15.06 - FT Open SF2x30 "Бонсови поляни"

TeXHo

Потребител
15.06 - FT Open SF2x30 "Бонсови поляни"

Понеже се повдигна въпроса - всички състезателни групи се определиха чрез жребий. Единственото изключение беше за Оги и Юли, защото бяха с една пушка. Затова, на тях им дадох номера 1 и 2. Останалите номера бяха изтеглени на случаен принцип. Това определи с тях да стреля Цочо. Ако някой е имал съмнения относно тяхната честност, щяхме да им дадем падар, а не да оставим на случайността да им определи тройката...
Колкото до прибързаното приключване на състезанието и нервните изказвания, започна да вали. Това не оправдава острия език, но всяко забавяне не се приема добре в такива условия, без значение кой е причината или от къде идва.

Искам също така да добавя, че медалите бяха раздадени, след като гостите си тръгнаха. В прибързаното събиране, някои хора дори не си взеха довиждане. Така че, оплакването за предварително отредено класиране извън призовите места на Оги и Юли е неоснователно. Класирането не е окончателно, докато не се дадат медалите/грамотите или какъвто знак е избрал организатора.
 

scandalo

Редовен Потребител
ФТКС
Аз пускам последен пост по темата.
Лично аз направих класирането след предаване на всички протоколи. До последно изчаках да взема протоколите от всички и чак тогава подредих всички в класацията. Това, че са били раздадени медалите преди да върнете протоколите не е така. Явор е свидетел двамата направихме класирането от 1 до 12 номер. Медалите бяха връчени от мен малко бързо защото всички си тръгнаха. Да официални резултати не успях да кажа, но когато имах всички резултати и подготвено класиране вече някои хора си бяха тръгнали, а другите награбили пушките за това реших да го пусна в форума веднага след като се прибера.Това за двама човека с една пушка кажи ми име кой е мрънкал понеже аз не съм чул подобно нещо? Но това със съвета никой нов да не идва в София на ФТ състезание е малко несериозно. До сега никога не е имало случай на някой обиден на наше мероприятие.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз досега на еднодневно в София не съм виждал награждаване. Винаги като се прибера. Дали е че всеки път валеше като за последно.... Адаш, не се ядосвай. Просто когато стреляме ФТ сме малко по-дисциплинирани от нормалното но това помага за правилното разпределение на времето. Аз малко съм бил с вас, но от видяното съм останал с впечатлението че при вас повече цените свободата и забавлението при стрелбата, в което няма лошо. Просто сме свикнали при ФТ всичко да е малко по-академично. И аз съм минал по твоя път, но след голямото ядосване като минат повече мероприятия, разбирам за какво е било всичко това. Радвай се че ви се е паднал Цочо а не Божо, щото с него няма незачетна стрелба, няма разтъкаване по трасето, няма шушу, няма мушу... Още като хвърлиш възглавницата на мястото за стрелба и хроното се пуска.. Гестапо, брат ;) .... Ма да си кажа честно, след няколко стреляния с него вече предпочитам да съм с него по трасето - има какво да се види, и не само от него по принцип... Зрели хора сме и трябва да си понасяме магариите, а кой какво казал или не му харесало няма значение - на масата после се вижда че проблеми няма никой с никого... :cheers:

Пп. Още ме е яд че ми се прецака колата и не можах да дойда. До последно се чудех дали да не тръгна с баба Вектра но можеше и да не стигна с нея. Благородно ви завиждам. Дори и на адаша за преживяното...
 

Слави

Модератор
Модераторски Екип
ФТДМ
Оги (Самурая) остават броени дни до двудневното в София.
Имаш, нямаш талига ... ще те возя ако трябва - няма оправдания!
Руснаците спряха метана, с кУлИлета ще отидем, ама сме там :rambo:
 

tzocho

Потребител
Re: 15.06 - FT Open SF2x30 "Бонсови поляни"

...Гадно ми стана от някои подмятания които лично чух , и други подмятания които са ги чули другите и ми ги казаха в Пазарджик...
Изненадан съм както и крайно неприятно ми е да узная, че въобще някой може да е останал с негативен спомен от такова мероприятие! Поне докато стрелях с Оги и Юли по нищо не си пролича ...
Оги, добре е да споделиш тук, точно какво си чул и какво те е засегнало за да се изясни и се приключи по най-добрия за всички начин! Още повече и двамата с Юли имате хъс да стреляте FT и ще бъде жалко емоциите да вземат надмощие наместо разума, а друг е въпроса, че за FT си е задължително да бъдеш ... cool! :cool:
Сега се сещам, че в самото начало Паната нещо избуши по повод някакви недомлъвки на което разбира се не обърнах особено внимание, защото с времето съм се научил да гледам и приемам с позитивизъм това, което касае свободното ми време и свързаното с него хоби, подчертавам - за мен е хоби!
Дори за момент си помислих, че повода пък може би е моята провокативно червена възглавничка с формата на сърце, която не знам защо но в очите на Божко изглеждала като - "гъз". Еми к'во кажа, ... и без да съм психотерапевт, въпрос на изкривена психика ;) ;) ... Ами това как приема символа на Св.Валентин ... простено да му е :D
Та в името на това, което ви осмисля интересите и доставя удоеволствие изяснявайте нещата навреме и продължавайте напред!
Живота е прекалено кратък за да го пропиляваме в суета ... :cheers:

P.S. By the way, щях да кажа боли мъ г**ъ, ама не ... възглавничката свърши чудесна работа! :)
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Re: 15.06 - FT Open SF2x30 "Бонсови поляни"

tzocho написа:
Дори за момент си помислих, че повода пък може би е моята провокативно червена възглавничка с формата на сърце, която не знам защо но в очите на Божко изглеждала като - "гъз".

14 февруари, мъж влиза в магазин за подаръци оглежда се и казва:
- Дайте ми оня червен плюшен гъз.
- Господине, това е плюшено сърце, не е гъз!
- Госпожо, от 15 години съм кардио хирург, и много добре знам как изглежда едно сърце... ;) ;)
 

оги-пз

Редовен Потребител
Не съм направил нито един незачетен изтрел нито аз нито някой от наз.Единствено на последния коридор след отчитане на резултата в протокола с Цочо си сменихме пушките и пуснахме по 3 съчми.
Ще се радвам някой път да се падна с Божо или с някой със спортна злоба ,така ще науча правилата и няма да има хър мър.
Пак казвам не сме идвали с нагласа да ставаме първи.
Както и да е спирам по темата ,че когато се бърка в едно гомно повече мирише.
 

tzocho

Потребител
- Госпожо, от 15 години съм кардио хирург, и много добре знам как изглежда едно сърце... ;) ;)

Да те пази Господ от такива ... и да те питам аз тогива като излезеш с клапа на Г**ъ! ;) ;) ;)
 

vas2308

Редовен Потребител
ФТКС
Внимателно се огледайте по тялото, защото за мен се беше лепнал един кърлеж и ходих да го вадят, после ме ваксинираха против тетанос и сега съм и на антибиотици за 5 дни (профилактично против лаймска). В кабинета казаха че съм шестия за деня с кърлежи дето вадят след съботно неделните разходки сред природата:)
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Аз също си дойдох е една бройка на мен.
 

оги-пз

Редовен Потребител
fatalen написа:
pavloff написа:
Аз също си дойдох е една бройка на мен.

... и после ни обвиняват, че предварително раздаваме медалите и били само за софианци ;) ;) ;)

Ми не е ли така за вас медалите пък за другите давате кърлежи :crazy: :cheers:.
А ние даже и без кърлежи си тръгнахме.
 
Нагоре