AGN Technology - VULCAN

Васил Василев

Редовен Потребител
В 7.62 успях да стигна 138J.. може би 140 с по-тежки проектили.
В 5.5 мисля, че около 80J беше разумния максимум.

6.35 ще я мъча след малко и ще пиша по-късно.
А колко изтрела в плато,прави с тая мощност 140 джаула в 7.62 мм. ?
 

soundmax

Редовен Потребител
ФТКС
ебаси грозното нещо не съответстващо на дизайна на пушката и развалящо визията ! Извинявам се за откровенноста ама все някой трябва да бъде и искрен, дори и да не ви хареса!
 

slavev

Потребител
Здравейте . Някой стрелял ли е чашки с вулкан3 и , има ли прецизност ? Не ме интересува мощността , ако трябва ще а намаля . Интересува ме на 80-100 м. прави ли прецизни групи или е все тая дали е чашка или слъг на тая дистанция ? Иска ми се и аз да почна да уцелвам 20 ст. на 100 м. :))))))))))))))) Или за тоя мерак трябва да сменя пушката ? :))))))))
 

Бай Колю

Редовен Потребител
Модераторски Екип
Милен беше стрелал. С JSB Jumbo Exact Beast 5.52 мм - 2.20 g
На 100 метра доста добра група беше направил. Някъде из темите има снимки.
 

slavev

Потребител
В момента със слъг 36 грейна правя 5 пълнителя и съм много доволен от към точност . Мисля си , ако мина на JSB 1,64 грама дали ще имам голяма прецизност и дали няма да удвоя броя изстрели спрямо слъговете ?
 

Бай Колю

Редовен Потребител
Модераторски Екип
В 5,5 е това, нали?
С каква скорост стреляш 36 грейна?
ПП - тук: третата мишена
 

slavev

Потребител
В 5,5 е това, нали?
С каква скорост стреляш 36 грейна?
Да - 5,5 . Стрелях 40 грейна ( лятото ) с 305 м/с. В момента слъговете на А.Динев -36 грейна ги стрелям с 275 м/с и съм очарован . За сравнение ( ако може така да сравнявам ) слъг на HN 36 грейна на 100 м. пада с около 30 см. под слъга на Динев .
 

Бай Колю

Редовен Потребител
Модераторски Екип
Намалянето само от пружина ли го правиш или намаляш и налягането в задредукторната камера?
Че и аз трябва да си намаля Вулкана в 5,5.
 

slavev

Потребител
Намалянето само от пружина ли го правиш или намаляш и налягането в задредукторната камера?
Че и аз трябва да си намаля Вулкана в 5,5.
Намалих и редуктора . Не искам да крия информация , но по телефона е по-бързо :)))) ( за мен ) 0888587087 ( не е импулсен ) :)))))))))))))))
 

Евгений Б.

Редовен Потребител
В момента със слъг 36 грейна правя 5 пълнителя и съм много доволен от към точност . Мисля си , ако мина на JSB 1,64 грама дали ще имам голяма прецизност и дали няма да удвоя броя изстрели спрямо слъговете ?
Със 580кубика бутилка, с това Jsb и скорост 270мс, с идентична пушка на вулкана (крикет2) от 250 бара до 100бара направих над 150изстрела.
 
Нагоре