AGN Technology - VULCAN

Licho

Редовен Потребител
Във"Възд.пушки фейсбук група" са изложени 2-3 снимки на мишени ,направени с Вулкан 3 лонг.
Друг е въпросът,че някои им вярват,а други-не...
 

Georgi Atanasov

Редовен Потребител
Аз на хората тук съм по-склонен да им вярвам. А пък и ми е интересно да видя кой, какво, как… просто така, да си сверя часовника :)
 

slavev

Потребител
Някой няма ли да даде някоя снимка на мишена-100,150,200м, само ги хвалим тия вулкани пък нищо черно на бяло :)))
Готово . От днес . 52 метра ама от сърце . Слъгове на А.Динев . Термо ATN Mars 4 - 75 обектив . ( затова и мишената е алуминиево фолио ) . :))))
 

Attachments

  • att.kmUIhxbOhlLDFn_8oxSD-fNJ4gV7yApQPsnu7HPZoSo.mp4
    919.9 KB

Georgi Atanasov

Редовен Потребител
Готово . От днес . 52 метра ама от сърце . Слъгове на А.Динев . Термо ATN Mars 4 - 75 обектив . ( затова и мишената е алуминиево фолио ) . :))))
Най- накрая някой да се престраши.. :D
Ако всичко върви по план утре и аз ще се включа с нещо :)
5,5 ли е това ?
 

Georgi Atanasov

Редовен Потребител
Заповядай. 220 метра
Ще идвам на уроци при теб :)
При мен само това за сега на 90м със hn 38grain, 6,35, здраве и живот ще чакаме безветие да видим какво ще покаже след последните настойки :)
 

Attachments

  • 74AB5DFD-8763-44AB-8FFA-7E028FA5E371.jpeg
    74AB5DFD-8763-44AB-8FFA-7E028FA5E371.jpeg
    640.1 KB · Прегледи: 52

Georgi Atanasov

Редовен Потребител
Не чакай безветрие.
Тренирай корекция на попадението във вятър. Има много писано по темата.
Абе то така, ама си иска практика, а аз това време го нямам за съжаление за момента. До сега през уикендите, през седмица- през две, по час-два, както дойде стрелям и поне за момента пушките настроих както исках. Следваща стъпка да вдигна дистанцията- мисля да е 150м, но се надявам на по-добро време, за да разбера какво може пушката, а и аз де с тези проектили и настройки и после да се уча как да корегирам вятъра, но си иска практика( на теория съм го поизчел) … :)
… та и за това и започнах разговора за групите и снимките.. да се ориентирам какво да очаквам и какви цели да си поставям… Нали все пак за това е хобито- да се гонят все по-добри резултати и човек да не мисли за работа :)
Обаче пък днес ми беше целия ден свободен и направо се разцепих и с двете пушки, хахха като някое развързано магаре :D
 

TheStarlingHunter

Редовен Потребител
Някой стреля ли с преправян барабан за по-дълги проектили и имал ли е проблем със зареждането? Днес явно ми е набутало някоя чашка накриво и докато се усетя съм набутал още 2 чашки и сега се чудя с какво да ги изкарам
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Абе то така, ама си иска практика, а аз това време го нямам за съжаление за момента. До сега през уикендите, през седмица- през две, по час-два, както дойде стрелям и поне за момента пушките настроих както исках. Следваща стъпка да вдигна дистанцията- мисля да е 150м, но се надявам на по-добро време, за да разбера какво може пушката, а и аз де с тези проектили и настройки и после да се уча как да корегирам вятъра, но си иска практика( на теория съм го поизчел) … :)
… та и за това и започнах разговора за групите и снимките.. да се ориентирам какво да очаквам и какви цели да си поставям… Нали все пак за това е хобито- да се гонят все по-добри резултати и човек да не мисли за работа :)
Обаче пък днес ми беше целия ден свободен и направо се разцепих и с двете пушки, хахха като някое развързано магаре :D
Така се прави, браво Жорка.
 

nikolaym

Потребител
Някой стреля ли с преправян барабан за по-дълги проектили и имал ли е проблем със зареждането? Днес явно ми е набутало някоя чашка накриво и докато се усетя съм набутал още 2 чашки и сега се чудя с какво да ги изкарам
Аз съм имах подобен проблем веднъж
 

Georgi Atanasov

Редовен Потребител
Някой стреля ли с преправян барабан за по-дълги проектили и имал ли е проблем със зареждането? Днес явно ми е набутало някоя чашка накриво и докато се усетя съм набутал още 2 чашки и сега се чудя с какво да ги изкарам
Аз съм с нормален барабан, но ми се е случвало да заредя 2 слъга, като стрелям и излизат. При теб чашките не се ли изстрелват?
 

slavev

Потребител
Някой стреля ли с преправян барабан за по-дълги проектили и имал ли е проблем със зареждането? Днес явно ми е набутало някоя чашка накриво и докато се усетя съм набутал още 2 чашки и сега се чудя с какво да ги изкарам
Свали шрауда преди да ги изстреляш .
 

TheStarlingHunter

Редовен Потребител
По принцип и аз съм изстрелвал 2 чашки наведнъж с други пушки преди, но този път не са успели, след което съм наблъскал още една и се е задръстила нацяло. Сега ги изкарах и се надявам да не съм наранил нарезите нещо
 

Varbev

Потребител
Когато се случи това,а на мен ми се случи ,разглобяваш смело и с карбонов шомпол(връх на въдица) го,ги изкарваш.При мен,като извадих цевта от кутията и слъга се извади.Бях дал пушката на познат и той така я зареди,че заседна слъга между цевта и кутията.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Аз правя така - никога не давам на хора, които нямат знанията, уменията и допир до ПЦП, да зареждат и боравят, с такава пушка, без мой контрол и участие. Да стрелят - да. Да зареждат - не.
 

O.K.

Потребител
Хех,дадох му да стрелне,да види ,какво е хубава пушка :)
И аз така дадох "да стрелне", а той зареди асаня като болтово ОО, та веднъж, та втори път, и докато успея да го спра, изкриви дотиквача (лостът за зареждане вече беше хром-никелов): не беше поставил правилно чашката.
 
Нагоре