DAYSTATE - пушките мечта.

Dominus

Редовен Потребител
Сега разбирам и защо се казва ПУЛСАР.
Купуваш го, не след дълго разбираш че си прецакан тотално и сърцето ти забива силно, като пулсар :lol:
Лоша работа.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Според мен много добре изпълнена и недоразвита лоша идея.
При електронно пушкало и техния мегдан в цената какво "чудо" можеше да се сътвори с техния потенциал
.
 

Dominus

Редовен Потребител
Как кое? Името.
Много фирми си мислят, че само защото са имали успешни продукти могат да се изсерат и да си продават лайното на цената на злато.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
При електронно пушкало и техния мегдан в цената какво "чудо" можеше да се сътвори с техния потенциал
Например извъобще да няма сайдлевър... т.е. да има електронно презареждане.
И кое точно му струва 5000лв. не мога да схвана
Ами пластмасовата пистолетна дръжка "хвърлена" върху ламината :wall:
 

lynx

Редовен Потребител
Аз вече му свикнах, засега най-много ръкохватката ме дразни.
С дрЪвен приклад май малко по-добре му стои?
2uroubq.jpg
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Въййй, в дървено облекло е още по-недодялан. Няма я добрата идея, както дизайнерска, така и технологична.
Бързайки да тропнат и те нещо късо на тезгяха изкараха направо недоносено 6-таче.
 

sts1969

Редовен Потребител
Дръжката като гледам е куха с капаче от долу, явно има нещо вътре, мислех че са батерийте, но не са... 6 бр. няма къде да ги съберат там.:confused:
 

tzocho

Потребител
Та не разбрах какво точно ви дразни ръкохватката ... някой я е пробвал и не му е удобна?!
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Абре тя може и да е удобна, ама като за 5 иляди лефа можеше и дизайнер да са ползвали!?:wall:
И с радост мога да заявя "Аз пари за туй нЯщо не давам"
п.п. то си ги и нямам :-[
 

Dominus

Редовен Потребител
Дръжката като гледам е куха с капаче от долу, явно има нещо вътре, мислех че са батерийте, но не са... 6 бр. няма къде да ги съберат там.:confused:
Не е за батерии, за стотинки е. Като ти свършат батериите да се не чудиш с какво да си купиш нови. Вадиш десетаче и готово. :lol:
 

tzocho

Потребител
Може и да сте позабравили но по този начин съм си изобретил приклада на Кометата и досега не съм имал по-удобен приклад с по-удобна ръкохватка!

029778418.jpg

Приклада на Дейстейта не коментирам... когато мислих моя търсих минималното тегло и максималната ергономичност.

Относно дръжката в нея чудесно се побират шестограмчета и комплект О-пръстени, които се оказват под ръка точно когато както обикновено се случва най-не си очаквал!
 

оги-пз

Редовен Потребител
Цочо едва ли твоята пушка е излязла 4000 бона и отгоре.
С възможностите им и цените им можеха да измислят много по хубаво и удобно. На тоя ламинат тая пласмаса хич не се връзва
 

old shatterhand

Потребител
Тва дървеното, страшно дърво изглежда ! Все едно е направено от таблото на БМВ 5ца мод 92 година...:(
 

FreeMan

Редовен Потребител
Няма да мине много време и като прочете отзивите и ще даде нов проект на дизайнерите за тъмбхол с малко по добра ергономика и дизайн.
 

Loki

Потребител
Я па не моем разберем оти не го аресвате булпапо... арен си е..:D
Има излъчване кат на стара S класа- голем, грубичък, ама скъпарски:exclaim: Със сигурност го е правил дизайнер, ама тия дет са го одобрили хал хабер си немат.. То освен добрия стар Хънтсман и МК lV класик други красиви пушки на Дейстейт не знам.. ама с тая ръкохватка за 2 долара от Ебея верно се излагат- бая дръвце са спестили, и ложата е неква арматура..
Цялата работа е зарад електрониката- за това е такава цифра, е със сигурност поне стреля добре:cool:
 

tzocho

Потребител
Трудно се постига единство на съдържание и форма или с други думи едно е да се прикладва и стреля добре и друго е да изглежда добре!
Ако беше с по-изчистени форми и изнесен напред сайд левър като при Vulkan можеше и да ми хване окото ... и въпреки това не бих дал толкова пари.
Сега си мисля дали тези от вас дето толкова яростно го критикувате ще го върнете обратно ако ви го подарят ...;)
 

sts1969

Редовен Потребител
:DАз не бих я върнал...но и не бих я оставил с този приклад и дръжка в никакъв случай. Сигурен съм че механиката и е идеална...но за тези пари можеше да е по-красива, все пак е насочена повече към мъжката част от населението като хоби...а ние мъжете харесваме първо с очите. :D:cheers:
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Бузата ми се струва много назад. И релсата за оптиката малко кекаво ми се вижда хваната. Без осмица ако тръгне реален ловец да го размята това по гората. не знам дали ще държи. Не се вижда хубаво опряла ли е в шрауда или ... ?
 
Нагоре