DAYSTATE - пушките мечта.

MAD MAX

Модератор
Модераторски Екип
Днес, след 1 година за първи път заредих батерията на Ред Уолфа, заради срещата в Русе. Даже не беше още изписала, че влиза в зона за зареждане.
 

Sen

Редовен Потребител
Малко "прикрита" зад матирано стъкло информация за новото от Дейстейт - Delta Wolf. Премиерата ще е в немско на IWA 2020. Чудя се дали е шега с ФХ (яката прилича на Импакт) или сходни проблеми водят до сходни решения ;)
Обаче тая сутрин се събудих с много лоша болка в портфейла :D
@MAD MAX, чудя се дали ще направим една варненска концентрация на вълци :D
Също като теб, познатите ми от странство само страхотни неща говорят за Дейстейт вълците, и както досега съм нямал "пушка мечта"... ;)

Новите пълнители. Били по-опростени дано са и по-евтини.
 

Attachments

  • IMG-20200124-WA0000.jpg
    IMG-20200124-WA0000.jpg
    98.1 KB · Прегледи: 191
  • IMG-20200127-WA0000.jpg
    IMG-20200127-WA0000.jpg
    88.2 KB · Прегледи: 141
Последна промяна от модератор:

ivotomov1

Редовен Потребител
View attachment 81854 Разглобих и шлайфах приклада до основа.След това минах два пъти с Tru-Oil 90мл. остана ми половин шишенце.
Ако има някой мераклия за същата процедура ще го дам за символична цена.Трайноста е до 19/09/22 но надали ще го ползвам скоро.
 
Последна промяна:

ivotomov1

Редовен Потребител
Ти какъв восък използва.
Не че моята имаше голяма нужда от това нещо,но там кадето седи лявата ръка беше наранена и малко дълбоки драскотини имаше.Ореха не е бук все пак.
А и това време не става много за сред природата.
 

gary m

Редовен Потребител
Ти какъв восък използва.
Не че моята имаше голяма нужда от това нещо,но там кадето седи лявата ръка беше наранена и малко дълбоки драскотини имаше.Ореха не е бук все пак.
А и това време не става много за сред природата.
Give me your Ekont. I will send you some special wax. A gift.
 

ivotomov1

Редовен Потребител
Днес си регистрирах пушката,след десет дни ще ми дадът знам ли,това което дават след уведомлението.
Направи ми вЧепатление че не гледат колко джаула е , а калибъра.
 

rivan

Редовен Потребител
Какво да гледат - след като я увудомяваш, значи е над 24, колко повече - не ги интересува.
 

ivotomov1

Редовен Потребител
Какво да гледат - след като я увудомяваш, значи е над 24, колко повече - не ги интересува.
Посъветваха ме дори да е под 16 да я уведомя,че като я разнасям насам натам и ако ме спрат да нямат никакъв повод за заяждане.
Приятел полицай ми го каза.
 

rivan

Редовен Потребител
Ако е под 24 си вадиш удостоверение от ВИП-а и нямаш проблем.Радвам се, че си се оправил с уведомяването.
 

du6ata

Редовен Потребител
Посъветваха ме дори да е под 16 да я уведомя,че като я разнасям насам натам и ако ме спрат да нямат никакъв повод за заяждане.
Приятел полицай ми го каза.
Абе ако имам документ че не подлежи на регистрация ще го духат тея тъпаци деба и скапаните мизерници само се чудат как да се заяждат с хората
 
Нагоре