EVANIX - Hunting Master AR6, Blizzard, Venom-S10 и т.н.

niko_suzuki

Потребител
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

откъде да си купя редуктор за еваникса ар-6 икой може да му го сложи защото съм направил някои интервенции по цевта и барабана и сега не мачка чашките и ако щете вярвайте но тая пушка стреля по точно от фх-са ми но има само три изстрела в плато след това големи скоци нагоре надолу
 

radionov

Новодошъл
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

niko_suzuki написа:
откъде да си купя редуктор за еваникса ар-6 икой може да му го сложи защото съм направил някои интервенции по цевта и барабана и сега не мачка чашките и ако щете вярвайте но тая пушка стреля по точно от фх-са ми но има само три изстрела в плато след това големи скоци нагоре надолу
Ники зарежи тоя редуктор ама си виж клапана нещу не му е у ред.
 

Hyp3r

Потребител
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

Колеги кой модел на Еваникс е най-сполучлив?Windy city най-ми харесва ,заради голямата бутилка,много заряден,заглушителна цеф и "крадения дизайн"
 

Hyp3r

Потребител
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

Колеги кой модел на Еваникс е най-сполучлив?Windy city най-ми харесва ,заради голямата бутилка,много заряден,заглушителна цеф и "крадения дизайн"


Явно :exclaim: никой няма еваникс ..............
Благодаря за мненията и съветите относно моделите на горепосочената фирма.
 

lynx

Редовен Потребител
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

praetorian написа:
Колега, не съм имал еваникс, но съм стрелял с такъв.Всичките им модели са добри(не им харесва цената им обаче), с красиви и много удобни приклади.
НО!Забрави за модела АР6, той няма дотиквач и издухва чашките от барабана.Всички други модели са много добри :cheers:.

Да, така говорят всички които не са пипали АР6 и четат глупостите на други съфорумци, които също не са виждали пушката на живо ;) ;)
 

lubo20

Новодошъл
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

Hyp3r написа:
Колеги кой модел на Еваникс е най-сполучлив?Windy city най-ми харесва ,заради голямата бутилка,много заряден,заглушителна цеф и "крадения дизайн"
Понеже аз съм с AR 6(80 j) ще кажа-АР6 заради мощността и силата.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

И Ар 6 и С10 и Близард са хубави и добри пушки :)
 

FreeMan

Редовен Потребител
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

Rainstorm си е Blizzard, но малко поскъсен.
Еваниксите са си отлични за парите.
Еваникса който имах стана много точен. Единствено едно езиче прави проблем при зареждане, може да се направи, но си е слабо място - всички имат проблем с него.
Сега са с нов барабан, но мисля че е с пружина, което според мен е по-кофти защото ще деформира полите на чашките (който има да споделя, ако разбира и знае как да гледа ;) )
АР6 за немишени си е супер.
Windy City e със сходен механизъм и изработка, но с по-голяма бутилка.

Прикладите са суперудобни и добре изработени, поне на мен ми беше като по мярка.
За другите модели - нямам преки впечатления, а и влизат в ценови клас който поне според мен не отговаря за фирмата.
Успех.
 

anibis

Редовен Потребител
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

Имал съм за кратко и то по обясними причини AR6 пълен кенеф,да ме извинят колегите,това си е лично мое мнение. :yes: А за Windy City е по добро като изпълнение, пушката не е била моя а на приятел, стоя доста време при мен, имал съм възможност доста да пострелям. ;) пп миналата година и аз исках точно тоя модел на Windy City на Еваникс да си взема ама за мой късмет ги нямаше по магазините,и въобще не съжалявам. ;) :cheers:
 

niko_suzuki

Потребител
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

да наистина отначало стреляше отчайващо зле днес и сложих редуктор премахнал съм всички ръбове в цевта включително и тоя ръб който се образува след края на нарезите барабана отворите съм ги разширил та ка че при едно движение рязко напред чашката сама влиза в цевта дори и да вдигна пушката нагоре не пада това е единствения вариант ар-6 да стреля добре малко е смешно на всяко зареждане да правиш това движение но пък за сметка на това взе да ми прави групи на 35м колкото 1 стотинка на повече не съм я пробвал тая събота ще видим как ще е с редуктор без него правеше 4-5 изтрела в плато от 8-9м което нее проблем за 35м да стреля точно.


Днес изпробвах редуктора от суматра който сложих на а-р6 понеже е по малък му направих преходна втулка както ми каза скандало отначало напомпих на 200 не беше въобще добре платото след като свърши въздуха напомпих пак на 200 и не мога да повярвам всичко си дойде на място просто перфектно чашките са баракуда тежките ето и скоростите-1-288-2-288-3-288-4-291-5-288-6-288-7-291-8-289-9-288-10-288-11-286-12-289-13-293-14-291-15 289-16-288-17-287-18-288-19-293-20-294- 21-289 -след това батерията свърши най добрата група която успях да направя за 4-те часа стрелба беше 1 стотинка на 40м 6-изстрела.
 

lynx

Редовен Потребител
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

Ето какво писмо са разпратили Щатските дистрибутори на Еваникс до всички клиенти, които са закупили модела Спийд: :eek:
 

Attachments

  • Evanix-Speed-Recall.jpg
    Evanix-Speed-Recall.jpg
    30.9 KB · Прегледи: 222

FreeMan

Редовен Потребител
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

Очаквайте значителен спад на цените на самозабравилите се Еваникс...
Бюджетните производители като вземат да се надскачат и да праскат цени като за Дейстейт... :-\
Сега ще пият по-една студена вода и смирено ще си заемат пазарната ниша.
 

anibis

Редовен Потребител
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

FreeMan написа:
Очаквайте значителен спад на цените на самозабравилите се Еваникс...
Бюджетните производители като вземат да се надскачат и да праскат цени като за Дейстейт... :-\
Сега ще пият по-една студена вода и смирено ще си заемат пазарната ниша.
Не са лоши пушките им,ама прав си оляха се с тия цени. :-\ И то накрая какво излиза, за тия пари по добре е да си вземеш някой Дестейт. ??? ПС Те и комшиите с техните БТ-та малко са оакаха с техните цени, ама сега май си дойдоха на място като никой не им ги купува тия БТ-та :-\
 

FreeMan

Редовен Потребител
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

Видяла жабата как подковават вола и тя си вдигнала крака... Хатсан и те са същите.
Не са лоши, но за цената си.
Когато се надскачат - стават лоши за цената си.
С времето пазара сам се регулира - или всяка жаба да си знае гьола.
 

lynx

Редовен Потребител
Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10

Тия метални сглобки-приклади нещо не мога да ги възприема. :wall:
Много грозно ми се вижда :-\
Ако имам някоя от показаните пушки, непременно ще мисля за нов приклад.
 
Нагоре