DAYSTATE - пушките мечта.

dilom08

Редовен Потребител
Там в отвора може би трябва да сложиш от пневматичните шумозаглушители, а не такава мрежа.
Сега как е звука?
 

anibis

Редовен Потребител
Една идея е по-добре! Но аз съм със съвсем друг стрипър,не съм с оригиналния,тя и без дупките беше тиха,заради тоя стрипър
Аз го направих нарочно с такава мрежа,като grey shadow,а вътре си е като Вайрауйхски СМ
Сложил съм точно зад мрежата,от най малките ролки за коса,отгоре съм сложил киче.
Направил съм и алуминиева втулка с два канала за О/пръстени за да притискат ролката.
А в началото съм го направил както е оригиналния шраоуд.
Много плътно набита втулка и на нея съм нарязъл резби за стопер болтчета.
 
Последна промяна:

sve

Потребител
Както се казва на коледа се случват чудеса- Е ПРИ МЕН СЕ СЛУЧИ 1 ДЕН ПРЕДИ КОЛЕДА.Днес се присъединявам към собствениците на "пушката мечта" или казано накратко във Варна пристигна още един Вълчо доставен от Армс.БГ коректно и в обещаният срок.Нямах много време да се занимая с новата си придобивка,все пак е Бъдни Вечер но качеството и отношението към всеки детайл е завидно.Понакичих я малко и засега толкова-след празниците прострелка и първи впечатления.Качвам няколко снимки и желая весели празници на всички IMG_1029.JPGIMG_1030.JPGIMG_1031.JPGIMG_1032.JPG
 

lynx

Редовен Потребител
Хайде, да ти е честита и добре дошъл в Тийм Дейстейт!
Варна е града на Морските вълци и Дейстейтските вълци, така че ще има кой да те съветва при нужда :cheers:
 

anibis

Редовен Потребител
Добре дошъл в отбора.:cheers:
Желая ти само хубави моменти с новата ти придобивка.
Ако имаш нещо което искаш да научиш не се притеснявай да ми пишеш,каквото знам ще ти помогна.
За първо време махни осмицата,и ще видиш как ще се справя още по-добре,Вълчо.
Предполагам е като моя MCT с две степени на мощност Hi Pwr и Pwr-2
При голямата мощност е около 51-52дж 295м/с аз лично ползвам JSB 1.175гр.
На по-малката мощност Pwr2 ползвам жсб 1.03гр при тая скорост от 280м/с при мен летят по-добре но на закрито.
Всяка цев си е различна няма значение,че са една и съща фирма,ЛВ цеви.
пс. Предполагам че са ти казали от АРМС БГ за батерията.
24ч да стои на зарядното,след това вече е готова самата батерия за експлоатация.
 
Последна промяна:

methaa

Редовен Потребител
Както се казва на коледа се случват чудеса- Е ПРИ МЕН СЕ СЛУЧИ 1 ДЕН ПРЕДИ КОЛЕДА.Днес се присъединявам към собствениците на "пушката мечта" или казано накратко във Варна пристигна още един Вълчо доставен от Армс.БГ коректно и в обещаният срок.Нямах много време да се занимая с новата си придобивка,все пак е Бъдни Вечер но качеството и отношението към всеки детайл е завидно.Понакичих я малко и засега толкова-след празниците прострелка и първи впечатления.Качвам няколко снимки и желая весели празници на всички

Да ти е честита пушката!
Дейстейтите станаха повече от хасаните :)
 

sve

Потребител
Благодаря ви много колеги за пожеланията. А относно въпросите съм сигурен че ще имам :) По принцип не искам да питам за неща които са говорени във форума и затова се подготвих като изчетох всичко написано в темата но............винаги излизат непредвидени неща. Да колега anibis,благодаря за подкрепата и да-с 2 степени е точно както казваш-ще я пробвам след празниците с въпросните съчми-вече съм ги закупил.Доколкото прочетох във форума се държи много добре с JSB 1.175 i баракуда мач. Засега "Вълка" е на зарядното-след няколко дена се надявам да направя първия изтрел
Пак Весели Празници на всички-Честита Коледа
 

anibis

Редовен Потребител
И още нещо много важно!
Който има електронен Дейстейт го е разбрал но по трудния начин.
Задължително,стреляш не стреляш, батерията да се зарежда на всеки месец.
Представи си, че това е акумулатор за кола/батерията е на същия принцип/
и ако е оставяш постоянно да се изхабява до дупка,цикъла/живота/ на самата батерия намалява.
 

lynx

Редовен Потребител
Някой питаше за различията между новия Уолверин и Рейнджъра.
В клипа след 3.58 мин. обясняват разликите:
 

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Айде на Дейстейт бул-папа ПУЛСАР!

034720788.jpg

034720789.jpg


Specification:
Length 780mm (30 ins)
Cylinder Capacity 300cc
Weight 3.8kg (8.2 lbs)
Calibre .177, .22
Loading Sidelever/electronic
Magazine 10 shot rotary or single shot via tray
Trigger electronic
Firing system GCU electronic
Stock options; Walnut, Ballistic Nylon, Laminate
Price Pulsar OS £1,995. Pulsar TBC
First Delivery March 2015
The Pusar is launched today at SHOT show. The first production is a Limited Edition of 200 rifles called the Pulsar OS (Oro Serie Italian for Gold Series). This introductory version will incorporate a number of exclusive Limited Edition features that will set it apart from the main production guns (pictured) that is due to follow a few weeks later.
 
Последна промяна:

lynx

Редовен Потребител
Макси, ти ги виждаш снимките, но останалите юзъри от форума няма как да ги видят.
Видими са само за регистрираните потребители на Клуба на собствениците на Дейстейт ;)
 

Attachments

  • 10.jpg
    10.jpg
    265.5 KB · Прегледи: 42
  • 10-2.jpg
    10-2.jpg
    131.8 KB · Прегледи: 39
Последна промяна:

lynx

Редовен Потребител
Свали ги на твърдия си диск/ако форума позволява сваляне/ и ги качи тук във форума.
Идеята с покупката е най-добра! :D

П.С.
Намерих ги:
10-2.jpg
10.jpg
 

lynx

Редовен Потребител
Хасан докато се мотат, Дейстейт им изядоха главите с тоС бюджетен булпап! :D
 

lynx

Редовен Потребител
Брях, туй новото ще работи с нормални АА батерии от бакалията:
6546.jpg
 

Dominus

Редовен Потребител
Абе за фирма с възможности и зареждането можеха да направят по-читаво. Булпапите винаги са ми били недодялани точно заради зареждането. Някак неестествено ми се вижда да търся левъра до бузата си.
 
Нагоре