Ямболската група

hristoss

Редовен Потребител
ФТКС
То е ясно какво се вижда - нещо с големи уши ;),ама кажете за зелената светлина как действа на отсрещната страна?
 

amudjiev

Потребител
Аз имам впечатления от лазера ..... не безпокои никого ... и добре се отразява в очите ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
hristoss написа:
..................................,ама кажете за зелената светлина как действа на отсрещната страна?
Пробвах да правя клип снощи ама не ми се получава понеже апаратурата ми е куца. Иначе фенера също не смущава пробвах го на улични котки. Седят си спокойно животинките без да реагират на тая светлина. Когато им извикам пис-пис поглеждат в посока към звука (към мен) и очите им грейват като зелени диоди. Ето това е снимано с такъв фенер и реакцията е същата каквато аз видях:
https://www.youtube.com/watch?v=T_QvwKkx0J8
https://www.youtube.com/watch?v=qaRw51zUh1I&list=UUkF4B-H7C2wr_p3NN69nHUg

П.п
Днес направих монтажа за закрепване на фенера към скакалеца. Получи се много добре. Може да сваля и поставя точно за 2 мин без никакви интервенции. Цялата работа ми излезе 1,50 лв и малко труд от моя страна. Сега остава Мишо да ни покани някоя вечер да му погостуваме на базата да го тестваме.
 

st_beer

Редовен Потребител
amudjiev написа:
Дано са охранени мишените.. ;)
Дано ги има. Те че са охранени са охранени.

mihailstoianov написа:
Казвате и отиваме
Идната седмица някоя вечер като е тихо и спокойно може да се уговорим да идем да ги навестим какво правят и дали ги има.

mihailstoianov написа:
Айде че и аз искам да купувам лазер че да ги видя в деиствие
Тъкмо ще имаш възможност да видиш и лазер и фенер и да си решиш какво да бъде.
 

st_beer

Редовен Потребител
Мише ,кажи за кой ден да се организираме и да се съберем. Ти си човека който да каже дата и час на събирането.

П.п
Следващата събота и неделя 19-20 април ако си свободен и нямаш ангажименти може да предложиш и другото предложение за което ми каза на разходката в генгер да видим какво ще кажат другите членове на групата.
 

Niki

Редовен Потребител
Ей,ямболии ,кефите ме!Направо ви се радвам на мераците/за светещите очички,най вече/разказвайте как е с тия лазери и т.н.Много сте задружни,супер сте.Все така .Успех!
 

st_beer

Редовен Потребител
След написването на мнението ми се обади mihailstoianov. След 5 мин. и два проведени разговора по телефона вече бяхме 4-ма и след 20 мин вече бяхме на гости на базата при Мишо. Фенера и лазера ND3 са страхотни и вършат прекрасна работа. Благодаря на Мишо за гостоприемството :cheers: :cheers:
 

st_beer

Редовен Потребител
Днес след работа реших да мина през стрелбището да пробвам как се държи новия апарат в реални условия на стрелба.На стрелбището естествено се засякохме обичайните заподозрени ;) ;). Да се уговаряме не можем го направим така. Доста по добре и по лесно се стреля с него,но пак не мога да кажа ,че е удобно и лесно да се стреля през камера. Явно е въпрос на свикване да се стреля така. Условията не бяха хубави за стрелба понеже имаше изключително силен вятър. Клипа е направен на дистанция 50 метра с увеличение на оптиката на 9. На мен лично ми харесва качеството на картината.
http://youtu.be/bBufLmeAhuI
 

st_beer

Редовен Потребител
Момчета нещо за неделния ден предложения да се видим :rambo: и :mcdonalds: :meat:?
 

amudjiev

Потребител
За проверка на светлините.....ако някой иска може и по-рано да излезе... аз съм в базата ;)
Ще черпя по кафе и после при Мишо :rambo:
 
Нагоре