EVANIX - Hunting Master AR6, Blizzard, Venom-S10 и т.н.

PUNISHERvw

Редовен Потребител
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

Да знам го ,но по ме интересува как да разглобя БК за да му сменя пружината с по-силна.
 

павле

Потребител
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

Така като гледам от снимките които си направил трябва да развиеш онзи чарк с дупчиците през които се вижда белия полиамид на клапана във него стои пружината . Уплътненията могат да ти изработят по поръчка на доста места .
 

PUNISHERvw

Редовен Потребител
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

Тази част с дупките я сложих в менгеме и с отверка се опитах да я развъртя ,но не се получи отверката я сложих при противоположния край дето излиза щока и завъртях ,но нищо не стана. :cheers:
 

bateelmo

Потребител
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

Много е стегнато и резбата маи е такава че затягя ама се развива.Може да звучи грубо ама с един тръбен клуч и един раздвижен прошка няма.
 

PUNISHERvw

Редовен Потребител
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

Днес вече го разглобих БК и сега му трябва по силна пружина :bravo:
 

Attachments

  • Изображение0630.jpg
    Изображение0630.jpg
    396.3 KB · Прегледи: 267

lynx

Редовен Потребител
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

Като я гледам тая пружина на снимката, може и в Евроболт да намериш каквото ти трябва.
 

gdelev

Новодошъл
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

Здравейте.
Кое бихте препоръчали - ar6 или blizzard ?
 

FreeMan

Редовен Потребител
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

Близзард или Рейнсторм. Може и Уинди Сити.
 

FreeMan

Редовен Потребител
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

Да раздвижим малко Еванижсите.

Нова картечна серия се задава EVANIX SPEED, CONQUEST, AVALANCHE, GIANT http://www.youtube.com/user/Evanix75#p/u/0/-g9bed4NFzc
Вижте и другите от последните видеота от канала. Има проблем със зареждането... бих казал и не само в бъдещите модели!
 

FreeMan

Редовен Потребител
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

Така като ги гледам тези ми туловища с батерии и механизми и с по 2-3 бутилки отпред, отзад отгоре отдолу ;) направо си отива към 8 и нагоре килца без оптиката :dazzed:
 

lynx

Редовен Потребител
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

В груба грешка си. Това е подмодел на Монстера- с композитните резервоари е 3,25 кила :p
index.php
 

FreeMan

Редовен Потребител
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

Шегувах се, но все пак са с по 300-400гр по тежки от сравнително тежкия близард.
Ето какво свалих от тяхното видео:









ПС Как е кода за отваряне на снимките в по-голям размер в самата тема а не в нов прозорец?
 
A

Anonymous

Гост
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

Приятели имам следния проблем..имам пушка Evanix windy city като ходих да стрелям преди няколко дена ми направи впечатление че пушката изпуска въздух от там дето се поставя чашките...като погледнах видях че го няма гуменото уплътнение което е между дотиквача и цевта демек там където се поставят чашките...там има и даже улейче дето влиза гуменото уплътнение пушката ми е 5.5 и искам да ме посъветвате от къде да си го купя...обикалях навсякъде където се сетих но не открих такова уплътнение
Поздрави
 
A

Anonymous

Гост
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

За съжаление и аз не знам какъв е размера защото като е паднал не съм го видял.Аз се рових във форума и в Гуугъл но не открих никакви размери
 

cilindura

Редовен Потребител
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

Здравей колега, преди известно време аз си бях повредил уплътнението на Суматрата. Суматрата ми е калибър 5,5 мм. О пръстенът, който съм поставил на цевта е 5х1,5 тоест вътрешен диаметър 5 мм., а външен 8 мм. Така че ти можеш да експериментираш с о пръстени 5х1,5 и 5х2 мм и все един от двата размера ще ти пасне. Имам достъп до всякакъв вид о пръстени, така че, ако не можеш да си намериш мога да ти помогна. Виж в магазините за крепежни елементи, там в много от тях се продават немски о пръстени на Вюрт, които произвеждат тези два размера.
Поздрави!
 

TeXHo

Потребител
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

Здравей колега. Малко помощ от чичко Google и повечко търпение и отговора е:

5.72*1.78

Инфото е от тук. Надявам се да е достоверно.
 
A

Anonymous

Гост
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

Много благодаря колега за точния и компетентен отговор...утре ще отида до магазин Хубата да видя дали има такова уплътнение,ако там няма ще обиколя и някоя желаезария..пък дано имам късмет
Поздрави
 

lynx

Редовен Потребител
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

Като гледам какъв е размера едва ли ще го имат, по-добре питай за 5,7х1,8
Данните от линка са за Близард, дано да е същия.
 
Нагоре