Ямболската група

st_beer

Редовен Потребител
CaMyPau написа:
Абре мискини такива - толкуз ли много са се навъдили та за цяла дисциплина сте създали ;)
Има има доста не можем се оплачем. Появяват се мишена от порядъка на 30-60 секунди ;) ;). Снощи бях сам и в интерес на истината нямаше само една подводница ми излезе из под водата и се потопи толкова бързо че дори не можах да сложа в оптиката да и пусна торпедо ;) ;) ;).




Днес с Жорката (amudjiev) отидохме на един друг гьол (микроязовирче) в подмножието на Бакаджик и направихме една тренировка на дисциплината ЖФТ. Малко роскаше дъждец в началото и стреляхме от колата ама после като спря излязохме на открито....................... Двамата насипахме по близо кутия чашки по на дъното. Добра стрелба се получи.
 

pavkata_1234

Потребител
Ха-ха-ха,досега не се бях сещал да "правя такова нещо"!!! :lol:Ще го пробвам на село-там има река (Черни лом).Поздрави :cheers:
 

amudjiev

Потребител
С Мирката постреляхме чудесно....
Голям ЖФТ беше..... ;) ;) ;)
Можеше да открием ресторант за френски деликатеси.... :lol: :lol: :lol:
Photo937.jpg

Photo938.jpg
 

boceto84

Потребител
завръщам се в играта най-после :yahoo:Пушлето е готово и е на линия,само дето повечко гирултия вдига
 

st_beer

Редовен Потребител
@boceto84
Пусни картинки да го видят колегите. Аз също не съм го виждал в завършен вид ама това което видях направо е супер готино. Нали имаш заглушител вайраух слагай го и ще млъкне като пиленце.
 

st_beer

Редовен Потребител
Току що се прибирам от мястото за ВКФТ. Дълго поседях на дигата и нито една подводница не вдигна днес перископа. После си походих малко и си пострелях по разни предмети из водата. Малко ми беше скучно сам затова и не замръкнах.
 

batsaly

Потребител
и днес бе като вчера само малко повечко подухваше ,подводници на перископна дълбочина никви . обрахме само вятъра :wall:
 

st_beer

Редовен Потребител
Днес Василий Зайцев ( boceto84 ) се завърна с пълна сила в нашите редици с новата си снайперска винтовка хасан ат 44 булпап. Получило се страхотно нещо имах честа да пострелям днес с него и да му направя снимките. Щяхме да излизаме да стреляме покрай реката за съжаление времето ни обърка плановете.Ето какво е направил и с какво ще се включва в нашите стрелби.



Ето го и гордия собственик и създателя на това бижу Василий Зайцев ( boceto84 ) :p :p :p :p :p

 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
И на мен много ми харесва визията. Но без модератора. Сигурно е много удобна. Браво ! :cheers:
 

v_ruskov

Потребител
Кажете кой е майстора на приклада.... Давам заявка :) :)
Ха честито
 

st_beer

Редовен Потребител
След малко (след 18.00 да се поразхлади )мисля да отида на дигата посока Ханово там където тренираме ВКФТ . Ако има желаещи да заповядат да си правим компания и да посипем малко олово.
 
A

Anonymous

Гост
браво Боцее :cheers:при още един колан ще вьржа-----туи унуи дьрво лие :cheers:
 

pavloff

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Честит рожден ден Станимире,
жив и здрав и много късмет приятелю.
 

ангел иванов

Потребител
Миро,честит рожден ден!
Много здраве и щастие,весели мигове и късмет ти желая!
Бъди ни жив и здрав! :cheers: :cheers: :cheers:
 

batsaly

Потребител
миро Честит рожден ден .и дълга и безаварийна служба на всички пушки ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
Къде сте бре Ямболската група? Няма ли да излезем малко някоя вечер по дигата да постреляме? Аз се прибрах вече от морските ширини и съм на линия всяка вечер само да има желаещи. Ако има желаещи драснете в темата за час на обичайното място за подводници с вдигнат перископ.
 

Иван Димов

Потребител
st_beer написа:
Къде сте бре Ямболската група? Няма ли да излезем малко някоя вечер по дигата да постреляме? Аз се прибрах вече от морските ширини и съм на линия всяка вечер само да има желаещи. Ако има желаещи драснете в темата за час на обичайното място за подводници с вдигнат перископ.

Внимавайте с мишените... :D
Вижте какви нови промени има в закона за закрила на животните и дали вашите не попадат в тази категория. ;)
Понеже ,много животни попадат в тази категория,дали някой знае ,кои не попадат в нея ?
За плъховете и мишките съм почти сигурен,но знае ли човек... ??? ;)
 
Нагоре