AEA оръжия

SEPULTURA

Редовен Потребител
Сайта не е ли всъщност официалният на АЕА? Те нали са Испански и се правят там?
 

Lighthammer

Редовен Потребител
Не, китайска е компанията, доколкото знам си се правят в Китай, но фирмата оперира от САЩ и основно там се продават заради мощността им.
 

SEPULTURA

Редовен Потребител
Почват да излизат вече ревюта на новите модели. От доста време ги загреждам АЕА заради semi-auto -то


Оригиналния сайт на АЕА,където има повече инфо за моделите от европейския сайт по-горе,постнат от колегата
 
Последна промяна:

Boxingteam91

Редовен Потребител
Tози европейски сайт за АЕА, който сме коментирали, гледам, че е добавил доста неща към каталога си, включително 45-калибровия полуавтоматичен Bintac. Почвам да събирам пари за коледен самоподарък. :shootup:
Тая 45цата полуавтомата много ме надъха и има над литър въздух , въпроса е каква ще е мощността . И дали мощността която казват е реална , в калибър 7.62 го дават 200 джаула което си е супер
 

Lighthammer

Редовен Потребител
Има разни клипчета с тестове на Бинтака, сигурно някой се е сетил и да сложи едно хроно, ама трябва се гледат
 

Boxingteam91

Редовен Потребител
Има разни клипчета с тестове на Бинтака, сигурно някой се е сетил и да сложи едно хроно, ама трябва се гледат
До сега гледах , много разочароващо .... Много слаби цеви , на 30 метра отвратителни групи , много зле са и с платото ... Иначе на фасон са супер ,но всичко свършва до там
 

Lighthammer

Редовен Потребител
Трудно е да се каже каква му е идеята сякаш. Те американците си имат всякви пушки за самозащита и едва ли им е до Бинтака, а в Европа повечето държави ще искат разрешително за него. По-скоро за лов, ама ако не прави групи дори на 30 м, не знам...
 

Boxingteam91

Редовен Потребител
Трудно е да се каже каква му е идеята сякаш. Те американците си имат всякви пушки за самозащита и едва ли им е до Бинтака, а в Европа повечето държави ще искат разрешително за него. По-скоро за лов, ама ако не прави групи дори на 30 м, не знам...
Минах на огнестрелно , сега пак се запалих по-големите калибри в пневматиката . Обаче след гледане на реални ревюта , просто не гледам вече тази марка , на 30 метра няма един застъпващ се изстрел .. платото е отврат , всеки изстрел с 10-20 метра е различен от предходния.
 

Gadnqra

Редовен Потребител
Минах на огнестрелно , сега пак се запалих по-големите калибри в пневматиката . Обаче след гледане на реални ревюта , просто не гледам вече тази марка , на 30 метра няма един застъпващ се изстрел .. платото е отврат , всеки изстрел с 10-20 метра е различен от предходния.
Платото може да се оправи. Той и Пайлдрайвърът е така от кутията, че даже и по-зле.
 

SEPULTURA

Редовен Потребител
Тая 45цата полуавтомата много ме надъха и има над литър въздух , въпроса е каква ще е мощността . И дали мощността която казват е реална , в калибър 7.62 го дават 200 джаула което си е супер
Писах на BinTac да питам дали плануват да пуснат 7.62 и 6.35 Няма в такъв калибър,нямало и да има.Почват от 11мм нагоре. Само големи калибри от този модел.Нямало пазар за малките калибри в USA, казаха. Иначе пушката ме кефи много, ама с тези големи калибри идва мн непрактична - трудно намиране на муниции и то на висока цена.

Иначе,предната бутилка може да се смени с карбонова на 300 бара 1.1л. Събира се перфектно.

Аз му дадох идеята на тоя серсемин да пробва бутилка 1.1л с коментар за това под един клип,защото ми се виждаше ,че има доста место до шрауда и след 3 дена пусна клип с монтирането на 1.1л бутилка хаха

Обещал е видео с 1.1л + 0.7л отзад с BinTac-a ,но за сега има само това

 
Последна промяна:

dberov

Редовен Потребител
Минах на огнестрелно , сега пак се запалих по-големите калибри в пневматиката . Обаче след гледане на реални ревюта , просто не гледам вече тази марка , на 30 метра няма един застъпващ се изстрел .. платото е отврат , всеки изстрел с 10-20 метра е различен от предходния.
Ами то няма плато, всеки следващ изстрел е с пропадане.
 

Niki

Редовен Потребител
Е, това се казва мераклия, браво! Чудесен комплект за бракониерство! Каква е цената без муниции и оптика, лазарии, само пушка и модер? И мах. мощност е......?
 

dani62

Потребител
Не става за бракониерство.Това е спънатата немска версия.Иначе 9мм трещи като огнестрел.С това модерче няма да стане.Като гледам и с голямото Дони е над 100 Дб по клиповете..Между другото холандския сайт се спомина.Изглежда бях един от последните.Остана само испанския и някакъв комшийски в Комотини за АЕА.Иначе-страхотен дизайн,великолепна изработка и материали.Дефектите са дребни и изглежда поправими.В големите калибри-тесен спектър на приложение.
 

qnko

Потребител
Не става за бракониерство.Това е спънатата немска версия.Иначе 9мм трещи като огнестрел.С това модерче няма да стане.Като гледам и с голямото Дони е над 100 Дб по клиповете..Между другото холандския сайт се спомина.Изглежда бях един от последните.Остана само испанския и някакъв комшийски в Комотини за АЕА.Иначе-страхотен дизайн,великолепна изработка и материали.Дефектите са дребни и изглежда поправими.В големите калибри-тесен спектър на приложение.
В Германия се продава в комлект с чарк който не е позволено да се монтира. Монтираш и вече не е спъната.
 
Нагоре