DAYSTATE - пушките мечта.

lynx

Редовен Потребител
Датчиците на хронографа се запрашават с оловни отлагания и иска чистене.
Иначе може да се появят проблеми.
 

оги-пз

Редовен Потребител
В комплекта си има четка и трябва да се почиства оловния прах по датчиците иначе не отчитат вярно скоростта и от там точността отива на кино.
 

Sen

Редовен Потребител
Благодаря, колеги. Предположих нещо такова, но все пак реших да попитам. Разбирам, че датчиците са някъде в шрауда/саунд модератора, което си е съвсем логично, де да са я.
 

Добрислав

Потребител
С всеки следващ модел оръжията,не само на Дейстейт,с дизайна си се доближават все повече до някакво футуристично НЛО...
Особено с тези големи резервоари под цевта,подобни на варели...вярно е,че дават възможност за повече изстрели,но...
Новите модели може да са все по-технологично изпипани и функционални,но като дизайн просто не радват окото...поне за мен е така...
Това е лично мое мение,с което не целя да дразня никого...
 

Коварен

Редовен Потребител
Мен ме кефи дизайна ...и даже ми се въртят едни пъклени планове да срежа хатсанския цилиндър до 8-цата и да навия “колба” 300 - 500 сс :D
 

Sen

Редовен Потребител
Е, момчета, Тони Белас оповести стартовата цена на Delta Wolf - 2450 британски паунда, или над 5600 български лева. Оттам насетне се добавят аксесоари по желание, чиито цени не са ми известни.
На мен ми идва неразумно кисело гроздето, признавам си с ръка на сърцето :) Все пак, с интерес ще наблюдавам резултатите от технологичното чудо.
 

Attachments

  • 20200309_023800.jpg
    20200309_023800.jpg
    30.1 KB · Прегледи: 73

ivotomov1

Редовен Потребител
Здравейте, направих една беля.:sorry:
Ходих над Железница да пробвам пушката.Не знам как съм вкарал две чашки в цевта,стрелях чу се странен звук нищо не излезе от цевта и до предпазителя започна да изпуска въздух.(Daystate MK4 5.5)Мисля че всичкия въздух излезе докато се върна до нас. После извадих чашките с шомпол нямаше проблем лесно излязоха при цевната кутия Дали да я разглобя ,или да потърся майстор.
Някой има ли идея какво е станало.
 
Последна промяна:

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Има ли въздух в резервоара?
Да не е изпускал само въздуха от цевта през о-пръстена на дотиквача. Пробвай празен изтрел и.виж дали духа през него.
 

ivotomov1

Редовен Потребител
Има ли въздух в резервоара?
Да не е изпускал само въздуха от цевта през о-пръстена на дотиквача. Пробвай празен изтрел и.виж дали духа през него.
Здрасти реко, О-пръстена на дотиквача е здрав,изпускаше по назад под пласмасовия предпазител който свети червено когато е офф.Добре де когато е ОN.Махнах приклада но не се вижда,трябва повече да разглобя.
 
Последна промяна:

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Вътре в клапана има една тъпа полиамидна шайба с о-пръстен по ръба й, която по принцип си е проблемна. Може би е това. Обаче за да стигнеш до нея трябва да разглобиш цялата пушка, която си е сложна, и ако не знаеш какво правиш, си е рисково.
 

ivotomov1

Редовен Потребител
Вътре в клапана има една тъпа полиамидна шайба с о-пръстен по ръба й, която по принцип си е проблемна. Може би е това. Обаче за да стигнеш до нея трябва да разглобиш цялата пушка, която си е сложна, и ако не знаеш какво правиш, си е рисково.
Здравей и благодаря за съвета,втория човек си който ми казва че не е толкова просто и ако не знам какво правя,да не пипам.Това на снимката е каквото имам като резервни части ,но шайба с О-пръстен не виждам.C848450B-4C13-46AC-9BE2-141F6C87DD7C.jpeg

И стигнах до тук.
 

Attachments

  • 5A28B35B-F381-46FA-94BB-420197D0EEDF.jpeg
    5A28B35B-F381-46FA-94BB-420197D0EEDF.jpeg
    267.1 KB · Прегледи: 59
Последна промяна от модератор:
Нагоре