15.06 - FT Open SF2x30 "Бонсови поляни"

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
XaHKy5paT написа:
izvinqvam se za latinicata ama pi6a ot telefona.Ina4e da vi pitam sofiqnci de ste 4e nie ot pazardjik ve4e strelqme...... Na masa :rambo: za kordinati x. bonsovi polqni :D
Ха ха ха имате предимство понеже сте загрели.
Утре ще се появим и ние.
 

TeXHo

Потребител
За скарата записани:
sir john
kid
pavloff
vas2308

Ако има други желаещи - да си кажат.
 

lynx

Редовен Потребител
XaHKy5paT написа:
izvinqvam se za latinicata ama pi6a ot telefona.Ina4e da vi pitam sofiqnci de ste 4e nie ot pazardjik ve4e strelqme...... Na masa :rambo: za kordinati x. bonsovi polqni :D

Горе вали ли?
В София ще ни издави, ако продължи още малко тоя порой :mad:
 

оги-пз

Редовен Потребител
Тука не е порой но както го е закротило може и до утре да вали.
До сега пекахме и почваме да купонясваме :cheers:
 

Милко

Редовен Потребител
ФТКС
Аз мога да ви пожелая приятно изкарване и много съборени мишени на състезанието.Успех на всички. :cheers: :cheers:
За съжаление аз ще пропусна този път но при следващото мероприятие се надявам да се видим :cheers:
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Резултатите:
1.Божидар Чудомиров 30т + 25т = 55т
2.Панайот Наков 28т + 26т = 54т
3.Румен Гергушки 27т + 25т = 52т
4.Калоян Дулев 25т + 26т = 51т
5.Милен Миладинов 29т + 21т = 50т
6.Явор Велков 24т + 24т = 48т
7.Пламен Георгиев 24т + 22т = 46т
8.Павлин Павлов 21т + 17т = 38т
9.Огнян Каяджиев 19т + 13т = 32т
10.Цочо Василешки 14т + 16т = 30т
11.Юли Терзийски 12т + 11т = 23т
12.Васил Василев 2т + 8т = 10т

Благодаря на всички, че уважихте мероприятието организирано от ФТКС, както и на всички помогнали за прибиране и подреждане на трасето.
:cheers:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Един приятно прекаран ден сред приятели.
Честито но победителите.
:cheers:
 

valens1968

Редовен Потребител
ФТДМ
Браво, Божо :bravo:. 30 от 30. Това май се случва за първи път в БГ.
 

sir John

Редовен Потребител
ФТКС
Честито на победителите!
Получи се приятен уикенд.
За първи път от години насам не се наложи кръста да излиза от УЗ.
Такова безветрие не е било отдавна, за мен беше неестествено :rolleyes:
Традиционни благодарности за барбекюто на Панчо, особено от Здравко :cheers:
 

оги-пз

Редовен Потребител
Трасето беше хубаво.
Аз Юли и Цочо си прекарахме идеално.
Но това ще мие първото и последно състезание във столицата.
Изключително грозни намеци от някои хора за които разбрах след състезанието.
До последно едвам се сдържах заради злобни подмятания.
С няколко думи , ако случайно има новобранци в тоя спорт "Софиь филтаргет" моля не ходете там.
Класирането и медалите са рязпределени предварително и няма значение по кое време се раздават преди след или по време на самото мероприятие.
По принцип повечето неща си премълчавам , както и сега ще премълча някои , но трябва и някой да ви каже някой неща, защото има хора с много голямо и надменно самочувстие и за това съм почти сигурен ,че стрелящите на вашите състезания са основно "софиянци" и посещаемостта от другите градове ви е минимална.
 

andi

Редовен Потребител
оги-пз написа:
Трасето беше хубаво.
Аз Юли и Цочо си прекарахме идеално.
Но това ще мие първото и последно състезание във столицата.
Изключително грозни намеци от някои хора за които разбрах след състезанието.
До последно едвам се сдържах заради злобни подмятания.
С няколко думи , ако случайно има новобранци в тоя спорт "Софиь филтаргет" моля не ходете там.
Класирането и медалите са рязпределени предварително и няма значение по кое време се раздават преди след или по време на самото мероприятие.
По принцип повечето неща си премълчавам , както и сега ще премълча някои , но трябва и някой да ви каже някой неща, защото има хора с много голямо и надменно самочувстие и за това съм почти сигурен ,че стрелящите на вашите състезания са основно "софиянци" и посещаемостта от другите градове ви е минимална.

Последно съм ходил преди няколко години на софийските състезания , вземал съм и медали от тях . Тогава още имаше клас "неограничен" . И да е имало нещо, пазя само хубави спомени оттогава .
Чак не ми се иска да повярвам че така са се променили нещата сега . Познавам много точни колеги софиянци .
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
andi написа:
оги-пз написа:
Трасето беше хубаво.
Аз Юли и Цочо си прекарахме идеално.
Но това ще мие първото и последно състезание във столицата.
Изключително грозни намеци от някои хора за които разбрах след състезанието.
До последно едвам се сдържах заради злобни подмятания.
С няколко думи , ако случайно има новобранци в тоя спорт "Софиь филтаргет" моля не ходете там.
Класирането и медалите са рязпределени предварително и няма значение по кое време се раздават преди след или по време на самото мероприятие.
По принцип повечето неща си премълчавам , както и сега ще премълча някои , но трябва и някой да ви каже някой неща, защото има хора с много голямо и надменно самочувстие и за това съм почти сигурен ,че стрелящите на вашите състезания са основно "софиянци" и посещаемостта от другите градове ви е минимална.

