Ямболската група

st_beer

Редовен Потребител
Когато правихме ремонта в къщи и изнасяхме багажите от секцията излязоха едни монети за които преди време когато стреляхме бях казал и сравних една група че е колкото железни 5 лева и ме попитахте дали съм виждал железни 5 лева. Ето една снимка да видите колко модела железни 5 лева съм виждал и не само тях. Ако някога кажа че групата е колкото железни 25 лв да не ми се смеете да знаете че и тях съм виждал и че ги е имало ;) ;) ;) ;) ;) :lol: :lol: :lol:
 

v_ruskov

Потребител
Стара къща си ти ... Я кажи не намери ли някое забудено кюлче при ремонта :)
 

boceto84

Потребител
Ама вие верно не излизате бе,какво става мерака ли ви бяга.Аз съм от 2 дена в ямбол и мира нямам,а вие.Днес отивам да проверя дали е готово дръвцето,че ми се излиза вече
 

st_beer

Редовен Потребител
lirik написа:
Абе излизаме ама скришно ;)
Охоооо така ли станахме да се крием? От кого има да се крием и какво толкова скришно правим? Аз почети всяка вечер съм по дигата на канала и съм Ви канил ама никой не ми е уважил поканата и през повечето от времето си ходя сам или с някой познат. Когато някой му се стреля да се обажда аз съм насреща винаги стига да не съм нещо ангажиран. :cheers: :cheers: :cheers:
 

v_ruskov

Потребител
Вчера в неделя, се поразходихме малко с Миро. Издухаме по 30- 40 чашки. Записахме присъствие дето се вика.
 

st_beer

Редовен Потребител
Издухаме по 30- 40 чашки
Горното за чашките важи само за Владко ;) ;) ;) ;).
Аз издухвам доста повече горното Х 3 = 100-120 чашки ;) ;) ;)
Много вятър много нещо има тоя Спартак не може човек на чашки му насмогме. От как съм с него бутилка никъде не съм носил със себе си. Помпя си я в къщи и ми стига за един излет че и вятър ми остава като се има предвид че не жаля и не пестя изстрели и чашки.
Страшно е пушкалото допаднахме си идеално с тази пушка
:cheers: :cheers: :cheers:
 

v_ruskov

Потребител
Чакай да изляза с прижинката - тогава ще те видя на по кутийка (500) :) :p
 

batsaly

Потребител
алоо групата , нещо май се стопли и не идва ред за :rambo: :rambo: :rambo: драскайте по някой ред :cheers:
 

boceto84

Потребител
Аз съм обезоражен в момента и затова не '' припирам'' толкова.Ама като гледам и останалите нямат желание,иначе все щяха да отделят 1-2 часа,като се има в предвид че се стъмва чак в 9
 

amudjiev

Потребител
Най-сетне се намери малко време за ВКФТ ;) ;) ;) /съкращението е ясно само на участващите/ ;) ;) ;)
Страхотна нова дисциплина за нашата група.
А това е една снимка на чакащите мишените.....да поясня само че времето за стрелба е до 5-8 секунди.
Photo934.jpg
 

st_beer

Редовен Потребител
amudjiev написа:
.....да поясня само че времето за стрелба е до 5-8 секунди.

Освен че времето е няколко секунди също така дистанцията е неизвестна от 20-60 м и се появява изненадващо някъде трябва да се следи много и не на последно място убойната зона е не повече 20 мм. Предизвикателството просто е много голямо както и кефа е неописуем.
 

st_beer

Редовен Потребител
@boceto84
Края се не види на дигата.Около 7 км свободни места има ;) ;) ;). Ако е готов новия облик на бай хасан пусни някоя снимка и се обади довечера да идем да хвърлим малко олово в реката и да потренираш малко че си се отпуснал много.
Останалите от групата ако са желаещи също са добре дошли да се видим и постреляме. Забавлението е гарантирано ;) ;) ;)
:cheers: :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
Тази вечер като приключа работния ден (след 18часа) мисля да ходя пак на същото място. Който желае да заповяда. Телефона ми го имате ако някой не може се ориентира къде се намираме.
v_ruskov написа:
А дисциплината ЖФТ да не отпадна ???

Няма отпаднали дисциплини всички се важат и изкачат все по нови.
 

batsaly

Потребител
аз пропускам тази вечер и събота и неделя :wall: отивам на селски туризъм с чапа номер 9 ,за сянка ,но и там ще правя радиационна защита :rambo: :rambo: :rambo:.
 
A

Anonymous

Гост
И не участниците се досещаме за мишените.Лошото е ,че не става за ядене.Месцето е като ПДЧ.
 

CaMyPau

Редовен Потребител
ФТКС
ФТДМ
Абре мискини такива - толкуз ли много са се навъдили та за цяла дисциплина сте създали ;) Ще ви обадя аз на гринпийс или на ония еко младежи с чорлавите косички :p Ако реколтата е в опасност и не се справяте да идваме да помагаме ... :rambo:
 
Нагоре