EVANIX - Hunting Master AR6, Blizzard, Venom-S10 и т.н.

sts1969

Редовен Потребител
Няма лошо че си подел въпроса, аз само се опитвам да ви покажа как стоят реално нещата, за да нямате напразни очаквания.
Петко, аз препоръчах на мой приятел да си поръча Еваникс, ходихме до Пловдив, видяхме се с Анди, каза ни че обикновенно изпълнението на поръчката отнема около 1 месец. От тогава минаха 4 месеца, захапахме 5-ия, не го виня по никакъв начин Анди, той няма вина за това сериозно забавяне...но сега и аз се червя през авера и се чудя какво да му кажа. Ако предполагах поне малко че ще има такова "китайско" забавяне, никога нямаше да дам подобна препоръка. :wall:
 
  • Харесвам
Reactions: Sen

йонко

Потребител
Ако това което съм поръчал го няма в доставката(защото беше объркано веднъж и Анди ми върна капарото) знам че ако, си поръчам Крикет ще дойде когато трябва и че, ще бъда информиран кога ще е готово и приблезително кога ще пристигне. Защото човека който прави поръчките е сериозен профисионалист.Евала на такива търговци.
 

Sen

Редовен Потребител
Сега вече има добри новини за колективната поръчка, от Анди идват, той в момента пътува и не може сам да постне информацията, разбрахме се да драсна набързо вместо него. Намерен е нов спедитор за пратката, който обещава, че ще бъде в София в периода 9-11 декември. Благодаря за инфото, Анди :bravo:Чакаме с нетърпение.
 

danmaxi

Новодошъл
Стискам палци че и на мен ми се изчака чакането /макар че съм сигурно един от последните дал заявка за еваникс/
 

Sen

Редовен Потребител
Тъкмо вчера казвах на Гари, че за 9-11 декември е общо взето никакъв шанса, и ще изкараме щур къмет ако са тук пушките до началото на почивните дни за празниците. Да се надяваме, че поне ще успеем да празнуваме Коледа тази година по юлианския календар, като руснаците.
 

йонко

Потребител
Моята ще бъде 3 дни в продава защото явно не е моята ако,не се продаде ще и търся място.

Цена на която идва без чакане
 

Sen

Редовен Потребител
Моята ще бъде 3 дни в продава защото явно не е моята ако,не се продаде ще и търся място.

Цена на която идва без чакане
Йонко, дано дойде Rex-а, който си поръчал и да му се радваш, а не да се занимаваш с дивотии...
 

Sen

Редовен Потребител
Пичове, пействам тук пост, свързан с очакваната доставка на Еваниксите, защото очевидно малко от нас знаят, че има ОЩЕ ЕДНА ЕВАНИКС ТЕМА!!
Анди пише следното:

„Палета с пушките е заседнал в някакъв логистичен склад . Във връзка с събития в Европа и Азия имало ново изискване за различно документно оформяне и нов формат разрешение за внос .
Сега се прави пакет документи според тези изисквания .
Надявам се скоро да пиша нещо по-конкретно.”

СЪВСЕМ ВИДНО Е, ЧЕ НЯКОЙ ТРЯБВАШЕ ДА ПИТА СПЕДИТОРА 9-11 ДЕКЕМВРИ КОЯ ГОДИНА?!!!
ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ БУДАЛИ, КОИТО ЩЕ СИ ВИДЯТ ПУШКИТЕ НАПРОЛЕТ!!!
 

ivodoc

Модератор
Модераторски Екип
Хубава раздумка сте си спретнали тука, ама да взема да ви направя една нова тема, че да си чатите в нея.
Тази е специализираната технчическа тема за посочените пушки и спрете да се чешете тука.:stop:
Утре ще чистя.
Знаете се кои сте:exclaim:
 

andi

Редовен Потребител
Това второто ако го направят ще е мн интересно .
Ама тогава ФХ пак ще бавят Импактите заради липса на бутилки.
 
Нагоре