Последно съм ходил преди няколко години на софийските състезания , вземал съм и медали от тях . Тогава още имаше клас "неограничен" . И да е имало нещо, пазя само хубави спомени оттогава .
Чак не ми се иска да повярвам че така са се променили нещата сега . Познавам много точни колеги софиянци .

Не мисля, че нещо се е променило Анди.Даже малко си мисля, че нещата написани малко по-горе са Абсурдни!
Медалите били разпределени преди състезанието.......... Ами класирането е класиране как мога да го променя? Някой ако не е съгласен с резултата си да му снимам протокола? Нещо тук е станала заблуда и то голяма. Не мисля, че някой ще го възприеме за истина при положение, че е идвал на мероприятие в София. Нека някой друг ако се е чувствал по подобен начин да сподели.
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Оги не се ядосвай излишно.
Тея гадове софиянците и на мен никога не са ми давали медал ;)
 

оги-пз

Редовен Потребител
shstanchev написа:
Оги не се ядосвай излишно.
Тея гадове софиянците и на мен никога не са ми давали медал ;)

Не е за медала. Яд ме е че ние още стреляхме и не видяхме нито класиране нито нищо , а трябваше от тука да разбера кой е 1.2.3 ти. Нямам претенций че нещо съм с много точки и ще спечеля, но какво правим ако бях донесъл протокол и някой от нас 3 мата влизаше в класацията. Мисля че е редно като сме ви уважили с идването си да ни уважите и вие и да видим всичко до край.
Не казвам за всички лоши думи само за определини хора за които ще си имам едно на ум вече.
Още от самото начало се е започнало със сплетните , ама никой не е дошъл лично да каже че не е съгласен да стреляме 2 ма с една пушка а само шушушу. Като изрично за това съм питал преди състезанието.
 

lynx

Редовен Потребител
shstanchev написа:
Оги не се ядосвай излишно.
Тея гадове софиянците и на мен никога не са ми давали медал ;)

Слави, аз като съм от София да не би да са ми давали? ;)
Добре, че Мускетарите са безпристрастни ;)

Оги, не се шашкай.
ФТ-то не е лесно и първите състезания са трудни, докато схванеш някои неща и е малко изнервящо като не ти се получават нещата. А на надменния с подмятанията ще му направим мечка :D ^-^
Съжалявам, че по здравословни причини изтървах състезанието.
 

оги-пз

Редовен Потребител
Трудно е да особено като новак в тази област ама става още по трудно като те изнерви някой.
Аз в Со фия на ФТ няма да стъпа повече това е и съвет от мен към всички ,които не са от там.
ФТ ще стрелям и Бенч ще стрелям ,за
 

Бочко

Редовен Потребител
ФТКС
оги-пз написа:
shstanchev написа:
Оги не се ядосвай излишно.
Тея гадове софиянците и на мен никога не са ми давали медал ;)

Не е за медала. Яд ме е че ние още стреляхме и не видяхме нито класиране нито нищо , а трябваше от тука да разбера кой е 1.2.3 ти. Нямам претенций че нещо съм с много точки и ще спечеля, но какво правим ако бях донесъл протокол и някой от нас 3 мата влизаше в класацията. Мисля че е редно като сме ви уважили с идването си да ни уважите и вие и да видим всичко до край.
Не казвам за всички лоши думи само за определини хора за които ще си имам едно на ум вече.
Още от самото начало се е започнало със сплетните , ама никой не е дошъл лично да каже че не е съгласен да стреляме 2 ма с една пушка а само шушушу. Като изрично за това съм питал преди състезанието.

Оги, когато критикуваш е редно да се обосновеш в критиките си! Частично си обяснил какви са ти критиките към нас, организаторите, за което ти благодаря.
Нека ти обясня това, което визираш в поста си: стрелянето с една пушка от двама човека бе дискутирано на предишно състезание от рейтинговия календар. Вероятно си прочел за това и го знаеш. Аз лично не съм чул шушукане или "някой" от нас да е бил против! Просто се реши, за да няма съмения пред когото и да е, вие двамата да стреляте в една група с още един човек, който съдиите решиха кой да бъде (нека те кажат защо и как са подходили).
Относно награждаването си прав в частта му, че не го направихме официално! Бе свидетел, че заваля дъжд и само който е бил на Бонсовите в такива метеорологични условия може да разбере бързата ни реакция по събирането на всичко и тръгването ни от там.
Относно това, дали са "нагласени" или "предопределени" на кой да се дадат медалите. Ако погледнеш класирането и помислиш малко, то ще установиш, че дори от 2-ри кръг да беше върнал протокол с 30 "Х", то нямаше да можеш да вземеш медал!!! Никога и на никой не е подценяван труда и резултатите и това малко или много ме обижда мен лично!
Вероятно ми се сърдиш, когато ви попитах с Цочо, дали сте свършили със стрелбата и аз реагирах малко по-остро, защото стреляхте незачетно вече, а ние чакахме да събираме трасе, за да не ни вали дъжда, но това си е твое виждане и решение.
Бъдете живи и здрави и дали ще идвате повече си е ваше право и предпочитание.
 

