpg


Полша - Katarzyna Frasińska

19.jpg


и разбира се Англия - Lyndeen Calvert

20.jpg
 

DANNY

Редовен Потребител
:yahoo: :bravo: :yahoo: :bravo: :yahoo: :bravo: :yahoo: :-*
Успех, спокойствие и точна стрелба!
...Нека вятъра бъде с вас! :rambo:



п.с. Една забележка
Дамата която си я обявил в снимките за Италянка, всъщност е Южно Африкантка. Или поне там си прекарва времето за стрелба ;)
 

tzocho

Потребител
Светльо, добре се справяш като пресаташе на отбора :bravo: Давай в същия дух и на състезанието.
Успех момчета и късмет! :)
 

lynx

Редовен Потребител
Желая ви успех и достойно представяне! :cheers:
Този път българския отбор е доста многоброен, което е отлично! :yes: :bravo: :bravo:
 

cdman

Администратор
akraba1 написа:
п.с. Една забележка
Дамата която си я обявил в снимките за Италянка, всъщност е Южно Африкантка. Или поне там си прекарва времето за стрелба ;)

Абсолютно си прав , подвел съм се защото вчера стоя цял ден при италианците и беше без екипа на отбора - затова имах съмнения :). Днес вече разбрахме със сигурност че е от Южна Африка. Коригирал съм снимките горе и съм сложил и имената им :)

П.П. Хванахме се на бас вчера че ако има грешка дали е италианка или южно-африканка akraba1 ще разкрие най-бързо :cheers:

Състезанието започна много интересно и имаше какво да се види в първия стрелкови ден. Атмосферата е уникална. Унгарците са направили 3 трасета по 50 мишени - за да се поставят участниците при относително еднакви условия без да да се мести трасето всяка вечер, и да се спести време за минаване. Така всеки участник стреля само по един цвят мишени на ден - коридор номер едно има 3 разновидности: Бял , зелен и червен. Днес се стреля на бялото трасе, утре ще стреля по зеленото трасе - а в неделя ще се стреля по червеното трасе.
 

lynx

Редовен Потребител
Бяло-Зелено-Червено трасе....познати цветове!
Светльо, нашия отбор ли нареди и оцвети трасето? ;)
 
Нагоре