DIANA airbug 5.5 mm

Kos

Новодошъл
Нямат отдавна и не знаят кога ще има пак. Още пролетта ми казаха, да очаквам имейл ако получат наличности.
 

Hidden

Редовен Потребител
Възползвайки се от намалението в Заримекс се сдобих и аз с един пистолет Диана Еърбъг в кал. 4.5 мм. Хареса ми, че дръжката е удобна, направена е добре и за лява и за дясна ръка. Бяхме се събрали една компания, в която имаше и левичари и никой не беше пренебрегнат. Спусъкът е добър - втората степен е малко дълга, но има възможност за регулиране, може и да се оправи. Лошо впечатление ми направи следното: при стрелба без чашка и бутилка, питолетът трепва. Такова нещо при Зораки няма. Слагам една мишена направена от мен с някакви случайни чашки на закрито от 15-16 крачки, аз бях прав без опора го държах с една ръка. Оградените попадения не са от мен, а от предна стрелба (свършихме мишенките и ползвах тази).
 
Последна промяна:

LogiBG

Редовен Потребител
Честита придобивка.Имам питане пробва ли различни чашки вече? Как е откъм точност, при мен h&n sport и jsb exact 4.51 са най-точни.Ако ти е шумен имам решение поне за мостра, че беше мъка да открия човек на който му се занимава да го направи.
ПП разбира се трябва друг заглушител но този ми беше под ръка и не ми се търсеше.Ефекта е никакъв звук при изстрел.
 

Attachments

  • 25D1B231-734C-4260-9EA6-72241F2C0196.jpeg
    25D1B231-734C-4260-9EA6-72241F2C0196.jpeg
    359 KB · Прегледи: 66
  • B4C1C2AA-D91D-4E00-B700-74D5A67EB70E.jpeg
    B4C1C2AA-D91D-4E00-B700-74D5A67EB70E.jpeg
    361.4 KB · Прегледи: 63
Последна промяна:

Hidden

Редовен Потребител
Благодаря ти! :)
Нямах възможност за тестове на различини чашки - бяхме се събрали на майтап, а друго време за стрелба не намерих.
Забравих да пиша горе, че шумът е почти приемлив, но не бих отказал да го заглуша. Трябва да мислим и за комфорта на съседите ;)
Ефекта е никакъв звук при изстрел.
Това звучи много приемливо и може да се възползвам :)
 
Нагоре