Propar

Потребител
shstanchev написа:
Оги не се ядосвай излишно.
Тея гадове софиянците и на мен никога не са ми давали медал ;)


И ние ходихме на състезание и то пет състезателя , ама и на нас НЕ ни дадоха нито един медал ;).


П.П. :quiet: За това пък си изкарахме страхотно ;).
 

оги-пз

Редовен Потребител
fatalen написа:
оги-пз написа:
shstanchev написа:
Оги не се ядосвай излишно.
Тея гадове софиянците и на мен никога не са ми давали медал ;)

Не е за медала. Яд ме е че ние още стреляхме и не видяхме нито класиране нито нищо , а трябваше от тука да разбера кой е 1.2.3 ти. Нямам претенций че нещо съм с много точки и ще спечеля, но какво правим ако бях донесъл протокол и някой от нас 3 мата влизаше в класацията. Мисля че е редно като сме ви уважили с идването си да ни уважите и вие и да видим всичко до край.
Не казвам за всички лоши думи само за определини хора за които ще си имам едно на ум вече.
Още от самото начало се е започнало със сплетните , ама никой не е дошъл лично да каже че не е съгласен да стреляме 2 ма с една пушка а само шушушу. Като изрично за това съм питал преди състезанието.

Оги, когато критикуваш е редно да се обосновеш в критиките си! Частично си обяснил какви са ти критиките към нас, организаторите, за което ти благодаря.
Нека ти обясня това, което визираш в поста си: стрелянето с една пушка от двама човека бе дискутирано на предишно състезание от рейтинговия календар. Вероятно си прочел за това и го знаеш. Аз лично не съм чул шушукане или "някой" от нас да е бил против! Просто се реши, за да няма съмения пред когото и да е, вие двамата да стреляте в една група с още един човек, който съдиите решиха кой да бъде (нека те кажат защо и как са подходили).
Относно награждаването си прав в частта му, че не го направихме официално! Бе свидетел, че заваля дъжд и само който е бил на Бонсовите в такива метеорологични условия може да разбере бързата ни реакция по събирането на всичко и тръгването ни от там.
Относно това, дали са "нагласени" или "предопределени" на кой да се дадат медалите. Ако погледнеш класирането и помислиш малко, то ще установиш, че дори от 2-ри кръг да беше върнал протокол с 30 "Х", то нямаше да можеш да вземеш медал!!! Никога и на никой не е подценяван труда и резултатите и това малко или много ме обижда мен лично!
Вероятно ми се сърдиш, когато ви попитах с Цочо, дали сте свършили със стрелбата и аз реагирах малко по-остро, защото стреляхте незачетно вече, а ние чакахме да събираме трасе, за да не ни вали дъжда, но това си е твое виждане и решение.
Бъдете живи и здрави и дали ще идвате повече си е ваше право и предпочитание.

Аз нямам проблем и четерима да бяхме стреляли.
Гадно ми стана от някои подмятания които лично чух , и други подмятания които са ги чули другите и ми ги казаха в Пазарджик.
Не измятайте нещата на мене ми е ясно ,че скоро медал няма да видя във филтаргета все пак ми е 2-ро състезание ,като 1-вото бях само като свидетел.
Вярно че това където го написах ,че всичко е нагласено е малко пресилено , но то така излиза след като нямаше никакво награждаване както се прави.
Другото за което казваш че си дал зор накрая.
Писнах 3 съчми с на Цочо кометата ,че ми стана интересна пушка , а пък той с МК4 ката пусна 2 съчми.
Зор не си давахме ,защото това ни беше последната мишена и искахме да си пробваме пушките.
Защо когато питах в темата дали може да стреляме 2-ма с 1 пушка ни беше разрешено , а после имаше подмятания ,се едно сме измамници.
Ето това ме дразни дето сте си помислили че нямаме шанс.
Какво правим ако някой от нас имаше резултат 56-57-58 нещо от сорта и се класираше.
Ми то награждаването минало и баламите си стрелят.
Ма то може и без мишени да стреляме.Вие да си ги съберете пък ние да си внушаваме че стреляме зачетно по мишени.
Не се прави така.
ФТ ще стрелям но ще си правя сметка къде.
Като си мислите ,че ме е яд за медал някъв си от колко време срелям бенч 16дж и то ние го организираме е нямам медал там да съм се оплакал нещо.
Дъжда не е оправдание щом стреляте филтаргет.
Ако дъжда някой го плаши ФТ не е за него.
 
Нагоре