AGN Technology - VULCAN

navan

Потребител
Това не е карбон а термошлаух. Аз съм с Vulcan 3 и също съм взел от него, лошото е че това е най големия размер но не става. Има колеги в този форум сложили от термошлауха на FX-сове ако искат могат да споделят.
 

Павката

Редовен Потребител
Съжалявам за объркването...И все пак на снимки виждам,че колеги са успели с"надявянето".Ако трябват само силни ръце,ще дам всичко от себе си.Дано е достатъчно.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Съжалявам за объркването...И все пак на снимки виждам,че колеги са успели с"надявянето".Ако трябват само силни ръце,ще дам всичко от себе си.Дано е достатъчно.
Не става само със силни ръце, трябва специален лубрикант който не се намира в търговската мрежа.Използва се в автомобилната индустрия. Мога да Ви поставя термошлауха. Пишете на лично.
 

wakafaka

Редовен Потребител
С качествена силиконова смазка сигурно ще стане.Другия вариант е да си поръчаш от българия термошлаух ф70мм и да не се занимаваш с глупости.Аз използвам такъв.Задължително без лепило вътре.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
С качествена силиконова смазка сигурно ще стане.Другия вариант е да си поръчаш от българия термошлаух ф70мм и да не се занимаваш с глупости.Аз използвам такъв.Задължително без лепило вътре.
Дай някакъв линк или инфо откъде се взема този шлаух 70 мм.
 

Павката

Редовен Потребител
Не става само със силни ръце, трябва специален лубрикант който не се намира в търговската мрежа.Използва се в автомобилната индустрия. Мога да Ви поставя термошлауха. Пишете на лично.
Писах .0877767300 е моят номер.
 
Последна промяна:

Airguner

Потребител
Не става само със силни ръце, трябва специален лубрикант който не се намира в търговската мрежа.Използва се в автомобилната индустрия. Мога да Ви поставя термошлауха. Пишете на лично.
Може ли да споделиш наименованието на лубриканта?
 

mobilen

Редовен Потребител
Дай някакъв линк или инфо откъде се взема този шлаух 70 мм.
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
BGN3.42 10%OFF | 1 METER 22/25/30/35/40/45/50/60/70/80/90/100/120/150mm Heat Shrink Tubing wrapping kit Insulation Tubing Thermoresistant tube
Тези са за пакети батерии.Има и на оплетка,ако ги видя ,ще дам линк и на тях..
 

Kifa

Редовен Потребител
ФТКС
Този лубрикант не върши кой знае каква работа за която е сложен в к-та със силиконовия маншон,
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Този лубрикант не върши кой знае каква работа за която е сложен в к-та със силиконовия маншон,
При мен винаги работи,без значение дали ще монтирам маншон през каре или ще обличам бутилка с термошлаух.
 

The PuNiShEr

Редовен Потребител
Не знам . Няма как да го премеря , но пушката дойде от Павел на 170 бара по негова информация . Направих му 3/4 - ти оборот . Утре мога да премеря скоростта .
Верно,то вулкана няма втори манометър. Добре,замери скоростта.
 

peko

Редовен Потребител
ФТКС
Не знам . Няма как да го премеря , но пушката дойде от Павел на 170 бара по негова информация . Направих му 3/4 - ти оборот . Утре мога да премеря скоростта .
3/4 оборот в коя посока? Реглажа на тези редуктори се движи в рамките на 15-на минути-демек четвърт оборот.
Често срещана напоследък грешка при много хора, решили ей тъй, без стенд да врътнат малко редуктора. Я да го "наточат" за слъгове, я да го намалят заради разхода.... Предобриш ли въртенето, отиваш на правоток - редуктора вече не работи като регулатор на налягането, а само като забавител за пълнене на камерата с налягането на резервоара.
 
Последна промяна:

slavev

Потребител
3/4 оборот в коя посока? Реглажа на тези редуктори се движи в рамките на 15-на минути-демек четвърт оборот.
Често срещана напоследък грешка при много хора, решили ей тъй, без стенд да врътнат малко редуктора. Я да го "наточат" за слъгове, я да го намалят заради разхода.... Предобриш ли въртенето, отиваш на правоток - редуктора вече не работи като регулатор на налягането, а само като забавител за пълнене на камерата с налягането на резервоара.
Щом така казваш …
 

angel angelov

Потребител
И аз започнах да си права експерименти с моя вулкан от скука, на 200бар редуктор е със 150j + скоростите са мерени с hn46gr. От 300 до 200бар 20изтрела ,
 
Нагоре