Ямболската група

st_beer

Редовен Потребител
Ейййй много сте лоши значи. Хората отиват си направят кефа , да олабят жилата и да източат макарите :sex: пък вие само лошо им мислите
 

st_beer

Редовен Потребител
mihailstoianov написа:
Ще бъде скъп вечерен излет
Скъп скъп колко да е скъп. Няма да е колкото на хотел. Пак ще му е по на далавера.Пък има и една приказка:
Кефа цена нямаааа ;) ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
Те мангалите задигнаха стрелбището. Не остана една пейка да седнем като се съберем. Те седнали на ебачите пирони да залагат. Те са ни най-малкия проблем на нас понеже не си пречим с тях.Верно е цапат стрелбището,но не мисля ,че те са главния проблем.
 

bagera73

Потребител
Някой желаещ,свободен за неделя,да се видим,да постреляме,да изпечем по някоя свинска мръвка ;)
Че това агнешко ми идва вече в повече ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
Аз съм на линия само кажете час и място на сбирката. Като гледам прогнозата не е добра и ще трябва да търсим нещо да сврем глави ако евентуално познаят.
 

bagera73

Потребител
Ще се чуем към 10.30-11.00,ще видим какво е времето,и ще се организираме.
 

st_beer

Редовен Потребител
Дайте да се преброим и да вземем толкова ядене колкото ще изядем,че последно време оставаха едни големи количества. Утре ще мина да взема въглища за скарата и ще нося скарата и масичката за тия неща не мислим. Трябва да видим колко човека ще сме и да вземем по една пържола + примерно 3 за дояждане ако на някой не му стигне, хляб 2 бр, 1 лютеница и каквото решите за пиене (аз съм на кока-кола) Ако някой се сеща за още неща да казва.
Ако трябва един да направи покупките и ще съберем парите. Като отивам за въглища мога да взема и останалите неща само трябва да направим списък на покупките.
 

bagera73

Потребител
Като се чуем,ще се уговорим за колко часа,срещаме се пред Кауфланд,пазарим и бегом на стрелбището ;)
 

mihailstoianov

Потребител
Сега се видях с жоро вико до се съберем по обяд предлагам да се чуем към 11.15 и 12.00 на :rambo:то
 

Di_mitar

Потребител
И ние сме на линия. Дано времето да е с нас. Ще взема BBQ-то, въглища и нещо за хапване. Пушките да ги носим ли ?!?
 

st_beer

Редовен Потребител
Днес си прекарахме един страхотен и изпълнен със забавления ден. Времето беше на наша страна и ние се раздадохме много :lol: Очаквам да видим и видео.
Ето снимките от мен:




Постреляхме си и се позабавлявахме доста. Двамата с Вальо си имахме помощник и ни пълнеше барабаните.



 

bagera73

Потребител
Миро,ти тоя път си пуснал снимки само със пушките ;) Дай някоя от скарата,масата,хората ще си помислят,че се събираме само да стреляме ;) С тая препечена филия хляб и кола направо се излагаме ;) ;) ;)
 

st_beer

Редовен Потребител
Нямам на скарата снимки понеже аз пекох и бях омазан и като я направих отидох да взема жената. Не съм направил такива снимки за съжаление снимал съм само стрелба и почиващи хора след ако хапване ;) ;).Ако някой е цъкнал такива да ги пусне
 

Dominus

Редовен Потребител
Ей, много добре сте го докарали. Как не беше сега командировката :'(
 
Нагоре